Месенджер BiP

BiP - це додаток нового покоління, який надає можливість обмінюватись миттєвими повідомленнями, насолоджуватись голосовими та відео викликами.

Ви можете надсилати миттєво Ваші фотографії, відео, аудіо та повідомлення , спілкуватися з Вашими близькими та друзями, здійснювати голосові чи відео виклики та все це безкоштовно без плати за трафік.

Завантаж додаток BiP та отримай 1Gb 3G Інтернету в подарунок* на 7 днів.

Всі абоненти lifecell можуть користуватися BiP  без плати за трафік та без обмежень. Надсилання SMS з BiP на номери lifecell є безкоштовним.безкоштовно

 

Як скористатись

Мессенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOSта Android. Для завантаження натисніть на посилання відповідно до операційної системи Вашого пристрою:


Повні умови
 

  • Голосові та відео виклики: За допомогою BiP Ви можете здійснювати безкоштовні голосові та відео виклики високої якості.
  • Таємний діалог: ця функція автоматично видаляє з діалогу надіслані повідомлення через вказаний Вами час.
  • Створення КЕПСів: Ви можете створювати Ваші власні КЕПСИ, обираючи фото з галереї або роблячи нове та надсилаючи його Вашим друзям та близьким.
  • Спілкування з друзями, які не користуються BiP: Ви можете перемістити все Ваше спілкування до BiP навіть з друзями, які ще не встановили додаток! Надішліть безкоштовне SMSз BiP на мобільний номер Вашого друга, щоб залучити його до спілкування з Вами за допомогою BiP. Безкоштовні SMS можна надсилати на будь-який номер lifecell.
  • Групове спілкування: Ви можете спілкуватися одночасно с багатьма друзями в одному діалозі.
  • Надсилання місцеположення: Ви можете надіслати Ваше місцеположення співрозмовнику або групі.

Якщо Ви абонент lifecell, скористайтесь усіма цими послугами безкоштовно не тільки в Україні, але також у роумінгу у 35 країнах за кордоном! Детально про послугу "Безкоштовний BiP у роумінгу": www.lifecell.com.ua/biproaming

Додатком можуть користуватися абоненти всіх операторів. BiP можуть встановити та використовувати всі користувачі пристроїв на базі iOS 7.0 та пізніших версій, а також Android 4.0 та пізніших версій.

*Під фразою «отримай 1Gb 3G Інтернету в подарунок» мається на увазі надання абоненту lifecell, що завантажив додаток ВІР, одноразового обсягу трафіку в розмірі 1ГБ за 0,01 грн.

 

Популярні смартфони

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту