Послуга "Безлімітний місяць"

Економте 15 грн – сплачуйте денну плату тарифного плану «Шалений день класичний 2016» одразу за 30 календарних днів!

Гарантовано отримайте безліміт на номери lifecell, 1200 SMS по Україні та3000 МБ 3G+ Інтернету на 30 календарних днів!

Після сплати 60 грн ви протягом 30 календарних днів будете автоматично отримувати денний пакет (безліміт на lifecell, 50 SMS по всій Україні та 100 МБ 3G+ Інтернету) без стягнення денної плати.


60 UAH / 30 days

Tariffs are quoted in UAH including VAT and duty to PF.

 

Full conditions
 

Послугу закрито для нових підключень.

При використанні послуги на постійній основі, після закінчення 30 календарних днів та у разі відсутності на основному рахунку 60 грн з усіма податками та зборами надається денний пакет тарифного плану «Шалений день класичний 2016» в рахунок денної плати 2,00 грн (з ПДВ та Пенсійним збором).

Послуга Інтернет (пакетні МБ) надається за технологією 3G за умови наявності 3Gпокриття на відповідній території, технічних властивостей телефону та відповідних налаштувань. За умови відсутності виконання хоча б однієї з умов, послуги Інтернет надаватимуться за технологією EDGE (2G мережі).  

Questions and answers
 

HOW CAN I CHECK ALREADY CONNECTED SERVICES?

To do this dial a short number *112# and push the call-button.

 
Як відключити послугу «Безлімітний місяць»?

Для відключення послуги необхідно набрати короткий номер *141*045# та кнопку виклику.


 
Що я буду отримувати та сплачувати після підключення послуги «Безлімітний місяць»?

Після підключення послуги та сплати платежу 45 грн з усіма податками та зборами Ви з наступного дня після підключення будете отримувати пакети (безліміт на life:), 40 SMSпо Україні та 100 МБ Інтернету) щодня протягом 30календарнихднів без стягнення денної плати.

Якщо Ви підключили послугу одноразово, то після закінчення 30-денного строку  у Вас знову буде стягуватись денна плата тарифного плану «Шалений день класичний»та нараховуватись денні пакети послуг.

Якщо Ви підключили послугу на постійній основі, то послуга буде продовжуватись кожні 30 календарних днів при наявності необхідної суми на Вашому рахунку.

Якщо після закінчення 30-денного строку  у Вас на рахунку менше 45 грн, буде стягуватись денна плата тарифного плану «Шалений день класичний» 2,00 грн. Як тільки Ви поповните рахунок на суму 45 грн або більше одним платежем, послугу буде подовжено на наступні 30 календарних днів.

Якщо після закінчення 30-денного строку  у Вас на рахунку менше 2,00 грн, то пакети послуг не будуть нараховуватись до наступного поповнення рахунку на необхідну суму.


 
Як дізнатись залишок пакету послуг на сьогодні?

Для цього необхідно набрати на своєму телефоні короткий номер *121# та кнопку виклику. Там Ви зможете побачити безлімітні дзвінки на life:), залишок до кінця поточного дня SMS та МБ Інтернету. Залишок хвилин на номери мереж інших мобільних операторів відображається до кінця 30-денного строку після останнього поповнення на суму більше 35 грн одним платежем.

 
Як дізнатись, до якої дати сплачений пакет тарифного плану з послугою «Безлімітний місяць»?

Для цього необхідно набрати на своєму телефоні короткий номер *121# та кнопку виклику.


 
Що відбудеться після відключення послуги «Безлімітний місяць»?

Після відключення послуги «Безлімітний місяць» денні пакети послуг будут нараховуватись до кінця сплаченого періоду. Після закінчення 30-денного строку  буде стягуватись денна плата тарифного плану «Шалений день класичний».

Наприклад, якщо Ви підключили послугу 01.06.2015, то денні пакети послуг будуть нараховуватись з 02.06.2015 по 01.07.2015 включно. Якщо Ви відключили послугу 20.06.2015, то денні пакети тарифного плану будуть нараховуватись до 01.07.2015 включно, а з 02.07.2015 с Вас буде стягуватись денна плата тарифного плану у розмірі 2,00 грн.

 
 
 

Текст ошибки

Коментарий

Send отменить
Вы выбрали слишком большой объем текста.

 

 

Look under the Christmas tree!


Gifts from lifecell are waiting for you.