Тарифний план «Зачьотний»

Переваги

1.png
    • Безлімітний нічний інтернет
    • Безлімітний трафік у месенджерах
    • Безлімітний трафік у соцмережах
    • Безліміт всередині мережі
    • Доступ до ком’юніті lifecell Campus
 

Пакет послуг

S

початковий

M

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Безліміт

Інтернет

2ГБ

4ГБ

1.png

2ГБ

4ГБ

Нічний Інтернет (00:00 – 07:59)

Безліміт1

Безліміт1

Дзвінки на номери інших операторів по Україні, хв

50

80

Соцмережі

Безліміт2

Безліміт2

Месенджер BiP


Безкоштовно

lifebox 

fizy

Месенджери (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram)

Безліміт3

Безліміт3

Вартість, грн / 30 днів

50

80

Зміна пакету послуг

*207#

Повні умови

Оплата 30-денного Пакету послуг здійснюється за рахунок коштів з основного рахунку. Кошти з бонусного рахунку для оплати пакету не використовуються.

Якщо не сплачена плата на 30 днів, нараховуються щоденні Пакети послуг.


Щоденний пакет послуг

S M
Дзвінки на lifecell Безліміт Безліміт
Інтернет 100 МБ 150 МБ
Вартість, грн / день 3 4
Тарифи понад пакет послуг
Голосові послуги
Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн / хв 0,60
Плата за з’єднання, грн 0
Послуги передачі даних
Доступ до Інтернету 250 МБ на 5 днів за 10 грн, при відсутності 10 грн на рахунку
тарифікація - 0,40 грн/МБ4
Послуги обміну повідомленнями
SMS на номери українських мобільних операторів, грн 100 SMS за 2 грн в день користування, далі 1 SMS - 1 грн

Стартовий пакет активується з пакетом послуг S. У випадку переходу на інший тарифний план оплачений 30-денний Пакет послуг не зберігається.

Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.

1Безлімітний нічний інтернет діє у проміжок часу з 00:00 до 07:59. Після використання перших 15 ГБ нічного інтернету на швидкості технології 3G+ доступ до мережі надаватиметься на швидкості 128 КБіт/сек без обмеження обсягу даних.

2Ви маєте можливість користуватись соціальною мережею Facebook без обмежень без додаткової плати та не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього, будь ласка, користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів або мобільною чи веб-версією сайту соціальної мережі. Безкоштовне користування соціальною мережею надається у рахунок плати за обраний Пакет послуг. Якщо плату за Пакет послуг/30 днів за тарифним планом не сплачено, отримані/передані дані при користуванні соціальною мережею будуть тарифікуватися згідно тарифів понад пакет Послуг.

Увага! При переході на зовнішні посилання, такі як, наприклад, Youtube, передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану.

3Послуга передбачає доступ без плати за трафік тільки до додатків Viber, WhatsApp та Skype. При завантаженні і переходах на ресурси, які не належать до додатків Viber, WhatsApp та Skype, у тому числі при користуванні картами місцезнаходження (геолокації), плата за трафік буде стягуватися відповідно до умов вашого тарифного плану. У зв’язку з особливостями технічних платформ Viber, WhatsApp та Skype можлива часткова тарифікація вхідних нотифікацій і трафіку при голосових викликах через додаток. Користуванням вважається і фонова робота додатків Viber, WhatsApp чи Skype, наприклад, синхронізація додатка з технічними платформами Viber, WhatsApp чи Skype. Тому зверніть увагу на налаштування по роботі вашого смартфону в фоновому режимі.

4Надані 250МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

Дата введення тарифного плану в дію — 15.09.2017 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.


Умови тарифного плану наведено станом на 15.09.2017

Активувавши цю SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право призупиняти нарахування бонусів/анулювати бонусний рахунок в односторонньому порядку без узгодження з користувачем послуг у разі порушення таким користувачем законодавства України.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту