Прес-релізи

Оберіть період

28 вересня 2018 року.

Компанія lifecell допомогла організувати безкоштовні навчальні курси з користування сенсорними смартфонами для людей з вадами зору

Діджитал-оператор lifecell став партнером Навчально-інформаційного комп’ютерного центру Українського товариства сліпих, що організовує спеціалізовані курси для людей з інвалідністю по зору. Навчання покликане допомогти незрячим людям соціалізуватися й опанувати нові можливості завдяки сучасним технологіям і цифровим послугам.

13 вересня 2018 року.

lifecell став партнером 15-ої Щорічної зустрічі YES у Києві

Український діджитал-оператор lifecell став партнером 15-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, яка відбуватиметься з 13 по 15 вересня 2018 року в Києві. Вже вдруге lifecell підтримує цю подію, що цього разу збирає в Києві понад 600 учасників з 28 країн. Підтримуючи розвиток молодих українських професіоналів, Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell, розповість про вплив цифрової телеком-індустрії на зустрічі з  молодими лідерами, до якої Форум YES залучає понад сотню студентів та молодих професіоналів, включаючи випускників стипендіальної програми Zavtra.UA та WorldWideStudies, з різних регіонів України.


 

11 вересня 2018 р.

Діджитал-оператор lifecell та популярний гурт KAZKA оголосили про початок співпраці в рамках першого всеукраїнського концертного туру «KARMA»

Діджитал-оператор lifecell став офіційним партнером всеукраїнського концертного туру гурту KAZKA. Тур «KARMA», спрямований на підтримку однойменного дебютного альбому, охопить 15 міст України. А завдяки швидкісному мобільному Інтернету 4.5G від lifecell, гурт проведе прямі включення з кожного міста, де відбуватимуться концерти, надавши можливість усім фанатам з різних куточків країни стати ближчими до своїх улюбленців.


 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту