Додаткові умови надання послуг
Тарифікація:
Стандартна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків
Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.
Пакетна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (при користуванні пакетом хвилин)
Списання (облік) кожної окремої хвилини, що входить у щоденний / щомісячний / 7-ми / 28-ми / 30-ти денний не тарифікований обсяг Пакету послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 7-ми / 28-ми / 30-ти денної плати / Кваліфікованого поповнення, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакету послуг.
Пакетна тарифікація вихідних SMS по Україні (при користуванні пакетом)
Використання абонентом пакетних вихідних SMS-повідомлень по Україні здійснюється виключно на абонентські номери в мережі lifecell та інших операторів по Україні.
Стандартна тарифікація "Доступу до Інтернет"/"WAP"
Тарифікація переданих та отриманих даних під час користування Інтернетом є побайтною та здійснюється під час використання першого байта кожних 200 кілобайт сесії передачі-приймання даних. У рахунок плати за перший байт абоненту надається можливість продовжувати сесію передачі-приймання даних та передавати/приймати дані у обсязі 204799* байт без додаткової тарифікації (*204799 = 200 кілобайт — 1 байт).
Пакетна тарифікація "Доступу до Інтернет"/"WAP" (при користуванні пакетом мегабайт/гігабайт)
Списання (облік) кожних 200 кілобайт, що входять у щоденний / щомісячний / 7-ми / 28-ми / 30-ти денний не тарифікований обсяг Пакету послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денної плати, здійснюється в момент прийому/передачі першого байту кожних 200 кілобайт Пакету послуг.
Умови зміни тарифного плану:
Для абонентів lifecell зміна чинного тарифного плану можлива на інший, доступний для підключення. За загальним правилом, у разі, якщо вартість 1-місячного, 30-денного, 84- денного, 4-тижневого пакету послуг за новим тарифним планом дорівнює або більша, ніж за чинним тарифним планом, перехід на умови нового тарифного плану є безкоштовним, в протилежному випадку вартість зміни тарифного плану становить 75 грн (з урахуванням ПДВ і збору до Пенсійного фонду) та стягується з особового рахунку негайно після зміни тарифного плану. У разі виключень із загального правила, в описі нового тарифного плану або в окремому повідомленні оператора зазначається вартість переходу, або що перехід на умови нового тарифного плану безкоштовний.
Для корпоративних клієнтів контрактної форми обслуговування списання абонентської плати відбувається не в повному обсязі, а пропорційно дням місяця лише при підключенні в перший місяць та при зміні тарифного плану. Другий та наступні місяці, абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця в повному обсязі або автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку.
Будь-ласка, уточнюйте інформацію, зателефонувавши до Контакт-центру оператора на номер 5433 (безкоштовно з абонентського номеру мережі lifecell), або на номер 0800205433 (безкоштовно з абонентського номеру мережі будь-якого оператора мобільного або міського зв’язку України), або звернувшись до магазинів lifecell.
Збереження невикористаного обсягу послуг при зміні тарифного плану:
У разі зміни тарифного плану на новий, невикористаний залишок пакету послуг (1-місячного, 30-денного, 4-тижневого, 1-денного тощо) за попереднім тарифним планом не зберігається (не переходить до пакету послуг за новим тарифним планом), якщо інше не буде зазначено в описі нового тарифного плану або в окремому повідомленні оператора.
Будь-ласка, уточнюйте інформацію, зателефонувавши до Контакт-центру оператора на номер 5433 (безкоштовно з абонентського номеру мережі lifecell), або на номер 0800205433 (безкоштовно з абонентського номеру мережі будь-якого оператора мобільного або міського зв’язку України), або звернувшись до магазинів lifecell.
Збереження невикористаного обсягу послуг при замовленні повторного пакету послуг до закінчення періоду дії поточного:
При достроковому замовленні повторного чергового (1-місячного, 30-денного, 4-тижневого) пакету послуг до дати закінчення дії поточного пакету, невикористаний залишок послуг за поточним пакетом зберігається та є доступним до дати закінчення дії такого поточного пакету. Після вичерпання залишку або після закінчення періоду дії поточного пакету, починає використовуватись обсяг послуг за достроково замовленим пакетом послуг.
Звертаємо увагу, що період дії достроково замовленого пакету послуг не додається до періоду дії поточного пакету, а обчислюється з дати замовлення (якщо інше не зазначено в описі умов тарифного плану або в окремому повідомленні оператора).
Строк дії:
Мінімальний строк дії тарифного плану 7 (сім) календарних днів з дати його введення в дію.
Додаткові умови:
При обслуговуванні за даним тарифним планом абонент зобов’язується не здійснювати без дозволу Оператора:
(а) модернізацію, модифікацію та/або перепрограмування SIM-картки;
(б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карток) будь-якого іншого обладнання/застосування технології (GSM-шлюз/-мост/-маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований та/або перепрограмований телефон тощо).
Надання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.