Прес-релізи

Оператор мобільного зв’язку lifecell інформує, що з огляду на неодноразові технічні проблеми мережі оператора «Київстар» з прийомом коротких SMS-повідомлень від абонентів мережі lifecell, компанія lifecell надіслала звернення до Голови НКРЗІ О.

lifecell надіслав звернення до Голови НКРЗІ

М. Животовському щодо порушення вимог законодавства про телекомунікації з боку ПрАТ «Київстар», щоб проаналізувати ситуацію і запобігти її повторенню у майбутньому.

Нагадаємо, що останнього разу відключення тривало понад добу. Обладнання lifecell працювало в штатному режимі, проблем з відправкою та прийомом SMS-повідомлень на мережі та з мереж інших операторів не спостерігалося.

Як прокоментував Ісмет Язиджи, Головний виконавчий директор lifecell: «На жаль, через проблеми в мережі «Київстар», понад добу SMS від наших абонентів, які вони успішно відправляли абонентам «Київстар», не отримувалися їхніми адресатами. Мені прикро бачити, що такий великий за часткою ринку і прибутку мобільний оператор не в змозі забезпечити стабільну роботу своєї мережі, тим паче прийом коротких текстових повідомлень, що є базовою мобільною послугою. З огляду на неодноразові технічні відключення, ми звернулися до НКРЗІ з проханням розглянути проблему та знайти рішення, аби запобігти її повторенню. Ми навіть готові надати ПрАТ «Київстар» технічну допомогу у разі потреби.»  


22 червня 2017 року.

«Домашній» BiP від lifecell: дзвонити за умовами свого тарифу можна навіть з роумінгу

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про запуск інноваційної опції, яку раніше ніхто в Україні не надавав – можливість дзвінків з месенджера BIP на мобільну мережі з використанням свого мобільного номера і на умовах поточного тарифного плану. На першому етапі запуску абоненти lifecell зможуть здійснювати дзвінки з додатку BiP на номери абонентів lifecell, для чого достатньо мати лише підключення до мережі Інтернет в будь-якій точці світу. 

21 червня 2017 року.

Прийом SMSвід абонентів lifecell іншою мережею ускладнено

Оператор мобільного зв’язку lifecell інформує про проблеми мережі «Київстар» з прийомом SMS-повідомлень, успішно надісланих з мережі lifecell


2 червня 2017 року.

lifecell випустив нову версію програми «My lifecell» для Android

Оператор мобільного зв'язку lifecell оголошує про випуск оновленого мобільного додатку «My lifecell» для платформи Android. У новій версії програми оператор спростив навігацію і оновив дизайн, зробивши інтерфейс більш лаконічним і винісши основні функції на головний екран, а також зберіг улюблений ігровий розділ «Shake & Win», де користувачі регулярно отримують подарунки: гігабайти, хвилини на дзвінки і SMS.


 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту