Послуга «Роумінг онлайн ПЛЮС»

Пакети послуг

«Роумінг онлайн ПЛЮС»

в 43 країнах

Австрія, Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Італія, Казахстан, Канада, Киргизія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Таджикистан, Угорщина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Шрі Ланка.

На 7 днів (з автоподовженням)

500 МБ / 150 грн

На 7 днів (разово)

1 ГБ / 185 грн

На 14 днів (разово)

2 ГБ / 350 грн

КЕШБЕК – 1001

На 30 днів (разово)

4 ГБ / 600 грн

КЕШБЕК – 1501

Замовити, перевірити залишок МБ і термін їхньої дії

*108*6#1.pngЗ 19.02.2020 року послуга "Роумінг онлайн ПЛЮС" закрита для підключення. Пакети послуг "Роумінг онлайн ПЛЮС", які абоненти замовили до 19.02.2019, зберігаються згідно з терміном та умовами їхньої дії.

АКЦІЯ «РОУМІНГ КЕШБЕК»!


Замовте більше гігабайтів і отримайте кешбек до 150 бонусів для оплати послуг lifecell в Україні.

За 1 бонус ви можете отримати послуги вартістю 1 грн.

Акція діє до 31.03.2020 року. 

Як скористатись

Країни дії «Роумінг онлайн ПЛЮС»

Австрія, Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Італія, Казахстан, Канада, Киргизія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Таджикистан, Угорщина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Шрі Ланка.


При реєстрації у всіх інших країнах будуть діяти базові тарифи на користування інтернетом у Роумінгу.


Підключити послуги можливо як в Україні, так і перебуваючи за кордоном!

При підключенні послуг ви можете обрати більш зручний для вас варіант їх використання в роумінгу:

 • з автоподовженням - з автоматичним подовженням в роумінгу кожні 7 днів або при вичерпанні нарахованих 500 МБ.
 • разово - на 7, 14 або 30 днів з автоматичним відключенням після закінчення цього терміну або при вичерпанні нарахованого обсягу інтернет-трафіку.

3ЯК ОТРИМАТИ КЕШБЕК

Замовте від 1 до 2 ГБ з послугою «Роумінг онлайн» або від 2 до 4 ГБ з послугою «Роумінг онлайн ПЛЮС» і отримайте одноразово 100 або 150 бонусів. 1 бонус дає право отримати послуги загальною вартістю 1 гривня. Бонуси можна використати для оплати телекомунікаційних послуг в Україні. Детальні умови використання бонусів дізнайтесь тут

Акція «Роумінг Кешбек» діє з 05.06.2019 року і до 31.03.2020 року (включно). При цьому скористатися бонусами можна протягом 60 днів з моменту замовлення Пакету.


Перевірити кількість бонусів: *111#.

Повні умови
 

Умови при виборі Пакета послуг (з автоподовженням):

 • В момент підключення послуги «Роумінг онлайн ПЛЮС» плата за Пакет послуг (далі - Пакет) не стягується.
 • Плата за Пакет стягується тільки у разі користування інтернетом (при першому з'єднанні) в зазначених країнах послуги «Роумінг онлайн ПЛЮС» за умови наявності не менше 150 грн на основному рахунку.
 • Термін дії Пакету становить 7 днів (за київським часом) з дати початку користування інтернетом у зазначених країнах послуги «Роумінг онлайн ПЛЮС».
 • Дія послуги автоматично продовжується на кожні наступні 7 днів або після використання 500МБ менш ніж за 7 днів тільки у разі користування в зазначених країнах послуги «Роумінг онлайн ПЛЮС» та за умови наявності не менше 150 грн на основному рахунку.
 • За відсутності 150 грн на рахунку, застосовуються базові тарифи на користування інтернетом в роумінгу в відповідній країні.
 • Для продовження послуги на новий 7-денний період та нарахування 500 МБ необхідно поповнити рахунок до встановлення балансу в розмірі 150 грн чи більше.

Для відключення послуги «Роумінг онлайн ПЛЮС» наберіть комбінацію *108*6#1.png і підтвердіть відключення послуги. При відключенні нарахований Пакет зберігається до закінчення терміну його дії або до моменту його вичерпання.


Умови при виборі Пакета послуг (разово):

 • Плата за Пакет знімається в момент підключення послуги «Роумінг онлайн ПЛЮС».
 • Термін дії Пакету становить 7, 14 або 30 днів (за київським часом) з дати початку користування інтернетом у зазначених країнах послуги «Роумінг онлайн ПЛЮС».
 • В разі закінчення 7, 14- або 30-денного терміну дії Пакету або вичерпання нарахованого обсягу інтернет-трафіку застосовуються базові тарифи на користування Інтернетом у роумінгу в відповідній країні.

Можливість скористатись Пакетом зберігається протягом 30 днів від дати підключення послуги (за київським часом). У випадку, якщо абонент не почав користуватись Пакетом в країнах послуги «Роумінг онлайн ПЛЮС» протягом 30 днів від дати підключення такої послуги, наданий Пакет анулюється, при цьому кошти сплачені абонентом за послугу поверненню не підлягають.

Якщо ви почали користуватися пакетом послуг за базовими тарифами і в цей день підключили послугу «Роумінг онлайн ПЛЮС», то спочатку використовується залишок нарахованих МБ пакету послуг за базовими тарифами, а потім - за послугою «Роумінг онлайн ПЛЮС».

Якщо ви підключили послуги «Роумінг онлайн ПЛЮС» і «Роумінг онлайн», то при знаходженні в країнах, де є покриття обох послуг, спочатку використовується залишок нарахованих МБ за послугою "Роумінг онлайн ПЛЮС" а потім ꟷ за послугою «Роумінг онлайн».

Послуга «Роумінг онлайн ПЛЮС» доступна всім абонентам індивідуальної форми обслуговування.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.


Умови послуги наведені станом на 30.08.2019 року.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту