Пресрелізи

Оберіть період

21 вересня 2021 року.

lifecell запускає комплексне рішення для бізнес-клієнтів «пРРОфіт від lifecell»

Мобільний оператор lifecell запускає універсальну послугу «пРРОфіт від lifecell». Це рішення дозволяє одним пристроєм замінити POS-термінал, касовий апарат (пРРО)  та принтер чеків, а також отримати підтримку при підключенні та обслуговуванні обладнання.


20 вересня 2021 року.

lifecell розпочав відбір на програму стажування Jump into life:)

Діджитал-оператор lifecellрозпочинає набір до соціально-освітньої програми Jumpintolife:). Заявки на участь можна надсилати до 31 грудня 2021 року.

Jump into life:) ― це соціально-освітня програма мобільного оператора lifecell, завдяки якій він залучає до своєї команди талановиту молодь і сприяє розвитку молодих українських професіоналів. 

16 вересня 2021 року.

lifecell запускає послугу «Тарифна підписка» і пропонує абонентам заощадити до 15%

Мобільний оператор lifecell запускає послугу «Тарифна підписка», в межах якої абоненти зможуть отримати знижки при замовленні тарифних пакетів послуг наперед і гарантувати собі незмінність ціни на мобільний зв'язок. 

08 вересня 2021 року.

lifecell у серпні запустив 4G ще в 588 населених пунктах України

lifecell розширив покриття швидкісного мобільного інтернету на території всієї країни. Протягом серпня до 4G від діджитал-оператора було підключено 588 населених пунктів, де загалом проживає 341 тис. осіб. Із них 580  ― невеликі містечка та села до 5 тис. мешканців. Варто відзначити, що минулого місяця 128 тис. українців уперше отримали можливість користуватися 4G від lifecell. 

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту