Прес-релізи

24 березня 2017 року.

Балаклея: абоненти lifecell забезпечені безкоштовним мобільним зв’язком

Оператор мобільного зв’язку lifecell забезпечив своїх абонентів послугами безкоштовного зв’язку в місті Балаклея Харківської області, поблизу якого сталися вибухи на складах зберігання боєприпасів. 

23 березня 2017 року.

lifecellнадав безкоштовний зв’язок абонентам у Лондоні

Оператор мобільного зв’язку lifecell забезпечив своїх абонентів послугами безкоштовного зв’язку у роумінгу столиці Великобританії, де у середу ввечері стався теракт. Компанія нарахувала по 10 хвилин на рахунки клієнтів lifecell, які перебували у Лондоні на час атаки, щоб вони змогли повідомити рідним про своє безпечне місцеперебування.


16 березня 2017 року.

Черкаси на зв’язку – lifecell знову став першим, запустивши швидкісну 3G+ мережу в місті

Оператор мобільного зв’язку lifecell першим оголошує про офіційний запуск мережі третього покоління в Черкасах і ще 122 населених пунктах Черкаської області. Мешканці міста та області отримали доступ до найшвидшої мережі в Україні, за підсумками незалежного рейтингу мереж від компанії Ookla. Щоб відразу після появи мережі, абоненти lifecell могли випробувати високу швидкість 3G+ мобільного Інтернету, оператор також надав абонентам на території Черкас та області можливість користуватися безкоштовними 3 Гбайт мобільного 3G+ Інтернету протягом 5 днів.


15 березня 2017 року.

lifecell був обраний ПАТ «Укрзалізниця» як провайдер кращого рішення для голосового зв’язку, 3G+ Інтернету та М2М послуг

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про співпрацю з ПАТ «Укрзалізниця» за результатами тендеру на послуги мобільного зв’язку, проведеного на платформі ProZorro. Маючи кращу в своєму класі мережу, оператор lifecell виконав усі технічні вимоги Української залізної дороги – гігантської компанії з широко розвиненою інфраструктурою, і 27 лютого уклав річний контракт з надання послуг для ПАТ «Укрзалізниця», де працюють 250 тисяч співробітників. 

 
lifecell club
Приєднатися

Текст помилки

Коментар

відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту