Акція «Клонування спілкування»

Безкоштовно підключайте акцію «Клонування спілкування» за допомогою коду *515# 1.png

Поповнюйте рахунок від 100 грн одним платежем та отримуйте бонуси

Взяти участь в акції можливо підключивши її до 31.03.2019 року

 • Підключити акцію можливо також з телефону, за допомогою коду *515#1.png
 • Акція «Клонування спілкування» діє з 20.12.2018 р. до 31.03.2019 (включно) для індивідуальних абонентів lifecell які обслуговуються на умовах контракту, або передплаченої форми зв'язку.
 • Після підключення акції «Клонування спілкування», послуга «Мобільний платіжний сервіс» буде недоступна для користування до 30.04.2019 (включно).
 • За умовами акції «Клонування спілкування» абонентам, що підключаться до акції, буде надано можливість отримати бонуси при поповненні рахунку на суму від 100 грн одним платежем.
 • Бонуси нараховуються наступним чином:
  1) при поповненні рахунку від 100 до 300 грн одним платежем, абоненту будуть нараховані бонуси на бонусний рахунок, що дорівнюють розміру здійсненого поповнення рахунку.
  2) при поповненні рахунку від 300 грн і більше одним платежем, абоненту буде нараховано 300 бонусів на бонусний рахунок.
 • Бонуси діють протягом 30 днів з моменту їх нарахування. Нараховані бонуси можуть бути використані для оплати телекомунікаційних послуг, окрім послуг партнерів, які надаються за допомогою коротких номерів або за підпискою, послуг в роумінгу, міжнародних дзвінків, мобільних платежів, послуги «Переказ балансу». Деталі використання бонусного рахунку дізнавайтесь тут.
 • Абоненти, які підключили акцію, мають можливість отримати бонуси на вищевказаних умовах не більше 3 разів за весь період проведення акції «Клонування спілкування».
 • Акція із зазначеними умовами діє по всій території України. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв'язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту