Важлива інформація

ТОВ «АСТЕЛІТ» змінило найменування на ТОВ «лайфселл»

Шановні абоненти,

Повідомляємо, що 02.02.2016р. Товариство з обмеженою відповідальністю «АСТЕЛІТ» (ідентифікаційний код – 22859846) змінило найменування (назву) на Товариство з обмеженою відповідальністю «лайфселл» (скорочене найменування – ТОВ «лайфселл»).

ТОВ «лайфселл» належать усі права та обов’язки (зобов’язання) ТОВ «АСТЕЛІТ», які останнє мало до зміни найменування (назви). Договори, укладені із ТОВ «АСТЕЛІТ», зберігають чинність для ТОВ «лайфселл».До відома представників державних органів:

Товариство з обмеженою відповідальністю «лайфселл» повідомляє, що тимчасовий доступ представникам уповноважених органів державної влади та правоохоронних органів до інформації, що охороняється Законом, здійснюється у суворій відповідності до вимог чинного законодавства та визначених ним повноважень відповідних органів.

Прийом, реєстрація та розгляд відповідних письмових вимог органів державної влади та правоохоронних органів щодо надання тимчасового доступу до речей і документів, які віднесені до охоронюваної Законом таємниці, здійснюється на підставі відповідних рішень суду за постійною адресою: 03680, м. Київ, вул. Амосова, 12, БЦ «Горизонт-Парк», 1-ша башта, 14 поверх, кімната «Ніцца». Іншу довідкову інформацію можна отримати в підрозділі ТОВ «лайфселл», що функціонально відповідає за забезпечення доступу до інформації, за телефонами: (044) 233-90-01, (063) 544-35-89.Захист інформації

До уваги фізичних осіб-абонентів ТОВ "лайфселл", TM lifecell, підключених на умовах письмового договору про надання телекомунікаційних послуг або зареєстрованих без укладення письмового договору, фізичних осіб-підприємців, контрагентів, фізичних осіб, які є керівниками (підписантами) юридичних осіб від імені контрагентів ТОВ "лайфселл", колишніх працівників ТОВ "лайфселл":

ТОВ "лайфселл" повідомляє про те, що персональні дані ("відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована" (у редакції ст. 2 Закону України "Про захист персональних даних" № 2297-VI від 01.06.2010)), які надавалися вами на підставі вільного волевиявлення в процесі укладення договорів або здійснення інших операцій з ТОВ "лайфселл" з 01.01.2011, будуть включені у відповідні бази персональних даних ТОВ "лайфселл", які формуються і підлягають реєстрації відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Розголошення персональних даних суб'єктів персональних даних при реєстрації баз даних не відбувається! ТОВ "лайфселл" буде вважати, що згода від вас на обробку персональних даних на законних підставах, відповідно до сформульованої в таких угодах мети, предмету угоди і зобов'язань сторін, є підтвердженою, якщо протягом 20-денного строку не буде отримано письмову вмотивовану вимогу щодо знищення персональних даних, наданих під час укладення угоди. Права суб'єктів персональних даних визначено ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних".

Від нових абонентів, підключених на умовах письмового договору про надання телекомунікаційних послуг або зареєстрованих без укладення письмового договору, обов'язково отримується згода на обробку їхніх персональних даних, а також їх інформують про включення цих даних до персональної бази даних споживачів телекомунікаційних послуг ТОВ "лайфселл" шляхом внесення відмітки в абонентську карту одночасно з укладанням договору про надання телекомунікаційних послуг (абонентського договору). При цьому моментом включення персональних даних у відповідну базу даних є дата активації SIM-карти, зазначеної у відповідному договорі зі споживачем.

Відповідно до законодавства України, внутрішніх процедур і стандартів ТОВ "лайфселл", Конвенції Ради Європи "Про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних", ТОВ "лайфселл" вживає всіх необхідних заходів щодо захисту персональних даних своїх абонентів, споживачів, працівників та контрагентів.

Залишаючи адресу своєї електронної пошти шляхом заповнення відповідних форм в будь-якому розділі на сайті www.lifecell.ua, особа підтверджує, що вона добровільно надає право ТОВ «лайфселл» та його комерційним партнерам надсилати на таку адресу електронної пошти рекламні та інформаційні повідомлення, інформацію про телекомунікаційні послуги, акції та іншу інформацію про діяльність ТОВ «лайфселл». При цьому особа має право в будь-який момент відмовитись від отримання вищевказаної інформації звернувшись з відповідною вимогою до ТОВ «лайфселл».СуперПароль

Перш ніж показати абонентові lifecell деталі його рахунку, оператор lifecell запитує СуперПароль. Ця обережність дозволяє запобігти розголошення власної інформації абонента стороннім. СуперПароль дуже легко отримати за посиланням.Умови та порядок надання телекомунікаційних послуг

Ознайомтеся, будь ласка, з новою редакцією Умов та порядку надання телекомунікаційних послуг Товариством з обмеженою відповідальністю "лайфселл", внесених у зв'язку зі скасуванням свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця та відповідно до, в тому числі, законодавства про захист персональних даних.

Зміни та уточнення стосуються визначень "Акція", "Роумінг", "Трафік", поглиблення змісту замовлення додаткової послуги і т.д. Прописано обов'язок Абонента самостійно стежити за зміною чинних Умов, цін/тарифів/умов обслуговування, опублікованих відповідно до законодавства (п.4.2), а також за обсягом і видами наданих Послуг (п.61). Крім того, вдосконалено порядок повернення споживачеві невикористаної частини коштів у разі відмови від попередньо оплачених Послуг (п.17), а також уточнено права та обов'язки Оператора і споживачів (Розділи ІV-V), удосконалено критерії, за якими Оператор може тимчасово обмежити використання послуг Абонентом (п.72), і встановлено необхідність проходження абонентом ідентифікації у випадках звернення з питань блокування/розблокування, заміни SIM-карти, отримання PIN/PUK коду або отримання інформації щодо номера, відмінного від того, з якого він телефонує (п.104.1).

Умови і порядок надання телекомунікаційних послуг 

Інформація для споживачів про капітальні, профілактичні чи інші роботи, що можуть призвести до тимчасового скорочення переліку послуг чи припинення їх надання

Архів документівПоказники якості послуг рухомого (мобільного) зв'язку

На виконання вимог Положення про якість телекомунікаційних послуг, затвердженого рішенням НКРЗ від 15.04.2010 року № 174 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23.06.2010 року за № 429/17724, а також відповідно до рішення НКРЗ № 363 від 05.08.2010 року "Про затвердження базових переліків показників якості телекомунікаційних послуг, рівні яких підлягають обов'язковому оприлюдненню у 2011 році", рішення НКРЗ № 574 від 16.12.2010 року "Про затвердження базових переліків показників якості телекомунікаційних послуг, рівні яких підлягають обов'язковому оприлюдненню у 2012 році", рішення НКРЗІ № 26 від 29.12.2011 року "Про затвердження базових переліків показників якості телекомунікаційних послуг, рівні яких підлягають обов'язковому оприлюдненню у 2013 році" та рішення НКРЗІ № 670 від 20.12.2012 року "Про затвердження переліків показників якості телекомунікаційних послуг, рівні яких підлягають обов'язковому оприлюдненню у 2014 році", оприлюднюємо Звіти про якість телекомунікаційних послуг оператора.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за жовтень - грудень 2010 року.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2011 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2012 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2013 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2014 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2015 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2016 рік.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія ДЛ № 000311 (від 09.03.2016 р.) на надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на всій території України.

Ліцензії ДЛ № 000301 (від 09.03.2016 р.) та ДЛ № 000309 (від 09.03.2016 р.) на надання послуг рухомого (мобільного) зв'язку з використанням цифрових стільникових стандартів GSM-900 та GSM-1800 з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на всій території України.

Ліцензія ДЛ № 000306 (від 09.03.2016 р.) на надання послуг фіксованого міжнародного та міжміського телефонного зв’язку на території м. Київ, Дніпровсьокої, Харківської, Донецької, Одеської областей та АР Крим.

Ліцензії ДЛ № 000303 (від 09.03.2016 р.), ДЛ № 000308 (від 09.03.2016 р.) та ДЛ № 000310 (від 09.03.2016 р.) на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі понад 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Дніпровської, Донецької областей та м. Київ.

Ліцензії ДЛ № 000300 (від 09.03.2016 р.), ДЛ № 000302 (від 09.03.2016 р.), ДЛ № 000307 (від 09.03.2016 р.), ДЛ № 000312 (від 09.03.2016 р.), ДЛ № 000304 (від 09.03.2016 р.) на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території Харківської, Одеської, Запорізької, Луганської областей та АР Крим.Використання матеріалів сайту

Інформація на цьому веб-сайті є комплексом онлайн-інформації, яка може бути змінена в будь-який час. Як можна частіше відвідуйте сайт для своєчасного отримання нової інформації.

Всі представлені на сайті матеріали є власністю ТОВ "лайфселл" або безпосередньо автора.

Будь-яке використання матеріалів, розміщених на цьому веб-сайті, дозволяється тільки для особистих, некомерційних цілей за умови, що ці матеріали не будуть змінені або використані для подальшого копіювання. В інших випадках використання дозволяється лише за наявності письмової згоди ТОВ "лайфселл" або безпосередньо автора, вираженої у формі договору.

Несанкціоноване використання матеріалів та інформації, наведених на цьому сайті, є порушенням відповідних законів (про авторське право і суміжні права, торгові знаки і т.д.), що може призвести до притягнення до відповідальності.

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту