Дзвінки за кордон

Міжнародні дзвінки:

  • без плати за з’єднання
  • без додаткових витрат
  • без підключення

Просто беріть та дзвоніть!


Тарифи наведено у гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.

 

 

ПОВНІ УМОВИ

При здійсненні міжнародного дзвінка у країни 1-ї, 2-ї, 3-ї та 8-ї груп, абоненту нараховується відповідний пакет хвилин. Повна вартість такого пакету хвилин буде списана з рахунку абонента в першу секунду першого міжнародного дзвінка. Строк дії нарахованого пакету хвилин складає 7 днів. Наприклад, для дзвінків до країн 1-ї групи надається пакет із 25 хв за 25 грн на 7 днів.


Невикористані пакетні хвилини зберігаються та можуть бути використані до закінчення 7-денного строку дії пакету хвилин для країн відповідної групи. Якщо пакет хвилин вичерпано раніше 7-денного строку дії, при здійсненні наступного міжнародного дзвінка та за умови наявності на рахунку абонента достатньої кількості коштів, такому абоненту нараховується новий пакет хвилин. Кількість використовуваних пакетів не обмежена.

Перевірка залишку хвилин та терміну дії: *242#1.png


При здійсненні міжнародних дзвінків у країни 1-ї, 2-ї та 8-ї груп абоненту надається можливість використовувати пакети послуг на 1 день. Щоб скористатися, абоненту потрібно замовити хвилини за кодом *242*1#1.png. Після замовлення тарифікація буде наступною: 1 та 2 група країн – 10 гривень за 5 хвилин до кінця дня, 8 група країн – 15 гривень за 5 хвилин до кінця дня. Зазначені тарифи будуть діяти до моменту відключення послуги за кодом *242*1#1.png. Після відключення діятимуть базові тарифи.


Умови і тарифи наведені станом на 09.09.2022 р.


Тарифи діють на всій території Україні.

Запитання та відповіді
 

Як дзвонити з України на іноземні номери?

Для дзвінків за кордон набирайте:

+ або 00 (код країни) (код міста/мережі) (номер абонента)

Наприклад, щоб подзвонити в Нью-Йорк, наберіть +1 212 ХХХ ХХ ХХ або 00 1 212 ХХХ ХХ ХХ, де:

  • + або 00 – код набору для міжнародного дзвінка,
  • 1 – код США,
  • 212 – код Нью-Йорка,
  • ХХХ ХХ ХХ – телефонний номер у Нью-Йорку.
 
Яка вартість дзвінка на супутниковий зв'язок?

Для супутникових операторів (наприклад, Iridium, Inmarsat, Thuraya), діє єдиний тариф:

  • вихідні дзвінки – 150,00 грн/хв.
Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи потрібно підключати послугу, щоб телефонувати за кордон?

Не потрібно нічого підключати. Просто оберіть країну куди ви будете телефонувати, переконайтесь, що на рахунку є необхідна сума для оплати пакету хвилин чи просто хвилин та телефонуйте! Виняток – послуга “Міжнародна вигода”

 
Як відбувається тарифікація міжнародного дзвінка?

При здійсненні міжнародного дзвінка у країни 1-ї, 2-ї, 3-ї та 8-ї груп, абоненту нараховується відповідний пакет хвилин. Повна вартість такого пакету хвилин буде списана з рахунку абонента в першу секунду першого міжнародного дзвінка.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Який термін дії пакету хвилин?

Строк дії нарахованого пакету хвилин складає 7 днів. Наприклад, якщо ви використали 10 хв із 25, то 15 хв залишаються для дзвінків до країн відповідної групи до кінця терміну дії пакету хвилин.


Якщо пакет хвилин вичерпано раніше 7-денного строку дії, при здійсненні наступного міжнародного дзвінка та за умови наявності на рахунку абонента достатньої кількості коштів, такому абоненту нараховується новий пакет хвилин.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Яка вартість відправки міжнародних SMS?
  • SMS – 5,00 грн
Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту