Міжнародні дзвінки

ПРОСТІ І ВИГІДНІ ТАРИФИ НА МІЖНАРОДНІ ДЗВІНКИ ДЛЯ КОЖНОГО


Відтепер, щоб телефонувати за кордон за вигідною ціною, вам не потрібно нічого активувати чи налаштовувати. Нові тарифи застосовуються автоматично для всіх абонентів lifecell, які обслуговуються індивідуально (фізичних осіб).

При здійсненні вихідного міжнародного дзвінка ви сплачуєте за відповідний пакет хвилин на 30 днів, або ж використовуєте отримані раніше пакетні хвилини без додаткової оплати.

Для перевірки залишку пакету хвилин наберіть з мобільного *242#1.png

Також отримуйте неймовірний бонус – хвилини для вихідних дзвінків за кордон у подарунок за вхідні міжнародні дзвінки.Тарифікація

ПЕРЕЛІК КРАЇН

ВАРТІСТЬ,
грн/хв

Австралія, Американське Самоа, Ангола, Андорра, Антарктика (Австралійські зовнішні території), Аргентина, Аруба, Бангладеш, Бельгія, Бермуди, Бразилія, Британські Віргінські о-ви, Бруней, Бутан, Великобританія, Венесуела, В’єтнам, Гваделупа, Гібралтар, Гонконг, Греція, Гуам, Данія, Домініканська Республіка, Ізраїль, Індія, Індонезія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Камбоджа, Канада, Кенія, Китай, Кіпр, Колумбія, Конго-Браззавіль, Коста Ріка, Кувейт, Лаос, Ліхтенштейн, Люксембург, Макао, Малайзія, Мальта, Мартиніка, Мексика, Монголія, М’янма, Намібія, Нігерія, Нідерланди, Німеччина, Ніуе, Нова Зеландія, Норвегія, Пакистан, Панама, Парагвай, Перу, Південна Африка, Південна Корея, Південний Судан, Північна Корея, Північні Маріанські о-ви, Польща, Португалія, Пуерто-Ріко, Реюньйон, Росія, Румунія, Самоа, Сан-Марино, Сінгапур, Сінт-Мартен, Словаччина, США, Тайвань, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Уругвай, Фарерські о-ви, Фіджі, Фінляндія, Франція, Французька Гвіана, Чехія, Чилі, Швеція, Японія.

0,80

(25 хв у пакеті
на 30 днів
за 20 грн)

Австрія, Афганістан, Багамські о-ви, Бахрейн, Болгарія, Болівія, Боснія і Герцеговина, Гватемала, Гондурас, Еквадор, Ефіопія, Єгипет, Ємен, Іран, Йорданія, Кабо-Верде, Кайманові о-ви, Катар, Киргизстан, Лесото, Ліван, Маврикій, Мозамбік, Непал, Нідерландські Антильські о-ви, Нова Каледонія, Об’єднані Арабські Емірати, Палестина, Сальвадор, Саудівська Аравія, Свазіленд, Сирія, Судан, Таджикистан, Тринідад і Тобаго, Туркменістан, Філіппіни, Швейцарія, Шрі-Ланка, Ямайка.

4,00

(5 хв у пакеті
на 30 днів
за 20 грн)

Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Естонія, Латвія, Литва, Молдова та всі інші країни, не перераховані вище.

10 грн/хв

Усі податки та збори враховано.

Наведена вартість однієї хвилини у пакеті розрахована виходячи з ділення вартості пакету послуг на кількість хвилин у пакеті послуг. Повну вартість пакету послуг буде знято з рахунку абонента в момент першого з’єднання.Детальний опис тарифівВсі країни світу розподілені на 3 групи:

 • До першої групи входять 94 країн включно з найпопулярнішими напрямками, такими як: Великобританія, Греція, Ізраїль, Індія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Росія, США, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Франція, Чехія та інші (детальний перелік у таблиці).
 • До другої групи входять 40 країн, серед яких: Австрія, Болгарія, Єгипет, ОАЕ, Швейцарія та інші.
 • До третьої групи входять всі інші країни, серед яких: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Естонія, Латвія, Литва, Молдова і т.д.

При здійсненні міжнародного дзвінка у країну 1-ї групи вам нараховується пакет з 25 хвилин на 30 днів вартістю 20 грн. Нараховані хвилини в подальшому використовуються для дзвінків у будь-яку країну цієї групи. При вичерпанні пакету хвилин раніше вказаного терміну, нараховується новий пакет хвилин. Кількість використовуваних пакетів не обмежена.

При здійсненні міжнародного дзвінка у країну 2-ї групи вам нараховується пакет з 5 хвилин на 30 днів вартістю 20 грн. Нараховані хвилини в подальшому використовуються для дзвінків у будь-яку країну цієї групи. При вичерпанні пакету хвилин раніше вказаного терміну, нараховується новий пакет хвилин. Кількість використовуваних пакетів не обмежена.

При здійсненні міжнародного дзвінка у країну 3-ї групи тарифікація здійснюється за кожен дзвінок окремо відповідно до його тривалості за тарифом 10 грн/хв.

Жодні додаткові платежі (ні плата за з’єднання, ні абонентська плата) не застосовуються!


НЕЙМОВІРНИЙ БОНУСЯкщо ви здійснили хоч один міжнародний вихідний дзвінок, то ви автоматично починаєте приймати участь в отриманні додаткового бонусу:

 • за кожні 3 хв вхідних міжнародних дзвінків Вам нараховується 1 хв для вихідних дзвінків за кордон, нараховані хвилини дійсні протягом 7 днів.


ЗАМОВЛЕННЯ ІНШИХ УМОВ ТАРИФІКАЦІЇЗ метою оплати кожного міжнародного дзвінка окремого без використання пакетів хвилин, Ви маєте можливість замовити (без оплати за підключення) послугу “Дзвінок за кордон”, відповідно до якої кожний дзвінок у країни групи 1 і 2 буде тарифікуватись окремо за наступним тарифом:

 • 3 грн/хв для дзвінків у країну 1-ї групи,
 • 8 грн/хв для дзвінків у країну 2-ї групи.

Для підключення та відключення цієї послуги наберіть комбінацію *262#1.png


Умови і тарифи наведені станом на 22.03.2017 р.

Тарифи діють на всій території Україні.

 

запитання та відповіді

 

Як дзвонити з України на іноземні номери?

Для дзвінків за кордон набирайте:

+ або 00 <код країни> <код міста/мережі> <номер абонента>.

Наприклад, щоб подзвонити в Нью-Йорк, наберіть +1 212 ХХХ ХХ ХХ  або 00 1 212 ХХХ ХХ ХХ, де:

 • + або 00 – код набору для міжнародного дзвінка
 • 1 – код США
 • 212 – код Нью-Йорка

ХХХ ХХ ХХ – телефонний номер у Нью-Йорку

 
Чи можливо надіслати MMS за кордон?

Послуга міжнародного обміну повідомленнями дозволяє тобі надсилати MMS-повідомлення за кордон абонентам інших мобільних операторів. У випадку, якщо оператор не підтримує сервіс MMS, ти отримаєш SMS з паролем, логіном та веб-посиланням, за яким зможеш продивитися одержане повідомлення. Щоб подивитися MMS, достатньо перейти за посиланням та ввести отримані логін і пароль.

 
На які мережі закордонних операторів можлива відправка SMS/MMS?

Перелік закордонних операторів для відправки SMS та MMS знаходиться за посиланням.

 
Якою буде вартість дзвінка за кордон без спеціальної послуги чи спеціального міжнародного тарифного плану?

Прості та дешеві міжнародні тарифи відтепер застосовуються до всіх абонентів, незалежно від тарифного плану чи наявних послуг, адже всі попередні міжнародні послуги припинили свою дію. Деталі s.lifecell.ua/68

 

Якою буде вартість дзвінка на номери мереж операторів супутникового та позаназемного зв’язку?

Дзвінки на номери мереж супутникового зв’язку і операторів позаназемного зв’язку завжди тарифікуються за окремим тарифом, що наведено нижче:

 • Номери супутникового оператора Турая (Thuraya) - 26 грн/хв
 • Номери супутникового оператора Emsat - 38 грн/хв
 • Номери супутникового оператора Iridium - 42 грн/хв
 • Номери супутникового оператора Inmarsat - 78 грн/хв
Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 

Смартфони

Показати всі Згорнути
lifecell club
Приєднатися

Текст помилки

Коментар

відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту