lifecell сьогодні

LIFECELL - ЦЕ НАЙШВИДШИЙ 3G+ ІНТЕРНЕТ ДЛЯ ВСІХ


Ми відкриваємо новітні можливості найшвидшого 3G+ мобільного інтернету для всіх, незалежно від віку чи знань технологій. У травні 2015 року lifecell став першим оператором на українському ринку, який запустив зв'язок третього покоління на основі технології 3G+. Ця технологія є останнім досягненням у розвитку 3G-стандарту. Завдяки перспективним частотам та триканальній передачі даних максимальна швидкість у мережі 3G+ може досягати до 63,3 Мбіт за секунду.


LIFECELL - ЦЕ ДАТА-ОПЕРАТОР МАЙБУТНЬОГО 


Одним з історичних досягнень lifecell став розвиток ринку мобільного інтернету в Україні. Оператор першим приніс на український ринок інноваційну технологію EDGE, відкривши для абонентів швидкісний мобільний інтернет. Відтоді компанія зайняла заслужену нішу оператора №1 для смартфонів з найвищим проникненням пристроїв у мережі (52,3%). Сьогодні оператор розгортає мережу третього покоління на базі інноваційної технології 3G+ та надає послуги 3G+ мобільного інтернету понад 28% абонентів. Тому бренд lifecell, акумулюючи всі кращі розробки та досягнення lifecell, ставить перед собою мету стати першим українським дата-оператором з новим слоганом "Підключай майбутнє".


LIFECELL - ЦЕ ОДИН ІЗ ЛІДЕРІВ ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПОСЛУГ


Виходячи на ринок України, lifecell першим представив ряд послуг, які сьогодні стали звичними для кожного абонента. Серед них МелоРінг, голосове SMS, мікро-SIM карта і багато інших. Сьогодні оператор продовжує цю стратегію, залишаючись новатором у різних напрямках своєї діяльності. Однією з останніх інновацій lifecell став запуск месенджера ВіР, що дозволяє дзвонити по Україні та за її межами за допомогою високошвидкісного 3G+ мобільного інтернету.

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту