Месенджер BiP


BiP - це месенджер, за допомогою якого ви зможете здійснювати:

 • дзвінки всередині BiP
 • дзвінки на всі мобільні номери на території України
 • миттєво обмінюватися фото, відео, аудіо, повідомленнями, документами

Для абонентів lifecell трафік не тарифікується!

Завантажте додаток BiP та отримайте 2 GB 3G Інтернету в подарунок* на 7 днів для перегляду найцікавіших телеканалів YouTube, Megogo, OLL.TV, DIVAN.TV у вашому мобільному!

 

Як скористатись

Мессенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOSта Android. Для завантаження натисніть на посилання відповідно до операційної системи Вашого пристрою:

Додаток доступний для пристроїв на базі iOS 7.0 і вище, а також Android 4.0 і вище.

Месенджер BiP доступний для абонентів всіх мобільних операторів України.

ПРАВИЛА АКЦІЇ «ВБОЛІВАЙ ЗА ФК «ДИНАМО КИЇВ» З lifecell»

Починаючи з 02.08.2017 р. всі абоненти ТОВ «лайфселл», які «підписалися» на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP, та які в день офіційного матчу за участю «ФК «Динамо Київ» надішлють у пабліку свій прогноз рахунку, з яким завершиться матч, після завершення такого матчу отримають по 1 ГБ Інтернету за кожен гол, що було забито командою ФК «Динамо Київ» у ворота противника та додатково 3 ГБ Інтернету за перемогу ФК «Динамо Київ» в матчі (надалі – акційний інтернет-трафік). Обсяг акційного інтернет трафіка за кожен окремий матч сумується та нараховується автоматично на наступний робочий день після матчу.

Деталі:

 • Акція діє з 02.08.2017 р. до 03.08.2019 р.
 • В Акції можуть брати участь всі абоненти lifecell, які підписалися на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера BiP.
 • За кожен гол забитий «ФК «Динамо Київ» у ворота противника нараховується 1 ГБ Інтернету (включаючи голи, забиті в серії післяматчевих пенальті), а також за перемогу ФК «Динамо Київ» в матчі додатково нараховується ще 3 ГБ Інтернету. Гігабайти сумуються та нараховуються на наступний робочий день після матчу. Нарахування гігабайтів інтернету здійснюється в рахунок наступної плати за послуги.
 • Строк дії нарахованого акційного інтернет-трафіку становить 7 (сім) календарних днів з дня нарахування. Даний обсяг інтернет трафіку має найвищий пріоритет та використовується в першу чергу.
 • Невикористаний обсяг акційного трафіку протягом строку його дії, буде автоматично анульований.
 • Про нарахування акційного трафіка абоненти будуть проінформовані за допомогою текстових повідомлень (SMS).
 • У випадку, якщо абонент lifecell «відписався» від пабліка «ФК «Динамо Київ» в месенджері BiP, такий абонент втрачає право в подальшому отримувати акційний трафік на умовах цієї акції.
 • Акційний трафік за кожен матч нараховується тільки тим абонентам, що були «підписані» на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера BiP та надіслали у пабліку прогнозований рахунок матчу в день матчу, до моменту його початку.
 • Прогнозований рахунок матчу необхідно надіслати в форматі: Х:Х або Х-Х (прогнози надіслані в будь-якому іншому форматі враховані не будуть).
 • Після кожного матчу випадково будуть обрані 10 (десять) переможців, які зробили та надіслали правильний прогноз остаточного рахунку матчу (включаючи голи, забиті в серії післяматчевих пенальті), які отримають по 10 ГБ інтернет трафіку незалежно від того, чи переможе ФК «Динамо Київ».
 • Надсилаючи прогнозований рахунок матчу в пабліку «ФК «Динамо Київ» в розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP абонент дає свою згоду на участь в даній акції та ознайомленість з її умовами.
БАЗОВІ ФУНКЦІЇ

 • Голосові та відеодзвінки: робіть безкоштовні голосові і відеодзвінки в високій якості.
 • Чат: обмінюйтеся миттєвими повідомленнями з друзями, навіть з тими, які ще не користуються BiP! Відправте безкоштовне SMS з BiP на мобільний номер Вашого друга, щоб залучити його до спілкування через BiP. Безкоштовні SMS можна відправляти на будь-який номер lifecell.
 • Груповий чат: Ви самостійно можете створювати групи і вести бесіду одночасно з декількома друзями в одному чаті.
 • Секретний чат: завдяки цій функції повідомлення будуть автоматично видалятися з чату через вказаний Вами час.
 • Меми: Ви можете створювати свої власні меми, для цього всього лише виберіть фотографію з галереї або зробіть нову фотографію і додайте бажаний текст.
 • Місцезнаходження: Ви можете надіслати своє місцезнаходження співрозмовнику або группі. Також Ви можете дозволити бачити Ваше місцезнаходження в онлайн режимі за допомогою опції «Стеж за мною».
ПОСЛУГА «БЕЗКОШТОВНИЙ BIP У РОУМІНГУ»

Абонентам lifecell, надаються спеціальні умови для користування месенджером BiP в роумінгу!

Ви можете скористатися унікальною послугою "Безкоштовний BiP в роумінгу" у більш ніж 70 країнах світу. Детальніше читайте тут.

ПРИЙОМ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ДЗВІНКІВ У BiP

ВИХІДНІ (BiP OUT) ДЗВІНКИ

Це унікальний функціонал додатку, що дозволяє здійснювати дзвінки просто з месенджера BiP за допомогою функції «BiP out виклик», навіть на ті номери, де не встановлено BiP. При здійсненні такого дзвінка будуть витрачатися пакетні хвилини або гроші з мобільного рахунку, залежно від умов вашого тарифного плану. Щоб здійснити вихідний дзвінок, необхідно установити додаток і зареєструватися у ньому з номером lifecell, тоді вибрати необхідний контакт або ввести номер, на який ви бажаєте здійснити виклик, і натиснути «BiP out виклик». Для здійснення дзвінка необхідне підключення до мережі Інтернет (мобільний Інтернет або Wi-Fi мережа).

ПРИЙОМ ВХІДНИХ ДЗВІНКІВ У BiP

Функція вхідних дзвінків в месенджер BiP з будь-якого номеру безкоштовна і працює навіть у роумінгу.

Щоб отримувати дзвінки в месенджер необхідно попередньо ВКЛЮЧИТИ цю функцію, а саме:

1. Відкрити месенджер на вкладці «Профіль».

2. Обрати розділ «Налаштування».

3. Перейти до «Налаштування викликів» і включити функцію «Приймати дзвінки через BiP».

Телефонувати та приймати дзвінки через месенджер BiP дозволяє значно економити на вартості зв’язку в роумінгу, адже майже в 70 країнах світу ви можете користуватися BiP безкоштовно з послугою «Безкоштовний BiP у роумінгу» або використовувати Wi-Fi мережу.

Зверніть увагу! При здійсненні дзвінка через функцію «BiP out виклик» або прийомі вхідного дзвінка в BiP з використанням підключення до мережі Інтернет іншого, ніж телекомунікаційна мережа lifecell, вартість спожитого Інтернет трафіку може бути додатково протарифікована постачальником послуг доступу до Інтернет.

ЗАВАНТАЖТЕ BIP І ОТРИМАЙТЕ 2ГБ 3G ІНТЕРНЕТУ В ПОДАРУНОК*

Після першого завантаження додатка BiP абоненти lifecell отримують приємний сюрприз - 2ГБ 3G Інтернету в подарунок* на 7 (сім) днів для перегляду найцікавіших телеканалів YouTube, Megogo, OLL.TV, DIVAN.TV у вашому мобільному!

*Під фразою «отримайте 2 ГБ 3G Інтернету в подарунок» мається на увазі одноразове нарахування обсягу трафіку в розмірі 2 ГБ за 0,01 грн.

РОЗДІЛ «ІГРИ»

Це спеціальна платформа для користувачів месенджера BiP, яка відкриє Вам світ крутих і цікавих ігор.

Щоб почати грати, зайдіть в додаток BiP в розділ «Ігри».

Зверніть увагу: тарифікація трафіку в розділі «Ігри» відбувається відповідно до умов Вашого тарифного плану.

 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту

 

 

Зазирніть під ялинку!


Подарунки від lifecell вже чекають на вас.