Прес-релізи

Оберіть період

10 серпня 2017 року.

Споживання 3G+ дата-трафіку у другому кварталі перевищило 160%

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує підсумки споживання абонентами мобільного інтернет-трафіку в другому кварталі 2017 року. За даними компанії, обсяг 3G+ інтернету виріс на 11% на квартальній основі, і більш ніж на 160% — на річній. Його частка у загальному дата-трафіку становила майже 94%, порівняно з 78% у другому кварталі 2016 року. Приріст спожитого загального дата-трафіку становив 118% у другому кварталі 2016 року та 8,4% до першого кварталу 2017 року.

8 серпня 2017 року.

lifecell відкриває «Шалений рік» розмов і мобільного інтернету

Оператор мобільного зв’язку lifecell пропонує мешканцям та гостям Сум новий тарифний план «Шалений рік», завдяки якому 25 Гбайт високошвидкісного 3G+ мобільного інтернету та безліміт на номери lifecell доступні лише за 50 грн на рік. 


4 серпня 2017 року.

lifecell завершує реструктуризацію компанії та оптимізацію бізнес-процесів

На сьогоднішній день оператор lifecell є одним з найбільш динамічних операторів на телеком-ринку. lifecell не лише першим запустив інноваційну 3G+ технологію в 2015 році, але й активно її розвиває, забезпечуючи широке географічне покриття зв’язку третього покоління та високу швидкість мобільного 3G+ інтернету. Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів та 3G-пристроїв, lifecell пропонує інноваційні тарифи та послуги, а також нові сервіси та продукти.

Закономірно, що задача lifecell, як компанії, що динамічно розвивається, - це постійне удосконалення. Оператор має бути швидким та гнучким, ставати дедалі привабливішим для українських користувачів. Беручи краще із багатого досвіду материнської компанії Turkcell та світової практики, lifecell продовжує впроваджувати зміни, спрямовані на підвищення операційної ефективності компанії та формування нових принципів роботи та корпоративної культури.  

3 серпня 2017 року.

lifecell подарував понад півмільйона бонусних мобільних послуг користувачам додатку «My lifecell»

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про рекордну кількість вручених подарунків своїм абонентам. Понад півмільйона подарунків, серед яких хвилини на дзвінки абонентам інших операторів, SMS по Україні та терабайти мобільного інтернету, отримали користувачі додатку «My lifecell» в уподобаному ігровому розділі «Shake & Win».


 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту