Міжнародні дзвінки

Дзвінки у майже 40 країн за 0,80* грн/хв

  • без плати за з’єднання
  • без додаткових витрат
  • без підключення

Просто беріть та дзвоніть!

Ще й бонусні хвилини отримуйте1!


А з послугою "Міжнародна вигода" дзвінки взагалі за 0.40 грн/хв (у пакеті 150 хв за 60 грн на 30 днів)!

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.

 

 

ПОВНІ УМОВИ

При здійсненні міжнародного дзвінка у країни 1-ї, 2-ї, 3-ї та 8-ї груп, абоненту нараховується відповідний пакет хвилин. Повна вартість такого пакету хвилин буде списана з рахунку абонента в першу секунду першого міжнародного дзвінка. Строк дії нарахованого пакету хвилин складає 4 тижні. Наприклад, для дзвінків до країн 1-ї групи надається пакет із 25 хв за 20 грн на 4 тижні (тобто 0.80 грн/хв).


Невикористані пакетні хвилини зберігаються та можуть бути використані до закінчення 4-тижневого строку дії пакету хвилин для країн відповідної групи. Якщо пакет хвилин вичерпано раніше 4-тижневого строку дії, при здійсненні наступного міжнародного дзвінка та за умови наявності на рахунку абонента достатньої кількості коштів, такому абоненту нараховується новий пакет хвилин. Кількість використовуваних пакетів не обмежена.

Перевірка залишку хвилин та терміну дії: *242#1.png


*При здійсненні міжнародного дзвінка в країну, що входить до першої групи, буде нараховано 25 хвилин для дзвінків у країни першої групи за 20 грн на 4 тижні. Наведена вартість хвилини є інформативною та розрахована шляхом ділення вартості нарахованих хвилин на їхню кількість.ДОВШІ РОЗМОВИ – БІЛЬШЕ БОНУСНИХ ХВИЛИН!


1Якщо ви здійснили хоча б один міжнародний вихідний дзвінок починаючі з 22.03.2017, то ви автоматично починаєте приймати участь в отриманні бонусних хвилин для вихідних дзвінків – за кожні 3 повні хвилини вхідних міжнародних дзвінків вам нараховується 1 хвилина для вихідного дзвінка за кордон.


Для накопичення тривалості вхідних дзвінків враховується кожна секунда вхідного дзвінка та кожен раз при накопиченні 180 секунд (3 хвилини) вам нараховується одна хвилина для вихідних міжнародних дзвінків у будь-яку країну!


Строк дії бонусних хвилин - 7 днів з моменту їх нарахування (день нарахування +6 днів). За наявності таких хвилин, вони використовуються у першу чергу, і тільки після їх вичерпання застосовується тарифікація дзвінків за стандартними умовами.

Перевірка наявності та залишку бонусних хвилин: *242#1.png


Умови і тарифи наведені станом на 17.10.2018 р.


Тарифи діють на всій території Україні.

Запитання та відповіді
 

Як дзвонити з України на іноземні номери?

Для дзвінків за кордон набирайте:

+ або 00 (код країни) (код міста/мережі) (номер абонента)

Наприклад, щоб подзвонити в Нью-Йорк, наберіть +1 212 ХХХ ХХ ХХ або 00 1 212 ХХХ ХХ ХХ, де:

  • + або 00 – код набору для міжнародного дзвінка,
  • 1 – код США,
  • 212 – код Нью-Йорка,
  • ХХХ ХХ ХХ – телефонний номер у Нью-Йорку.
 
Яка вартість дзвінка на супутниковий зв'язок?

Для супутникових операторів (наприклад, Iridium, Inmarsat, Thuraya), діє єдиний тариф:

  • вихідні дзвінки – 150,00 грн/хв.
Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи потрібно підключати послугу, щоб телефонувати за кордон?

Не потрібно нічого підключати. Просто оберіть країну куди ви будете телефонувати, переконайтесь, що на рахунку є необхідна сума для оплати пакету хвилин чи просто хвилин та телефонуйте! Виняток – послуга “Міжнародна вигода”

 
Як відбувається тарифікація міжнародного дзвінка?

При здійсненні міжнародного дзвінка у країни 1-ї, 2-ї, 3-ї та 8-ї груп, абоненту нараховується відповідний пакет хвилин. Повна вартість такого пакету хвилин буде списана з рахунку абонента в першу секунду першого міжнародного дзвінка.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Який термін дії пакету хвилин?

Строк дії нарахованого пакету хвилин складає 4 тижні. Наприклад, якщо ви використали 10 хв із 25, то 15 хв залишаються для дзвінків до країн відповідної групи до кінця терміну дії пакету хвилин.


Якщо пакет хвилин вичерпано раніше 4-тижневого строку дії, при здійсненні наступного міжнародного дзвінка та за умови наявності на рахунку абонента достатньої кількості коштів, такому абоненту нараховується новий пакет хвилин.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як отримати бонусні хвилини за вхідні міжнародні дзвінки?

Достатньо зробити хоча б один міжнародний вихідний дзвінок, щоб автоматично почати приймати участь в отриманні бонусних хвилин. За кожні 3 повні хвилини (180 секунд) вхідних міжнародних дзвінків вам нараховується 1 хвилина для вихідного дзвінка за кордон на будь-які напрямки!

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Яка вартість відправки міжнародних SMS/MMS?
  • SMS – 5,00 грн
  • MMS – 6,00 грн
Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 

Дзвінки за кордон

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту