Тарифний план «Зачьотний»

Переваги


Перехід (міграція) на тарифний план закрита


    • Безлімітний нічний інтернет
    • Безлімітний трафік у месенджерах
    • Безлімітний трафік у соцмережах
    • Безліміт всередині мережі

50 грн / 30 днів

 

Звертаємо вашу увагу, що 4 листопада 2020 року пакети послуг S та М тарифу «Зачьотний» закриваються. Обслуговування продовжиться за тарифом «4 Безліміти Плюс». Вартість на 4 тижні ─ 80 грн.

З 4 листопада ви отримаєте SMS про початок обслуговування за новим тарифом. До переведення на тариф «4 Безліміти Плюс» обслуговування триватиме на умовах пакетів послуг S і M тарифу «Зачьотний».

З 20 жовтня до 15 грудня 2020 року включно можна безкоштовно змінити тариф на будь-який інший або створити персональний тарифний план «ХендМейд» із власною ціною.

Оплачені за попереднім тарифом послуги зберігаються згідно з періодом їхньої дії.


Пакет послуг

S

початковий

M

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Безліміт

Інтернет

2ГБ

4ГБ

+1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out

1.png

2ГБ

4ГБ

Нічний Інтернет (00:00 – 07:59)

Безліміт1

Безліміт1

Дзвінки на номери інших операторів по Україні, хв

50

80

Соцмережі

Безліміт2

Безліміт2

Месенджер BiP


Безкоштовно

lifebox 

Месенджери (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram)

Безліміт3

Безліміт3

Вартість, грн / 30 днів

50

80

Розрахункова вартість, грн/день*

1,67

2,67


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

Повні умови

Оплата 30-денного Пакету послуг здійснюється за рахунок коштів з основного рахунку. Кошти з бонусного рахунку для оплати пакету не використовуються.

Якщо не сплачена плата на 30 днів, нараховуються щоденні Пакети послуг.


Щоденний пакет послуг

S M
Дзвінки на lifecell Безліміт Безліміт
Інтернет 100 МБ 150 МБ
Вартість, грн / день 3 4
Тарифи понад пакет послуг
Голосові послуги
Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн / хв 1,004
Плата за з’єднання, грн 0
Послуги передачі даних
Доступ до Інтернету 250 МБ на 5 днів за 10 грн, при відсутності 10 грн на рахунку
тарифікація - 0,40 грн/МБ5
Послуги обміну повідомленнями
SMS на номери українських мобільних операторів, грн 100 SMS за 3 грн в день користування, далі 1 SMS - 1 грн

Стартовий пакет активується з пакетом послуг S. У випадку переходу на інший тарифний план оплачений 30-денний Пакет послуг не зберігається.

Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.

1Безлімітний нічний інтернет діє у проміжок часу з 00:00 до 07:59. Після використання перших 15 ГБ нічного інтернету на швидкості технології 3G+ доступ до мережі надаватиметься на швидкості 128 КБіт/сек без обмеження обсягу даних.

2Ви маєте можливість користуватись соціальною мережею Facebook без обмежень без додаткової плати та не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього, будь ласка, користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів або мобільною чи веб-версією сайту соціальної мережі. Безкоштовне користування соціальною мережею надається у рахунок плати за обраний Пакет послуг. Якщо плату за Пакет послуг/30 днів за тарифним планом не сплачено, отримані/передані дані при користуванні соціальною мережею будуть тарифікуватися згідно тарифів понад пакет Послуг.

Увага! При переході на зовнішні посилання, такі як, наприклад, Youtube, передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану.

3Послуга передбачає доступ без плати за трафік тільки до додатків Viber, WhatsApp та Skype. При завантаженні і переходах на ресурси, які не належать до додатків Viber, WhatsApp та Skype, у тому числі при користуванні картами місцезнаходження (геолокації), плата за трафік буде стягуватися відповідно до умов вашого тарифного плану. У зв’язку з особливостями технічних платформ Viber, WhatsApp та Skype можлива часткова тарифікація вхідних нотифікацій і трафіку при голосових викликах через додаток. Користуванням вважається і фонова робота додатків Viber, WhatsApp чи Skype, наприклад, синхронізація додатка з технічними платформами Viber, WhatsApp чи Skype. Тому зверніть увагу на налаштування по роботі вашого смартфону в фоновому режимі.

4За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

5Надані 250МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію — 15.09.2017 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.


Умови тарифного плану наведено станом на 13.05.2020

Активувавши цю SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право призупиняти нарахування бонусів/анулювати бонусний рахунок в односторонньому порядку без узгодження з користувачем послуг у разі порушення таким користувачем законодавства України.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

спеціальні пропозиції

Послуга «Тиждень розмов»
Послуга «Тиждень розмов»

Тиждень безлімітного спілкування в мережі lifecell

40 грн / 7 днів

Детальніше
Послуга «Онлайн 2 ГБ»
Послуга «Онлайн 2 ГБ»

Отримайте 2 ГБ інтернету на 4 тижні за 50 грн!

50 грн / 4 тижні

Детальніше
Послуга
Послуга "Економні дзвінки"

Дзвоніть на інші мережі, не думаючи про вартість 

від 40 грн / 4 тижні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні, купити стартовий пакет

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Пакет S: 50 хвилин для дзвінків на міські та інші мобільні номери по Україні
40 грн/4 тижні
Замовити
Пакет M: 100 хвилин для дзвінків на міські та інші мобільні номери по Україні
60 грн/4 тижні
Замовити
Пакет L: 200 хвилин для дзвінків на міські та інші мобільні номери по Україні
80 грн/4 тижні
Замовити
Послуга «Online спілкування»
Послуга «Online спілкування»

Ваші улюблені соцмережі та месенджери в одній послузі

50 грн / 4 тижні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні, купити стартовий пакет

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Послуга Online спілкування. Пакет Basic (2 ГБ щодня на соцмережі та месенджери)
3 грн/день
Замовити
Послуга Online спілкування. Пакет Premium (безлімітний трафік на соцмережі та месенджери)
50 грн/4 тижні
Замовити
Показати всі Згорнути

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту