Важлива інформаціяОсоби з інвалідністю мають змогу отримати детальну інформацію про електронні комунікаційні послуги, які надаються ТОВ «лайфселл» за телефоном контактного центру 0 800 20 5433 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні) та 5433 (з номерів lifecell), а також в магазинах lifecell.ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА

Прогнозовані максимальні швидкості завантаження на пристрій та завантаження в мережу Інтернет у разі мобільного зв’язку (до власної мережі) наведено в Умовах і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Фактична швидкість завантаження на пристрій та завантаження в мережу Інтернет у разі мобільного зв’язку (до власної мережі) залежить від: завантаженості базової станції, віддаленості абонента від базової станції, рельєфу місцевості, характеру забудови тощо.

Обмеження швидкості до 1 Мбіт/сек (без обмеження обсягу надаваного інтернет-трафіку) у деяких тарифних планах та послугах не унеможливлює доступ до мережі інтернет та, як правило, дозволяє користуватися послугами, сервісами, контентом.

Деякі послуги, сервіси можуть бути недоступні, наприклад, послуга ТВ+ містить технічні обмеження, які не можуть забезпечити її роботу на швидкості 1 Мбіт/сек.

ТОВ «лайфселл» не обмежує показники якості послуги доступу до мережі інтернет: час затримки даних, тремтіння сигналу (джиттер), відсоток втрачених (недоставлених) пакетів даних та забезпечує якість послуги доступу до мережі інтернет відповідно до вимог чинного законодавства України.До уваги споживачів (абонентів) мережі lifecell

З 01 січня 2022 р. набирає чинності Закон України «Про електронні комунікації», відповідно до якого «електронна комунікаційна послуга» - послуга, що полягає в прийманні та/або передачі інформації через електронні комунікаційні мережі, крім послуг з редакційним контролем змісту інформації, що передається за допомогою електронних комунікаційних мереж і послуг.


Відповідно до частини третьої статті 104 Закону України «Про електронні комунікації» умовами надання та отримання електронних комунікаційних послуг кінцевому користувачу є:


1) укладення договору про надання електронних комунікаційних послуг відповідно до правил надання та отримання електронних комунікаційних послуг та інших актів законодавства;

2) оплата замовленої кінцевим користувачем електронної комунікаційної послуги, якщо інше не передбачено цим Законом або договором про надання електронних комунікаційних послуг.


З огляду на зазначене, повідомляємо, що на період до затвердження згаданих правил надання та отримання електронних комунікаційних послуг та інших підзаконних актів, передбачених Законом України «Про електронні комунікації», при укладені, виконанні та припиненні дії договорів про надання електронних комунікаційних послуг між споживачами та ТОВ «лайфселл» застосовуються положення зазначеного Закону, а також чинні “Правила надання та отримання телекомунікаційних послуг”, затверджені раніше постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295, інші нормативно-правові акти, а також - “Умови і порядок надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл»”, затверджені наказом ТОВ «лайфселл» № 04/2812/06 від 28.12.2020 (розміщені в цьому розділі веб-сайту нижче), в частині, що не суперечить вимогам Закону України «Про електроні комунікації».


З повагою,

ваш lifecellТОВ «АСТЕЛІТ» змінило найменування на ТОВ «лайфселл»

Шановні абоненти,

Повідомляємо, що 02.02.2016р. Товариство з обмеженою відповідальністю «АСТЕЛІТ» (ідентифікаційний код – 22859846) змінило найменування (назву) на Товариство з обмеженою відповідальністю «лайфселл» (скорочене найменування – ТОВ «лайфселл»).

ТОВ «лайфселл» належать усі права та обов’язки (зобов’язання) ТОВ «АСТЕЛІТ», які останнє мало до зміни найменування (назви). Договори, укладені із ТОВ «АСТЕЛІТ», зберігають чинність для ТОВ «лайфселл».До відома представників державних органів:

Товариство з обмеженою відповідальністю «лайфселл» повідомляє, що тимчасовий доступ представникам уповноважених органів державної влади та правоохоронних органів до інформації, що охороняється Законом, здійснюється у суворій відповідності до вимог чинного законодавства та визначених ним повноважень відповідних органів.

Прийом, реєстрація та розгляд відповідних письмових вимог органів державної влади та правоохоронних органів щодо надання тимчасового доступу до речей і документів, які віднесені до охоронюваної Законом таємниці, здійснюється на підставі відповідних рішень суду за постійною адресою: 03035, м. Київ, Солом’янська площа, буд. 2, 1 поверх, кімната 3.

Крім цього повідомляємо, що дізнатись про реєстрацію у оператора електронних комунікацій lifecell запитів про надання інформації відтепер можливо за допомогою мобільного додатку BiP, причому для абонентів lifecell ця послуга надається без плати за трафік та без обмежень.

Месенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOS та Android.


Для того, щоб мати можливість дізнатись вхідний реєстраційний номер відповідного запиту необхідно:

1. Додати в список контактів на своєму телефоні “Support_lifecell”, тел. 38-063-166-80-56 (звертаємо увагу, що даний номер не використовується для телефонних дзвінків).

2. Встановити додаток BiP з Google Play або AppStore на свій мобільний пристрій.

3. Зайти у додаток BiP та пройти нескладну процедуру реєстрації.

4. Створити в BiP новий чат з контактом “Support_lifecell” та відправити запит, в якому зазначити номер, дату вихідного документа або інші наявні ідентифікатори запиту, а також найменування відправника.

5. Чекати на відповідь оператора.СуперПароль

Перш ніж показати абонентові lifecell деталі його рахунку, оператор lifecell запитує СуперПароль. Ця обережність дозволяє запобігти розголошення власної інформації абонента стороннім. СуперПароль дуже легко отримати за посиланням.Умови та порядок надання телекомунікаційних послуг

Ознайомтеся, будь ласка, з новою редакцією Умов та порядку надання телекомунікаційних послуг Товариством з обмеженою відповідальністю "лайфселл", внесених у зв'язку зі скасуванням свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця та відповідно до, в тому числі, законодавства про захист персональних даних.

Зміни та уточнення стосуються визначень "Акція", "Роумінг", "Трафік", поглиблення змісту замовлення додаткової послуги і т.д. Прописано обов'язок Абонента самостійно стежити за зміною чинних Умов, цін/тарифів/умов обслуговування, опублікованих відповідно до законодавства (п.4.2), а також за обсягом і видами наданих Послуг (п.61). Крім того, вдосконалено порядок повернення споживачеві невикористаної частини коштів у разі відмови від попередньо оплачених Послуг (п.17), а також уточнено права та обов'язки Оператора і споживачів (Розділи ІV-V), удосконалено критерії, за якими Оператор може тимчасово обмежити використання послуг Абонентом (п.72), і встановлено необхідність проходження абонентом ідентифікації у випадках звернення з питань блокування/розблокування, заміни SIM-карти, отримання PIN/PUK коду або отримання інформації щодо номера, відмінного від того, з якого він телефонує (п.104.1).

Умови і порядок надання телекомунікаційних послуг

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА ЩОДО УКЛАДАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОГОВОРУ про надання телекомунікаційних послуг 

ЗАЯВА – ПРИЄДНАННЯ (АКЦЕПТ) ДО ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ ЩОДО УКЛАДАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ

ДОГОВІР про надання телекомунікаційних послуг для юридичних осіб

Інформація для споживачів про капітальні, профілактичні чи інші роботи, що можуть призвести до тимчасового скорочення переліку послуг чи припинення їх надання

Архів документівПоказники якості послуг рухомого (мобільного) зв'язку

На виконання вимог Положення про якість телекомунікаційних послуг, затвердженого рішенням НКРЗ від 15.04.2010 року № 174 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23.06.2010 року за № 429/17724, а також відповідно до рішення НКРЗ № 363 від 05.08.2010 року "Про затвердження базових переліків показників якості телекомунікаційних послуг, рівні яких підлягають обов'язковому оприлюдненню у 2011 році", рішення НКРЗ № 574 від 16.12.2010 року "Про затвердження базових переліків показників якості телекомунікаційних послуг, рівні яких підлягають обов'язковому оприлюдненню у 2012 році", рішення НКРЗІ № 26 від 29.12.2011 року "Про затвердження базових переліків показників якості телекомунікаційних послуг, рівні яких підлягають обов'язковому оприлюдненню у 2013 році" та рішення НКРЗІ № 670 від 20.12.2012 року "Про затвердження переліків показників якості телекомунікаційних послуг, рівні яких підлягають обов'язковому оприлюдненню у 2014 році", оприлюднюємо Звіти про якість телекомунікаційних послуг оператора.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за жовтень - грудень 2010 року.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2011 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2012 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2013 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2014 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2015 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2016 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2017 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2018 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2019 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2020 рік.

Звіт про якість телекомунікаційних послуг за 2021 рік.

Надання послуг щодо розповсюдження електронних грошей Національної платіжної системи «Український платіжний простір»

В межах взаємодії ТОВ «лайфселл» з ПАТ «БАНК ВОСТОК», ТОВ «ПЕЙСЕЛЛ» щодо здійснення операцій з електронними грошима Національної платіжної системи «Український платіжний простір», що емітовані ПАТ «БАНК ВОСТОК», де ТОВ «лайфселл» є агентом з розповсюдження електронних грошей, просимо Вас ознайомитися з Публічним договором, який додається.

Публічний договір про здійснення операцій з електронними грошима НПС «Український платіжний простір».
Ліцензії та сертифікати

Ліцензія ДЛ № 000311 (від 09.03.2016 р.) на надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на всій території України строком дії до 19.03.2030.

Ліцензії ДЛ № 000301 (від 09.03.2016 р.) на надання послуг рухомого (мобільного) зв'язку з використанням цифрового стільникового радіозв’язку стандарту GSM-900 з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на всій території України, строком дії до 17.11.2020.

Ліцензії ДЛ № 000300 (від 09.03.2016 р., строком дії до 12.02.2020), ДЛ № 000302 (від 09.03.2016 р., строком дії до 12.02.2020), ДЛ № 000307 (від 09.03.2016 р., строком дії до 24.06.2019), ДЛ № 000304 (від 09.03.2016 р., строком дії до 12.02.2020), ліцензія реєстраційний номер 000774 (від 31.05.2017р., строком дії 18.09.2022) на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території Харківської, Одеської, Запорізької, Луганської областей та АР Крим.

Ліцензії реєстраційні номери 000772 (від 31.05.2017 р., строком дії до 18.09.2022), 000773 (від 31.05.2017 р., строком дії до 18.09.2022) та 000775 (від 31.05.2017 р., строком дії до 18.09.2022) на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі понад 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території м. Київ та Донецької та Дніпропетровської областей.

Ліцензія реєстраційний номер 000945 (від 26.03.2018 р.) на надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку: міжнародного та міжміського на території м. Київ, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Одеської областей та АР Крим строком дії до 16.06.2023.Використання матеріалів сайту

Інформація на цьому веб-сайті є комплексом онлайн-інформації, яка може бути змінена в будь-який час. Як можна частіше відвідуйте сайт для своєчасного отримання нової інформації.

Всі представлені на сайті матеріали є власністю ТОВ "лайфселл" або безпосередньо автора.

Будь-яке використання матеріалів, розміщених на цьому веб-сайті, дозволяється тільки для особистих, некомерційних цілей за умови, що ці матеріали не будуть змінені або використані для подальшого копіювання. В інших випадках використання дозволяється лише за наявності письмової згоди ТОВ "лайфселл" або безпосередньо автора, вираженої у формі договору.

Несанкціоноване використання матеріалів та інформації, наведених на цьому сайті, є порушенням відповідних законів (про авторське право і суміжні права, торгові знаки і т.д.), що може призвести до притягнення до відповідальності.


Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту