Пресрелізи

Оберіть період

10 березня 2023 року.

lifecell оголошує результати 2022 року та четвертого кварталу: компанія тримає зв’язок попри війну

Оператор lifecell підсумовує фінансові та операційні результати діяльності за четвертий квартал 2022 року та весь рік у цілому. Компанія демонструє  зростання фінансових показників – річний дохід збільшився на 11%, EBITDA – на 14.6% на річній основі.  Через війну 3-місячна активна база lifecell зменшилась до 8.5 мільйонів абонентів.


9 березня 2023 року.

lifecell запустив послугу «Автооплата» у застосунку «Мій lifecell»

lifecell першим серед мобільних операторів реалізував послугу «Автооплата» із нею всі індивідуальні абоненти зможуть налаштувати автоматичну оплату пакету послуг банківською карткою. У разі зміни тарифу чи його вартості сума та (або) дата наступної оплати оновлюються автоматично. 


01 березня 2023 року.

lifecell отримав престижну телеком-нагороду GLOMO Awards

Мобільний оператор lifecellвперше взяв участь у міжнародному конкурсі The Global Mobile Awards (GLOMO), презентувавши кейс про свою роботу під час війни, та отримав визнання у категорії «Краща мобільна інновація в надзвичайних чи гуманітарних ситуаціях». Нагороду вручили Ісмету Язиджи, головному виконавчому директору lifecell, під час урочистої церемонії на міжнародній виставці мобільної індустрії МWC.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту