Месенджер BiP


BiP - це месенджер, за допомогою якого ви зможете здійснювати:

 • дзвінки всередині BiP
 • дзвінки на всі мобільні номери на території України
 • миттєво обмінюватися фото, відео, аудіо, повідомленнями, документами

Для абонентів lifecell трафік не тарифікується!

Завантажте додаток BiP та отримайте 2 GB 3G Інтернету в подарунок* на 7 днів для перегляду найцікавіших телеканалів YouTube, Megogo, OLL.TV, DIVAN.TV у вашому мобільному!

 

Як скористатись

Мессенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOSта Android. Для завантаження натисніть на посилання відповідно до операційної системи Вашого пристрою:

Додаток доступний для пристроїв на базі iOS 7.0 і вище, а також Android 4.0 і вище.

Месенджер BiP доступний для абонентів всіх мобільних операторів України.

ПРАВИЛА АКЦІЇ «ОТРИМАЙТЕ 1 ГБ ЗА 1 ГОДИНУ РОЗМОВ З МЕСЕНДЖЕРА BiP»

З 22.11.2017 р. до 28.02.2018 р. абоненти ТОВ «лайфселл», які здійснили вихідні дзвінки за допомогою функції «BiP out виклик» в мобільному додатку BiP, отримають по 1 ГБ інтернет трафіка за кожні 60 хвилин розмов, при умові, що такі дзвінки здійснені щонайменше на 5 різних номерів.

В акції не беруть участь абоненти ТОВ «лайфселл», що обслуговуються на умовах наступних тарифних планів: Шалений день+, Шалений день 1, Шалений день 0,75, Шалений день 0,5, Шалений день класичний 2016, Bільний максимум, Шалений день Безліміт 2016, 3G+ Шалений день Ultra, Шалений день+ класичний, Шалений день, Супер+, Вільний life:) 2016, Смарт Cім’я базовий, Дзвінки за кордон, Вільний retro, Єдиний, Зручний.

Деталі:

 • Акція діє з 22.11.2017 до 28.02.2018 р.
 • Обсяг використаних через функцію «BiP out виклик» хвилин сумується та як тільки достягне 60 хвилин абоненту, в рахунок плати за 30-денний пакет послуг тарифного плану, на якому він обслуговується, буде нараховано 1 ГБ інтернет трафіка.
 • Для нарахування 1 ГБ інтернет трафіка враховуються всі дзвінки, які були здійснені протягом терміну дії акції за допомогою функції «BiP out виклик» на території України.
 • Максимальна кількість інтернет трафіка, що може бути нарахована абоненту за даною акцією протягом одного календарного місяця складає 100 ГБ.
 • Строк дії нарахованого акційного інтернет трафіка становить 7 (сім) календарних днів з дня нарахування. Даний обсяг інтернет трафіку має найвищий пріоритет та використовується в першу чергу.
 • Не використаний обсяг акційного трафіка протягом строку його дії, буде автоматично анульований.
 • Про нарахування акційного трафіка абоненти будуть проінформовані за допомогою текстових повідомлень (SMS).
ПРАВИЛА АКЦІЇ «ВБОЛІВАЙ ЗА ФК «ДИНАМО КИЇВ» З lifecell»

Починаючи з 02.08.2017 р. всі абоненти ТОВ «лайфселл», які «підписалися» на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP, після кожного офіційного матчу ФК «Динамо Київ», отримають по 1 ГБ Інтернету за кожен гол, що було забито командою ФК «Динамо Київ» у ворота противника та додатково 3 ГБ Інтернету за перемогу в матчі (надалі – акційний інтернет-трафік). Обсяг акційного інтернет трафіка за кожен окремий матч сумується та нараховується автоматично на наступний день після матчу.

Деталі:

 • Акція діє з 02.08.2017 р. до 03.08.2018
 • В Акції можуть брати участь всі абоненти lifecell, які підписалися на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера BiP.
 • За кожен гол забитий «ФК «Динамо Київ» у ворота противника нараховується 1 ГБ Інтернету, а також за перемогу «ФК «Динамо Київ» в матчі додатково нараховується ще 3 ГБ Інтернету. Гігабайти сумуються та нараховуються на наступний день після матчу. Нарахування гігабайтів інтернету здійснюється в рахунок наступної плати за послуги.
 • Строк дії нарахованого акційного інтернет трафіка становить 7 (сім) календарних днів з дня нарахування. Даний обсяг інтернет трафіку має найвищий пріоритет та використовується в першу чергу.
 • Не використаний обсяг акційного трафіку протягом строку його дії, буде автоматично анульований.
 • Про нарахування акційного трафіка абоненти будуть проінформовані за допомогою текстових повідомлень (SMS).
 • У випадку, якщо абонент lifecell «відписався» від пабліка «ФК «Динамо Київ» в месенджері BiP, такий абонент втрачає право в подальшому отримувати акційний трафік на умовах цієї акції.
 • Акційний трафік за кожен матч нараховується тим абонентам, що були «підписані» паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера BiP до моменту початку відповідного футбольного матчу.
 • Натискаючи кнопку «Приєднатись» в пабліку «ФК «Динамо Київ» в розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP абонент дає свою згоду на участь в даній акції та ознайомленість з її умовами.
ПРАВИЛА АКЦІЇ «ВБОЛІВАЙ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ З lifecell»

Починаючи з 02.09.2017 р. всі абоненти ТОВ «лайфселл», які «підписалися» на паблік «Все про футбол» у розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP, після кожного офіційного матчу національної збірної України з футболу, отримають по 1 ГБ Інтернету за кожен гол, що було забито національною збірною України у ворота противника та додатково 3 ГБ Інтернету за перемогу в матчі (надалі – акційний інтернет-трафік). Обсяг акційного інтернет трафіка за кожен окремий матч сумується та нараховується автоматично на наступний робочий день після матчу.

Деталі:

 • Акція діє з 02.09.2017 р. до 03.09.2018 р.
 • В Акції можуть брати участь всі абоненти lifecell, які підписалися на паблік «Все про футбол» у розділі «Відкривай» месенджера BiP.
 • За кожен гол забитий національною збірною України у ворота противника нараховується 1 ГБ Інтернету, а також за перемогу національної збірної України в матчі додатково нараховується ще 3 ГБ Інтернету. Гігабайти сумуються та нараховуються на наступний робочий день після матчу. Нарахування гігабайтів інтернету здійснюється в рахунок наступної плати за послуги. Для нарахування акційних гігабайт достатньо мати на рахунку від 0.01 грн.
 • Строк дії нарахованого акційного інтернет трафіка становить 7 (сім) календарних днів з дня нарахування. Даний обсяг інтернет трафіку має найвищий пріоритет та використовується в першу чергу.
 • Невикористаний обсяг акційного трафіку протягом строку його дії, буде автоматично анульований.
 • Про нарахування акційного трафіка абоненти будуть проінформовані за допомогою текстових повідомлень (SMS).
 • У випадку, якщо абонент lifecell «відписався» від пабліка «Все про футбол» в месенджері BiP, такий абонент втрачає право в подальшому отримувати акційний трафік на умовах цієї акції.
 • Акційний трафік за кожен матч нараховується тим абонентам, що були «підписані» на паблік «Все про футбол» у розділі «Відкривай» месенджера BiP до моменту початку відповідного футбольного матчу.
 • Натискаючи кнопку «Приєднатись» в пабліку «Все про футбол» в розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP абонент дає свою згоду на участь в даній акції та ознайомленість з її умовами.
БАЗОВІ ФУНКЦІЇ

 • Голосові та відеодзвінки: робіть безкоштовні голосові і відеодзвінки в високій якості.
 • Чат: обмінюйтеся миттєвими повідомленнями з друзями, навіть з тими, які ще не користуються BiP! Відправте безкоштовне SMS з BiP на мобільний номер Вашого друга, щоб залучити його до спілкування через BiP. Безкоштовні SMS можна відправляти на будь-який номер lifecell.
 • Груповий чат: Ви самостійно можете створювати групи і вести бесіду одночасно з декількома друзями в одному чаті.
 • Секретний чат: завдяки цій функції повідомлення будуть автоматично віддалятися з чату через вказаний Вами час.
 • Меми: Ви можете створювати свої власні меми, для цього всього лише виберіть фотографію з галереї або зробіть нову фотографію і додайте бажаний текст.
 • Місцезнаходження: Ви можете надіслати своє місцезнаходження співрозмовнику або группі. Також Ви можете дозволити бачити Ваше місцезнаходження в онлайн режимі за допомогою опції «Стеж за мною».
ПОСЛУГА «БЕЗКОШТОВНИЙ BIP У РОУМІНГУ»

Абонентам lifecell, надаються спеціальні умови для користування месенджером BiP в роумінгу!

Ви можете скористатися унікальною послугою "Безкоштовний BiP в роумінгу" у більш ніж 50 країнах світу. Детальніше читайте тут.

BiP OUT ДЗВІНКИ НА МОБІЛЬНІ НОМЕРИ

Це унікальний функціонал додатку, що дозволяє здійснювати дзвінки просто з месенджера BiP за допомогою функції «BiP out виклик» на території України, навіть на ті номери, де не встановлено BiP. При здійсненні такого дзвінка будуть витрачатися пакетні хвилини або гроші з мобільного рахунку, залежно від умов вашого тарифного плану. Щоб здійснити вихідний дзвінок, необхідно установити додаток і зареєструватися у ньому з номером lifecell, тоді вибрати необхідний контакт або ввести номер, на який ви бажаєте здійснити виклик, і натиснути «BiP out виклик». Для здійснення дзвінка необхідне підключення до мережі Інтернет (мобільний Інтернет або Wi-Fi мережа).

Зверніть увагу! При здійсненні дзвінка через функцію «BiP out виклик» з використанням підключення до мережі Інтернет іншого, ніж телекомунікаційна мережа lifecell, вартість спожитого Інтернет трафіку може бути додатково протарифікована постачальником послуг доступу до Інтернет.

ЗАВАНТАЖТЕ BIP І ОТРИМАЙТЕ 2ГБ 3G ІНТЕРНЕТУ В ПОДАРУНОК*

Після першого завантаження додатка BiP абоненти lifecell отримують приємний сюрприз - 2ГБ 3G Інтернету в подарунок* на 7 (сім) днів для перегляду найцікавіших телеканалів YouTube, Megogo, OLL.TV, DIVAN.TV у вашому мобільному!

*Під фразою «отримайте 2 ГБ 3G Інтернету в подарунок» мається на увазі одноразове нарахування обсягу трафіку в розмірі 2 ГБ за 0,01 грн.

РОЗДІЛ «ІГРИ»

Це спеціальна платформа для користувачів месенджера BiP, яка відкриє Вам світ крутих і цікавих ігор.

Щоб почати грати, зайдіть в додаток BiP в розділ «Ігри».

Зверніть увагу: тарифікація трафіку в розділі «Ігри» відбувається відповідно до умов Вашого тарифного плану.

 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту