Корпоративна благодійність

ДОПОМОГТИ ТАК ЛЕГКО! 


Всеукраїнська програма підтримки знедолених дітей. 

Ініціатива покликана на підтримку вихованців дитячих будинків та підвищення суспільної уваги до проблеми сирітства в Україні. 

Програма розпочалась у 2005 році й за час існування зібрала понад 3 000 000 грн на допомогу дітям вулиці. У рамках проекту компанія провела ряд суспільно-важливих активностей. Серед найбільш масштабних ініціатив наступні: 

2005 рік: SMS-акція для абонентів lifecell 
2006–2007 роки: гастрольний тур Ірини Білик «Допомогти так легко!» 
2007–2008 роки: театральна вистава «Допомогти так легко, або Звідки беруться діти» 
2009–2010 роки: фільм Кіри Муратової «Мелодія для шарманки» 

З осені 2014 року програма «ДОПОМОГТИ ТАК ЛЕГКО» почала надавати допомогу дітям-сиротам з зони АТО. У партнерстві із МБФ «Отчий дім» оператор взяв під опіку вихованців дитячих будинків з Донецької та Луганської областей.
 

ЧАС ДОБРИХ ВЧИНКІВ! 


Всеукраїнська благодійна ініціатива, покликана подарувати мобільний зв'язок тим людям, яким він потрібен, але вони з різних причин не можуть придбати мобільний телефон для своїх потреб. 

У рамках ініціативи «Час добрих вчинків!» кожний бажаючий міг передати в пунктах і центрах обслуговування оператора lifecell свій старий, але ще придатний до використання мобільний телефон новим власникам - малозабезпеченим людям. 

Благодійний проект стартував у 2012 році та охопив усю Україну, а це понад 50 офіційних пунктів і центрів обслуговування lifecell у більш ніж 35 містах. Усі зібрані пристрої були відремонтовані і доукомплектовані та у співпраці з МБФ «Карітас України» передані на потреби малозахищених груп населення: пенсіонерам, інвалідам та багатодітним родинам. 

У вересні 2014 року стартував новий етап ініціативи «Час добрих вчинків!». Оператор запропонував безкоштовні дощовики до осіннього сезону у 75 центрах та пунктах обслуговування lifecell у 55 містах України. Кожен перехожий, кого раптово застала злива, зміг узяти дощовик і дістатись домівки чи продовжити свої справи. Загалом 24 000 дощовиків подарував оператор під час кампанії.


ПІДТРИМКА ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ 


З 2008 року lifecell підтримує людей з обмеженими можливостями, відтоді як став офіційним партнером параолімпійської збірної. Оператор турбується про потреби людей з проблемами слуху та мовлення: 

З 2010 року обслуговує номер «10003» для SMS-виклику невідкладної медичної допомоги. Проект реалізований спільно з Українським товариством глухих та Центром операторської підтримки при Київській станції швидкої медичної допомоги. 

У 2012 році lifecell представив тариф «Світ SMS» спеціально для людей з порушенням слуху. Основні переваги тарифу - безкоштовні SMS в мережі lifecell і вигідний мобільний Інтернет. 

З 2014 року компанія підтримує спеціалізований медичний центр «СУВАГ» - єдиний в Україні, що проводить безкоштовну діагностику та реабілітацію слуху у дітей та новонароджених. Протягом 2014-2015 років спеціально для установи lifecell придбав медичне обладнання вартістю 940 тисяч гривень.

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту