Тариф «ХендМейд»

Переваги


 • Ваш унікальний тариф.
 • Більше послуг – більше економії.
 • Платите за те, чим користуєтесь.
 • Заплатили – не скористались? Повертайте невикористане.
 

Новим абонентам

 
 
 

*Для визначення розрахункової вартості за день пакету послуг, необхідно поділити вартість такого пакету послуг на період його дії (кількість днів). Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, що наводиться з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.


Почніть створення свого унікального тарифу з вибору категорії пакету послуг.

Оберіть «Безліміт на lifecell» або «Дзвінки на всі мережі».

Не забувайте, чим більший обсяг послуг, тим нижча їхня вартість.


1. Хвилини

При виборі категорії «Безліміт на lifecell»:

 • Будь-яка комбінація послуг містить пакет безлімітних дзвінків на номери lifecell.
 • Для дзвінків на інші номери доступні пакети: 100 хв, 200 хв, 500 хв.

При виборі категорії «Дзвінки на всі мережі»:

 • Доступні пакети на 500 хв та 1000 хв для дзвінків на номери lifecell та на номери інших операторів по Україні.
2. Інтернет

Об’єми Інтернету: 4 ГБ, 10 ГБ та 20+ ГБ*

*20+ ГБ означає, що до вказаного 20 ГБ Інтернет трафіку додається об’єм, що був використаний вами у попередньому 4-тижневому пакеті послуг.

Дані щодо обсягу інтернет-трафіку, який був використаний абонентом у рамках попереднього 4-х тижневого пакету послуг, фіксуються та зберігаються протягом 7 днів. Тобто, у разі, коли з моменту закінчення останнього 4-х тижневого пакету послуг пройшло більше ніж 7 днів, при замовленні нового 4-х тижневого пакету послуг буде нараховано інтернет-трафік тільки у розмірі 20 ГБ.

3. Додаткові послуги

У рамках тарифу «ХендМейд» доступні додаткові послуги та мобільні додатки:

 • Спілкування. Послуга надає можливість без додаткової плати за трафік користуватися соцмережами Facebook, Instagram, Twitter, а також месенджерами Viber, Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram і Signal.
 • 100 SMS на номери мобільних операторів України. Тарифікація 101-ої SMS відбуватиметься за стандартними тарифами.
 • 10 ГБ Відео. Популярні відео та цікаві телеканали з YouTube, MEGOGO, OLL.TV, DIVAN.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV будуть завжди з вами у вашому мобільному без плати за трафік в межах 10 ГБ. Після вичерпання 10 ГБ тарифікація відбуватиметься за стандартними тарифами або за рахунок інтернет-трафіку (за наявності), що входить до пакету послуг або додаткових Інтернет послуг.
4. Мобільні додатки без плати за трафік. Обирайте більше – платіть менше

 • lifebox - хмарне сховище для зберігання фото, відео, телефонних контактів та інших файлів у безпечному місці. Доступно: 50 ГБ або 500 ГБ. Одночасне підключення послуг неможливе. У разі, якщо ви бажаєте перейти на тариф «ХендМейд», вам необхідно переконатися, що послуга відключена за вашим номером: *888#.Завантажуйте тут.
 • TV+ - мобільний додаток з найпопулярнішими телеканалами, світовими кінохітами та безліччю спортивних і розважальних телепередач. Завантажуйте тут.
 • Доступні категорії:

  • TV+ Cinema Basic:
   - Понад 80 національних та зарубіжних каналів, бібліотека фільмів.
   - Основні українські телеканали: 1+1, СТБ, ІНТЕР, 5-Й КАНАЛ, ICTV,
   - НОВИЙ КАНАЛ, UA:ПЕРШИЙ, ТЕТ, УКРАЇНА та інші.
   - Зарубіжні телеканали: ANIMAL PLANET, DA VINCI, DISCOVERY, FASHION, ENGLISH CLUB HD, XSPORT.
  • TV+ Cinema Premium:
   - Понад 100 національних та зарубіжних телеканалів, серіали, мультфільми, шоу, спорт, світові хіти з бібліотек Cinema, АBС, Disney, Filmbox.
   - Основні українські телеканали: 1+1, СТБ, ІНТЕР, 5-Й КАНАЛ, ICTV, НОВИЙ КАНАЛ, UA:ПЕРШИЙ, ТЕТ, УКРАЇНА, 112.
   - Зарубіжні телеканали: EUROSPORT, EXTREME SPORTS, DISCOVERY, FASHION, NICKELODEON, PARAMOUNT COMEDY та багато інших

  Замовлені послуги доступні тільки після повної оплати 4-тижневого пакету послуг. Для відключення послуги вам необхідно перезамовити комбінацію свого тарифу (іконка неактивна). Перезамовлення комбінації послуг доступне 1 раз на добу.

5. Пакет послуг на 1 день

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакету послуг на 4 тижні, вам щоденно буде нараховуватися Пакет послуг на 1 день (за умови достатньої суми на рахунку), щоб ви завжди залишалися на зв’язку. В іншому випадку застосовуються стандартні тарифи.

Пакет послуг на 1 день

Дзвінки на номери lifecell

Безліміт

Інтернет, МБ

300

Вартість, грн/1 день (з урахуванням всіх податків та зборів)

9

Меню управління

*103#

6. Замовлення пакету послуг до моменту закінчення періоду дії попереднього

Якщо ви використали об’єм послуг у межах свого пакету послуг (наприклад, дзвінки, Інтернет чи SMS), при наданні послуг застосовується стандартна тарифікація. Вам надається можливість замовити пакет послуг раніше, набравши *700#. Період дії достроково замовленого пакету послуг не додається до періоду дії поточного пакету, а обчислюється з дати замовлення.

7. Стандартна тарифікація

Стандартна тарифікація застосовується, якщо:

 • не сплачено вартість пакетів послуг на 4 тижні або на 1 день;
 • вичерпався обсяг окремої послуги в рамках пакету послуг на 4 тижні або на 1 день до закінчення періоду його дії.

Голосові послуги

При виборі категорії «Дзвінки на всі мережі»

Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн

5 грн за кожні 20 хвилин на 5 днів1

При виборі категорії «Безліміт на lifecell»

Тариф на дзвінки на номери інших операторів України

3 грн/кожні 5 хв2

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

10 грн за 250 МБ на 5 днів3

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів

100 SMS за 3 грн в день користування

Міжнародні дзвінки

Міжнародні дзвінки

від 0,80 грн/хв
(деталі тут)

Тарифи в роумінгу

Дзвінки у роумінгу

від 25 грн / 10 хв
(деталі тут)

Інтернет у роумінгу

від 30 грн / 100 МБ
(деталі тут)

SMS у роумінгу

від 20 грн / 15 SMS
(деталі тут)

1Пакет хвилин нараховується з моменту здійснення першого дзвінка. Надані 20 хвилин можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня здійснення першого дзвінка. Якщо ви використаєте 20 хвилин раніше, Вам будуть надані наступні 20 хвилин на аналогічних умовах. У випадку відсутності 5 грн на рахунку, тариф на дзвінки - 1,00 грн/хв (за наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

2Пакет хвилин нараховується з моменту здійснення першого дзвінка. Нараховані 5 хвилин надаються до кінця дня. У випадку використання 5 хвилин раніше, будуть надані наступні 5 хвилин за 3 грн У випадку, якщо на рахунку менше 3 грн, вартість дзвінків на інші мережі – 1,00 грн/хв (за наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

3 Надані 250 МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250 МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250 МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

8.Інші умови тарифного плану

? - набір обраних вами послуг, які входитимуть у 4-тижневий пакет послуг вашого тарифу.

Окрема вартість послуги - вартість послуги, у випадку замовлення її окремо від тарифного плану.

Додаткова знижка за цифрові послуги - це знижка, яка надається за одночасне замовлення декількох цифрових послуг lifecell таких як: lifebox 50/500 ГБ, TV+ Basic/Premium.Тарифний план із зазначеними умовами діє на всій території України. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію - 17.01.2019 р.

Мінімальний строк дії тарифного плану - 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 29.09.2021 року.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».


При переході на тарифний план «ХендМейд» обсяг хмарного сховища lifebox 50 ГБ/500 ГБ (який включено в попередній тарифний план або замовлено окремо) буде замінено на обсяг хмарного сховища lifebox, який надається відповідно до умов тарифу «ХендМейд» (які визначаються самостійно). У випадку, якщо було використано більше 50 ГБ хмарного сховища lifebox(в межах попереднього тарифного плану або окремо замовленої послуги), перейти можливо тільки на тариф «ХендМейд» до умов якого включено 500 ГБ хмарного сховища lifebox. В іншому випадку, для здійснення переходу потрібно попередньо деактивувати послугу lifebox або зменшити використовуваний обсяг сховища lifebox до 50 ГБ і менше.


Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

спеціальні пропозиції

Тарифний план<br>«Вільний Лайф»
Тарифний план
«Вільний Лайф»

Максимальна свобода

від 150 грн / 4 тижні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

«Вільний Лайф»: безлімітний інтернет, 1500 хв на всі номери по Україні
Перейти
«Вільний Лайф» з послугою «Плюс»: безлімітний інтернет, 2000 хв на всі номери по Україні
Перейти
ПОСЛУГА «МУЛЬТИSIM ІНТЕРНЕТ»
ПОСЛУГА «МУЛЬТИSIM ІНТЕРНЕТ»

Користуйтеся одним трафіком на декількох пристроях.

25 грн / 4 тижні

Детальніше
Послуга «Онлайн 100 ГБ»
Послуга «Онлайн 100 ГБ»

Отримайте 100 ГБ інтернету на 4 тижні за 250 грн!

250 грн / 4 тижні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Послуга «Тиждень розмов»
Послуга «Тиждень розмов»

Тиждень безлімітного спілкування в мережі lifecell

25 грн / 7 днів

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Послуга
Послуга "Економні дзвінки"

Дзвоніть на інші мережі, не думаючи про вартість 

від 20 грн / 30 днів

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Послуга “Економні дзвінки”. Пакет S: 40 хвилин для дзвінків на номери інших операторів
20 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет M: 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
40 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет L: 200 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
60 грн/30 днів
Замовити
Послуга
Послуга "Безкоштовний BiP у роумінгу"

Без додаткової плати – 100 МБ для додатку BiP у 85 країнах

Показати всі Згорнути

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту