Тарифний план «Ґаджет»

Переваги

  • 30 ГБ + використані ГБ3
  • Безліміт на Facebook, Instagram, Twitter1

100 грн / 4 тижні

Розрахункова вартість – грн/день*

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Ґаджет Смарт
50 грн / 4 тижні
Перейти
Ґаджет Планшет
100 грн / 4 тижні
Перейти
Ґаджет Роутер
150 грн / 4 тижні
Перейти
Ґаджет Роутер Плюс
250 грн / 4 тижні
Перейти

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 

Звертаємо вашу увагу, що з 4 листопада 2020 року вартість пакету послуг «Планшет» за тарифом «Ґаджет» Планшет становитиме 130 грн на 4 тижні. Інші умови тарифного плану не зміняться. Також вартість пакету послуг «Роутер» за тарифом «Ґаджет» Роутер становитиме 180 грн на 4 тижні. Інші умови тарифного плану не зміняться.

Також звертаємо вашу увагу, що з 4 листопада 2020 року в пакеті послуг «Смарт» за вашим тарифом «Ґаджет» Смарт збільшиться кількість SMS та зміниться порядок їх надання. Вам буде нараховатись по 30 SMS щодня на період 4 тижні. Таким чином, в оновленому пакеті послуг вам буде нараховано 840 SMS за період його дії замість 500 SMS, які вам надавалися у старому пакеті послуг. Вартість пакету послуг становитиме 60 грн на 4 тижні. Інші умови тарифного плану не зміняться.

З 20 жовтня до 15 грудня 2020 року включно можна безкоштовно змінити тариф на будь-який інший. Рекомендуємо обрати з лінійки нових актуальних тарифів від lifecell, в яких діє спеціальна ціна для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів.

Також ви можете створити персональний тарифний план «ХендМейд» із власною ціною. У разі переходу на інший тарифний план оплачені за попереднім тарифом послуги зберігаються згідно з періодом їхньої дії.


Пакет послуг Смарт Планшет Роутер Роутер Плюс
(для смарт-годинників,
GPS/GSM-сигналізацій)
(для планшетів) (для модемів
та роутерів)
(для модемів
та роутерів)
Інтернет 500 МБ/день, далі - безліміт 2.5G2 30 ГБ + використані ГБ3 60 ГБ + використані ГБ3 100 ГБ + використані ГБ3
Дзвінки на lifecell, хв 30 хв / день - - -
SMS по Україні, шт. 500 - - -
Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter) - Безліміт1 Безліміт1 Безліміт1
Вартість, грн / 4 тижні 50 100 150 250
Розрахункова вартість, грн/день* 1,79 3,57 5,36 8,93
Зміна пакету послуг *510*1#1.png *510*2#1.png *510*3#1.png *510*4#1.png
Повторне замовлення *700#1.png
Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

Абоненти lifecell можуть користуватись вище вказаними Додатками без плати за трафік. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується відповідно до умов тарифного плану).


* Розрахункова вартість за день пакету послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакету послуг шляхом ділення вартості такого пакету послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакету послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакету послуг здійснюється лише у повному обсязі.


1Ви можете безлімітно користуватися соцмережами Facebook, Instagram та Twitter за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг. Для цього користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів, або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

2500 МБ/день на швидкості 3G/4.5G, після їх використання безліміт 2.5G на швидкості до 256 кбіт/с.

33До вказаного в таблиці об’єму інтернет трафіку додається об’єм, що був використаний в попередньому 4-тижневому пакеті послуг.

Наприклад:

В першому 4-тижневому пакеті послуг тарифу «Ґаджет Роутер Плюс», Ви використали 15 ГБ Інтернет-трафіку, при нарахуванні наступного 4-тижневого пакету послуг, Вам буде надано 115 ГБ (15 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 100 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється). Після чого, якщо Ви використаєте усі 115 ГБ, то при нарахуванні наступного 4-тижневого пакету послуг, отримаєте вже 215 ГБ (115 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 100 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється).

Дані щодо обсягу інтернет трафіку, яку абонент використав в рамках попереднього 4-тижневого пакету послуг тарифу «Ґаджет Роутер Плюс», фіксуються та зберігаються протягом 7 днів. Тобто, у випадку, якщо з моменту закінчення останнього 4-тижневого пакету послуг пройшло більше ніж 7 днів, то при замовленні нового 4-тижневого пакету послуг буде нараховано інтернет трафік у розмірі 100 ГБ.


Потрібен інтернет для смарт-годинників, сигналізацій, для ноутбука, планшета або для роутера?

Тарифний план «Ґаджет» - качайте, трекайте, роздавайте!


1. Стартовий пакет

Стартовий пакет активується з пакетом послуг «Ґаджет Планшет». Протягом 7 днів після активації стартового пакету є можливість перейти на пакет послуг «Ґаджет Роутер» або «Ґаджет Роутер Плюс» додатково сплативши 50 грн/150 грн відповідно і отримати різницю обсягів 4-тижневих пакетів послуг.

2. Замовлення пакету послуг до моменту закінчення періоду дії попереднього

Замовляйте наступний 4-тижневий пакет послуг до закінчення періоду дії попереднього - набирайте *700#. Замовляти 4-тижневий пакет послуг можна не частіше ніж один раз на день.

3. Завантажуйте BiP та спілкуйтесь без обмежень!

Телефонуйте на будь-які мобільні номери по Україні. Спілкуйтесь, пишіть, відправляйте файли навіть без грошей на рахунку.

Пакет послуг на 1 день

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакету послуг на 4 тижні, вам щоденно буде нараховуватися Пакет послуг на 1 день (за умови достатньої суми на рахунку), щоб ви завжди залишалися на зв’язку. В іншому випадку застосовуються стандартні тарифи.

Смарт

Планшет

Роутер

Роутер Плюс

Інтернет, МБ

250

500

750

1024

Вартість, грн

5

10

15

20

Новим абонентам

 

1. Придбайте стартовий пакет з тарифним планом «Ґаджет» або «Універсальний» у магазинах lifecell або у інтернет-магазині lifecell.

Вартість стартового пакету «Ґаджет» - 50 грн

2. Перед тим, як вставити сім картку в ґаджет, отримайте, будь ласка, СуперПароль для входу в систему самообслуговування my.lifecell.ua.

3. Зателефонуйте за безкоштовним номером 111 для активації SIM-картки.

4. Придбавши універсальний стартовий пакет підключайте тарифний план «Ґаджет» за допомогою найбільш зручного для вас каналу самообслуговування:

  • Ґаджет Смарт - *510*1#; Ґаджет Планшет - *510*2#; Ґаджет Роутер - *510*3#; Ґаджет Роутер Плюс - *510*4# 1.png
  • s.lifecell.ua/sp;
  • особистого кабінету на my.lifecell.ua

Якщо ви придбали універсальний стартовий пакет, в якому на рахунку є «150 бонусів», вам немає необхідності поповнювати рахунок:

  • в рахунок вартості стартового пакету вам одноразово нараховується 150 бонусів. 1 бонус надає право додатково отримати послуги загальною вартістю 1 грн.
  • після обрання та підключення тарифу «Ґаджет» вам буде нараховано пакет послуг за тарифом на 4 тижні та списано відповідну кількість бонусів, що дорівнює вартості пакету послуг.

Якщо ви придбали універсальний стартовий пакет, на якому відсутні бонуси на рахунку:

  • після обрання та підключення тарифу «Ґаджет» з переліку доступних, вам необхідно поповнити рахунок на суму, достатню для оплати пакету послуг на 4 тижні.
 

Існуючим абонентам

Вартість переходу на тарифний план «Ґаджет»:

  • Для тарифних планів з вищою вартістю пакету послуг – 50 грн (з урахуванням всіх податків та зборів).
  • Для тарифних планів з нижчою вартістю пакету послуг – безкоштовно.

Ґаджет Смарт

*510*1#1.png

Ґаджет Планшет

*510*2#1.png

Ґаджет Роутер

*510*3#1.png

Ґаджет Роутер Плюс

*510*4#1.png


При наявності заборгованості на рахунку, перехід на будь-який інший тарифний план недоступний до моменту повного погашення заборгованості.

 
Повні умови

Стандартна тарифікація


Стандартна тарифікація застосовується, якщо:


1. Не сплачено вартість пакетів послуг на 4 тижні;

2. Вичерпався обсяг окремої послуги в рамках пакету послуг на 4 тижні.

3. Використовуються телекомунікаційні послуги не включені в пакет послуг на 4 тижні.


Голосові послуги
Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн/хв 1,004

Інтернет (МБ надаються до кінця дня)

Якщо на рахунку більше ≥ 10 грн

500 МБ / 10 грн

Якщо на рахунку < 10 грн

250 МБ / 5 грн

Після оплати 30 грн впродовж дня

безліміт 2.5G

Послуги обміну повідомленнями
SMS по Україні, грн/шт 3 грн за 100 SMS в день користування5
MMS по Україні, грн/шт 5 MMS за 3 грн в день користування6

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу

Інтернет-трафік, що надається в рамках пакетів послуг, може бути використаний як в 3G/4.5G мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі).

Замовлення і управління додатковими послугами, зміна тарифного плану та перевірка рахунку доступні через систему cамообслуговування my.lifecell.ua. Перед тим, як вставити сім картку в ґаджет, отримайте, будь ласка, СуперПароль для входу в систему самообслуговування.

Після використання інтернет-трафіку пакету послуг за тарифом до закінчення періоду його дії, доступ до мережі інтернет буде обмежений, якщо не підключені інші інтернет-послуги.

4За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

5Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

6Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.


Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України.

Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію — 05.12.2018 р. Мінімальний строк дії тарифного плану— 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 13.05.2020 р.

Активувавши SIM-карту lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

спеціальні пропозиції

Послуга «Тиждень розмов»
Послуга «Тиждень розмов»

Тиждень безлімітного спілкування в мережі lifecell

25 грн / 7 днів

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Послуга
Послуга "Економні дзвінки"

Дзвоніть на інші мережі, не думаючи про вартість 

від 20 грн / 30 днів

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Послуга “Економні дзвінки”. Пакет S: 40 хвилин для дзвінків на номери інших операторів
20 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет M: 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
40 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет L: 200 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
60 грн/30 днів
Замовити
Послуга «Онлайн 100 ГБ»
Послуга «Онлайн 100 ГБ»

Отримайте 100 ГБ інтернету на 4 тижні за 250 грн!

250 грн / 4 тижні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Месенджер BiP
Месенджер BiP

Додаток нового покоління

BiP Out пакети хвилин

від 25 грн / 30 дні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Пакет Drive (200 хв на всі номери, 25 грн/30 днів)
Замовити
Пакет NonStop (безлім на lifecell, 3000 хв на всі номери, 50 грн/30 днів)
Замовити
Послуга
Послуга "Безкоштовний BiP у роумінгу"

Без додаткової плати – 100 МБ для додатку BiP у 87 країнах

Показати всі Згорнути

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту