Акція «Винагорода за мобільну турботу»


Повертаємо 20% від суми витрат на бонусний рахунок при оплаті зі свого мобільного рахунку тарифу або додаткових послуг близьким


Акція діє до 31.03.2023 (включно).

Акція «Винагорода за мобільну турботу»

Щоб отримати 20% винагороди за оплату тарифу:

Замовте та оплатіть зі свого мобільного рахунку пакет послуг за тарифом іншому абоненту lifecell:Щоб отримати 20% винагороди за оплату тарифу:

Щоб отримати 20% винагороди за оплату додаткових послуг:

Замовте та оплатіть зі свого мобільного рахунку додаткову послугу іншому абоненту lifecell у зручний для вас спосіб:


  • У мобільному застосунку «Мій lifecell»: розділ «Мобільна турбота»
    - Наберіть *123#
    - хвилин: *040#, гігабайтів: *301#, SMS: *302#,
    - безлімітних відео: *303#, музики: *304#, TikTok: *305#
  • На сторінці послуги «Мобільна турбота»

Щоб отримати 20% винагороди за оплату додаткових послуг:

Отримайте SMS про нарахування винагороди (20% від вартості замовлення на бонусний рахунок) та використовуйте бонуси протягом 7 днів для отримання послуг lifecell. Детальніше


Повні умови

1. Акція «Винагорода за мобільну турботу» діє з 25.01.2023 до 31.03.2023 включно на всій території України, крім тимчасово окупованих територій, де lifecell не має можливості надавати електронні комунікаційні послуги.

2. Для участі в акції учаснику потрібно протягом строку дії акції, використовуючи послугу «Мобільна турбота» здійснити замовлення та оплату зі свого мобільного рахунку пакет послуг тарифного плану або додатковий пакет послуг будь-якому іншому абоненту lifecell.

3. В акції можуть брати участь лише абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах індивідуальних тарифних планів (передплачених і контрактних), окрім тарифного плану "Супер lifecell".

4. В акції приймають участь послуги, які доступні для замовлення іншому абоненту: інтернет, дзвінки в межах України, SMS-пакети, LifeVideo безліміт, безлімітна музика, TikTok. Акція не поширюється на пакети послуг для роумінгу та пакети послуг для здійснення міжнародних дзвінків / відправлення міжнародних SMS.

5. Бонуси нараховуються у розмірі 20% від вартості оплаченого пакету послуг на 4 тижні/30 днів за тарифним планом та від вартості замовлення додаткових пакетів послуг іншим абонентам lifecell зі свого основного та/або бонусного рахунку.

6. Бонуси діють 7 днів (включаючи дату отримання) та можуть бути використані згідно умов використання бонусного рахунку.

7. Щоб перевірити нараховані бонуси, наберіть *111# або у застосунку «Мій Лайфселл».

8. Беручи участь в Акції, кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з Правилами Акції, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені у Правилах.

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту