Персональні дані

Для нас у ТОВ "лайфселл" пріоритетним завданням є захист особистих даних наших абонентів. Наша компанія вживає всіх необхідних заходів для забезпечення надійності та конфіденційності цих даних. Ми дотримуємося всіх відповідних законодавчих вимог та стандартів в т.ч. законодавства України, внутрішніх процедур і стандартів ТОВ "лайфселл", Конвенції Ради Європи "Про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних".


Як ми захищаємо персональні дані?

Наші заходи щодо захисту даних включають в себе фізичні, технічні та організаційні заходи, які спрямовані на запобігання несанкціонованому доступу до даних, їх втраті, руйнуванню чи розголошенню. Ми застосовуємо шифрування та антивірусне програмне забезпечення, проводимо регулярні аудити безпеки та забезпечуємо нашим співробітникам відповідне навчання щодо сучасних методів захисту даних.


Де знаходяться персональні дані?

ТОВ «лайфселл» вчиняє всі необхідні дії спрямовані на захист наявних у нас персональних даних, та зберігає їх в архіві Товариства та на надійних серверах відповідно до вимог чинного законодавства України.


Які персональні дані ми обробляємо?

Ми обробляємо та зберігаємо лише той мінімум персональних даних, який необхідний відповідно до мети такої обробки. Усі такі дані вказані в Згоді на обробку персональних даних.


Чи можуть абоненти контролювати свої персональні дані?

Абоненти мають всі права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» (знати зміст та обсяг своїх персональних даних, вимагати видалення своїх персональних даних). Ми відкриті щодо надання нашим абонентів контролю над їхніми персональними даними. Наша мета - забезпечити повну довіру та спокій наших абонентів у відношенні до захисту їх персональних даних. Для цього необхідно надіслати відповідний запит на пошту personal_data@lifecell.com.ua. Запит задовольняється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня його надходження


Як видалити свої дані або акаунт?

В разі припинення договору акаунт користувача може бути видалений в особистому кабінеті, використовуючи електронний цифровий підпис, а також у будь-якому магазині lifecell або зателефонувавши у наш колл-центр.ЯК ОБРОБЛЯЮТЬСЯ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ В «ЛАЙФСЕЛЛ»

Політика з обробки персональних даних «лайфселл»ЗГОДА НА ОБРОБКУ ДАНИХ КОМПАНІЄЮ «ЛАЙФСЕЛЛ»

Згода на обробку персональних даних відвідувачів сайту

Згода на обробку персональних даних користувачів застосунків

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту