Тарифний план «БОМБА»

Переваги

 • На рахунку 150 БОНУСІВ1
 • БЕЗЛІМІТ з функцією BiP Out
 • 20 ГБ та +1 ГБ за кожні 60 вихідних хвилин через функцію BiP Out
 • 1000 хв на 30 днів для дзвінків на всі номери по Україні з мобільного телефону
 • БЕЗЛІМІТ на соцмережі та месенджери
 • Знижка -15% для студентів lifecell Campus

Замовляйте підписки Basic та Premium тут

175 грн / 30 днів

Розрахункова вартість – грн/день*

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 

Увага! З 04.03.2020 вартість пакету послуг “Бомба Basic” складатиме 175 грн/30 днів. Вам безкоштовно буде надано +5 ГБ для перегляду відео до 30.06.2020.

Безкоштовно обирайте інший доступний тариф до 22.03.2020 (включно).


БОМБА

БОМБА з послугою PREMIUM

Дзвінки на номери lifecell з додатку BiP через функцію BiP Out

БЕЗЛІМІТ

Дзвінки на інші номери по Україні з додатку BiP через функцію BiP Out, хв

30002

Дзвінки на всі номери по Україні з мобільного, хв

10003

Інтернет, ГБ

20 ГБ+ 1 ГБ4 за кожні 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію BiP Out

Відео

1.png

5 ГБ

BiP у роумінгу, МБ

1005

Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)

Безкоштовно6

Месенджери (Viber, Skype, Telegram, WhatsApp)

Безкоштовно6

TV+

TV+Cinema+Basic 307

TV+Cinema+Premium 308

lifebox

50 ГБ хмарного сховища7

500 ГБ хмарного сховища8

lifecell Журнали

Підписка на журнали7

Вартість, грн/30 днів

175

200

Розрахункова вартість, грн/день*

5,83

6,67


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.


1Під фразою «На рахунку 150 БОНУСІВ» мається на увазі, що в рахунок вартості початкового пакету абоненту одноразово нараховується 150 бонусів. 1 бонус надає право додатково отримати послуги загальною вартістю 1 грн. Після активації початкового пакету буде нараховано пакет послуг на 30 днів та списано бонуси у кількості, що дорівнюють вартості такого пакету послуг. Залишок бонусів можна використати протягом 60 днів з моменту активації початкового пакету для отримання пакетів послуг та деяких інших телекомунікаційних послуг.

23000 хв/місяць - це 100 хв, що надаються на 1 день. 100 хв x 30 днів становлять 3000хв.

Після використання протягом однієї доби 100 хвилин наданих для дзвінків з додатку BiP через функцію BiP Out, всі наступні дзвінки з додатку BiP через функцію BiP Out протягом такої доби, здійснюються за рахунок 1000 хвилин, наданих для дзвінків з мобільного, що входять до 30-денного пакету послуг тарифного плану «БОМБА».

3В рамках 30-денного пакету послуг абонентам надається 1000 хвилин на місяць для дзвінків на номери будь-яких операторів України (включаючи lifecell) з мобільного, об’єм хвилин буде надаватись після оплати 30-денного пакету послуг.

4Вказаний додатковий інтернет-трафік, нараховується за використання в рамках одного 30-денного пакету послуг кожних 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію BiP Out та діє до кінця строку дії 30-денного пакету послуг, в рамках якого він був нарахований.

5100 МБ BiP в роумінгу надаються при оплаті 30-денного пакету послуг в даному тарифному плані. Детальніше за посиланням.

6Під словом «безкоштовно» мається на увазі, що доступ надається в рахунок плати за пакет послуг на 30 днів. Якщо плату за пакет послуг на 30 днів за тарифним планом не сплачено, то отримані/передані дані при користуванні соціальними мережами та месенджерами будуть тарифікуватися згідно умов тарифного плану. Ви можете користуватися соцмережами Facebook, Instagram і Twitter та месенджерами Viber, Skype, WhatsApp, Telegram без обмежень, без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів, або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

7Всі Базові підписки (TV+ Cinema+ Basic 30, lifebox 50 ГБ, lifecell Журнали) надаються БЕЗКОШТОВНО лише за умови сплати вартості 30-денного пакету послуг.

8Послуга «PREMIUM» доступна для замовлення лише абонентам, що обслуговуються на умовах тарифного плану «БОМБА». Вартість послуги з усіма податками та зборами становить 25 грн/ 30 днів. Після замовлення послуги, наступна вартість 30 денного пакету послуг буде складати 200 грн. Замовивши послугу «PREMIUM» , абонент отримає можливість активувати такі підписки: lifebox 500 ГБ, TV+ Cinema+Premium 30. Для відключення послуги введіть комбінацію *112#. Після відключення послуги «PREMIUM» та закінчення строку дії оплаченого 30-денного пакету послуг, всі преміум підписки будуть відключені, після чого, абонент повинен самостійно підключити базові підписки відповідно до умов тарифного плану «БОМБА».

Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України.

Отримання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Новим абонентам

 

1. Придбайте початковий пакет «БОМБА» в інтернет-магазині або в магазинах lifecell чи партнерів.

2. Підключіть тарифний план «БОМБА»:

 • на офіційному сайті www.lifecell.ua в розділі «Тарифи» на сторінці тарифного плану «БОМБА»;
 • за короткою комбінацією *177#1.png;
 • за номером 375 (БЕЗКОШТОВНО)
 • або за допомогою мобільного додатку «Мій lifecell».

3. Ви отримаєте SMS, де буде відображене посилання на сайт, де ви зможете завантажити додатки TV+, lifebox, lifecell Журнали, BiP та активувати підписки лише натиснув кнопку «ЗАМОВИТИ».

4. Користуйтесь перевагами тарифного плану «БОМБА»!

5. В рахунок вартості початкового пакету абоненту одноразово нараховується 150 бонусів. 1 бонус надає право додатково отримати послуги загальною вартістю 1 грн. Після активації початкового пакету вам необхідно поповнити рахунок на суму від 25 грн та пакет послуг буде нараховано на 30 днів.

 

Існуючим абонентам

1. Підключіть тарифний план «БОМБА». ВАЖЛИВО! Підключення можливе на офіційному сайті www.lifecell.ua в розділі «Тарифи» на сторінці тарифного плану «БОМБА» або за коротким номером 375, чи за комбінацією *177#1.png.

 • на офіційному сайті www.lifecell.ua в розділі «Тарифи» на сторінці тарифного плану «БОМБА»;
 • за короткою комбінацією *177#1.png;
 • за номером 375 (БЕЗКОШТОВНО)
 • або за допомогою мобільного додатку «Мій lifecell».

2. Ви отримаєте SMS, де буде відображене посилання на сайт, де Ви зможете завантажити додатки TV+, lifebox, lifecell Журнали, BiP та активувати підписки лише натиснув кнопку «ЗАМОВИТИ».

3. Попередньо переконайтесь, що у Вас немає платних підписок на вказані вище сервіси. Якщо такі підписки є, Вам необхідно від них відмовитись.

4. Поповніть рахунок на суму від 175 грн.

5. Користуйтесь перевагами тарифного плану «БОМБА»!


При наявності заборгованості на рахунку, перехід на будь-який інший тарифний план недоступний до моменту повного погашення заборгованості.


При переході на тарифний план «БОМБА» обсяг хмарного сховища lifebox 50 ГБ/500 ГБ (який включено в попередній тарифний план або замовлено окремо) буде замінено на обсяг хмарного сховища lifebox 50 ГБ, який включено до тарифу «БОМБА». У випадку, якщо було використано більше 50 ГБ хмарного сховища lifebox (в межах попереднього тарифного плану або окремо замовленої послуги), перейти на тарифний план «БОМБА» можна після деактивації послуги lifebox або після зменшення використовуваного обсягу сховища lifebox до 50 ГБ і менше.

 

Не знайшли те, що шукали?

Подивіться відповіді на типові запитання нижче:

Виникли труднощі з переходом на тарифний план «БОМБА»?

Якщо ви абонент lifecell, будь-ласка, переконайтесь, що на рахунку є достатня сума (150 грн або 200 грн – при підключенні послуги PREMIUM) та відключені попередньо замовлені платні підписки на сервіси fizy, lifebox, TV+, lifecell Журнали.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як активувати підписки на сервіси?

Активувати підписки fizy Basic, TV+ Cinema Basic, lifebox 50 ГБ, lifecell Журнали можна на сайті s.lifecell.ua/bomb.

Для того, щоб активувати Premium підписки, спочатку необхідно замовити послугу PREMIUM, сплатити вартість послуги - 50 грн (з урахуванням всіх податків та зборів) та замовити всі бажані підписки fizy Premium, TV+Cinema_Premium 30 та lifebox 500 ГБ на сайті s.lifecell.ua/bomb або в мобільному додатку «Мій lifecell».

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як завантажити додатки?

Завантажити додатки можна на сайті s.lifecell.ua/bomb. Під описом кожного додатку є кнопки для завантаження на App Store чи Google Play.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як дізнатися, які підписки вже замовлені?

Наберіть *112#1.png з мобільного або подивіться у мобільному додатку «Мій lifecell» у розділі «Мої сервіси».

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як відключити підписки та послугу PREMIUM?

Відключити підписки Basic чи PREMIUM, а також послугу PREMIUM можна за допомогою комбінації *112#1.png з мобільного. Важливо! Відключити всі Premium підписки можливо тільки після відключення послуги PREMIUM.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи зберігаються дані при відключенні підписок?

При зміні підписок і при їх відключенні збережені в додатках дані автоматично видаляються. Потурбуйтеся про збереження даних за допомогою резервного копіювання.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи є обмеження в день/місяць при переході з підписки Basic на PREMIUM і навпаки?

Кількість таких переходів в рамках дії 30-денного тарифного пакету послуг необмежена, але не більше одного переходу в день.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи зберігаються підписки при переході на будь-який інший тарифний план?

При переході на будь-який інший тарифний план УСІ підписки автоматично видаляються. Потурбуйтеся про збереження даних за допомогою резервного копіювання.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як відновити/дізнатися логін чи пароль на TV+?

Відправте SMS на короткий номер 225 (безкоштовно) та отримайте SMS з логіном і паролем.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
Повні умови

Якщо не сплачена вартість пакету послуг на 30 днів, надання телекомунікаційних послуг здійснюється за наступними тарифами:

Голосові послуги

Дзвінки на всі номери lifecell та номери інших операторів, грн/хв (з мобільного та BiP Out)

1,001

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

Обмежено2

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

3 грн за 100 SMS в день користування3

MMS на номери українських мобільних операторів, грн/шт

1,30

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу

1У випадку, якщо під час здійснюваного дзвінка (тривалістю не менше 1 хвилини) на рахунку абонента буде недостатньо грошових коштів для оплати вартості наступної 1 хвилини згідно умов стандартної тарифікації, з рахунку такого абонента буде знято залишок грошових коштів та нараховано 1 хвилину.

2Після використання Інтернет-пакету послуг до закінчення терміну його дії, доступ до мережі буде обмежений, якщо не підключені інші Інтернет-послуги.

3Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.

Дата введення тарифного плану в дію — 01.06.2018. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 02.04.2020.

Активувавши SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Спеціальні пропозиції

Тарифний план<br>«Platinum»
Тарифний план
«Platinum»

Більше послуг та особливий сервіс

250 грн / 4 тижні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Тариф «Platinum»: безліміт на lifecell плюс 250 хвилин на міські та інші мобільні номери по Україні
Замовити
Тариф «Platinum»: 2500 хвилин на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)
Замовити

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Послуга «Онлайн 1,5 ГБ»
Послуга «Онлайн 1,5 ГБ»

Отримайте 1,5 ГБ інтернету на 4 тижні за 35 грн!

35 грн / 4 тижні

Детальніше
Послуга
Послуга "Економні дзвінки"

Дзвоніть на інші мережі, не думаючи про вартість 

від 20 грн / 30 днів

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Послуга “Економні дзвінки”. Пакет S: 40 хвилин для дзвінків на номери інших операторів
20 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет M: 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
40 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет L: 200 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
60 грн/30 днів
Замовити
Послуга
Послуга "50 SMS"

Відправляйте до 50 SMS на 4 тижні за 20 грн!

20 грн / 4 тижні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

50 SMS на 4 тижні за 20 грн на постійній основі
Замовити
50 SMS на 4 тижні за 20 грн разово
Замовити
Показати всі Згорнути

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту