Digital благодійність

ПІДТРИМКА SMS-БЛАГОДІЙНОСТІ В УКРАЇНІ


Починаючи з 2013 року, lifecell долучився до ініціативи Українського Форуму Благодійників у розробці єдиної легальної платформи відправки повідомлень з коштами на потреби фондів та окремих осіб. На сьогодні першочерговою метою проекту є спрощення оподаткування благодійних SMS-повідомлень, що дозволить у повному обсязі спрямувати усі переказані кошти на благодійні цілі. У рамках проекту фахівці компанії долучаються до підготовки законодавчих змін, беруть участь у круглих столах, робочих зустрічах та конференціях.


ОНЛЯНДІЯ


lifecell є партнером компанії Microsoft в рамках проекту «Онляндія», яка присвячена безпеці дітей в Інтернеті. Ця соціальна кампанія спрямована на навчання дітей та підлітків правилам безпечної поведінки у всесвітній мережі, а також як захистити себе від небажаного контенту, чому не слід розповсюджувати особисті дані в Інтернеті, які сайти не потрібно відвідувати і чому. Більш докладно з кампанією можна ознайомитися на безпечному сайті нашого партнера.


ПІДТРИМКА ПРОЕКТУ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ У ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ


У рамках співпраці з Міжнародною Організацією Міграції (МОМ) відкрито безкоштовний короткий номер 527, за яким ті, хто став жертвою торгівлі людьми, а також їхні родичі можуть повідомити про це й отримати допомогу для повернення додому, а також психологічну, юридичну, освітню підтримку. За цим номером можна також отримати консультації щодо виїзду за кордон, дізнатися про свої права під час навчання, роботи або подорожей за кордон.


ПРОТИДІЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ ТА НАСИЛЬСТВА В СУСПІЛЬСТВІ


У 2009 році lifecell стала першою соціально відповідальною компанія серед інших операторів зв’язку України, що надала номер 386 для безкоштовного використання в якості короткого номеру національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації. Це спільна ініціатива ГО LaStrada-Україна та Міністерства соціальної політики щодо дотримання прав людини та протидії усіх форм дискримінації і насильства в суспільстві.


ПРОТИДІЯ ПОШИРЕННЮ ПОРНОГРАФІЇ


У 2008 році lifecell домовився з Департаментом Міністерства внутрішніх справ з питань боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, про протидію поширенню порнографічної продукції. За запитом Департаменту відбувається блокування коротких номерів, за якими порнографічні сайти пропонують платити за доступ до своєї продукції. Серед абонентів lifecell є діти, тому особлива увага повинна приділятися якості контенту.

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту