Тарифний план «Контракт Свобода»

Переваги


  • Дзвінки на всі мережі

  • Безлімітний YouTube та інші відео-сервіси

  • Повторне замовлення пакету послуг9

Підключення/перехід на тарифний план недоступні.

75 грн / 30 днів

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 

Увага! Тариф «Контракт Свобода» закривається. З 18.03.2020 подальше обслуговування буде продовжено на умовах нових тарифів, що вказані в особистих sms повідомленнях.

До 31.03.2020 (включно), без додаткової оплати, надається можливість змінити тарифний план на будь-який інший, доступний для підключення


Пакет послуг

S

M

L

ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ
БЕЗКОШТОВНО1

Невикористаний пакет послуг (Інтернет, дзвінки на інші мережі по Україні  та SMS) переноситься на наступні 30 днів!2

Дзвінки на всі номери по Україні, хв

750

750

750

Інтернет

2 ГБ

5 ГБ

10 ГБ

1.png3

Вдень (08:00-23.59)


2 ГБ

5 ГБ

10 ГБ

Вночі (00:00-07:59)

Безліміт

Безліміт

Соцмережі  

Безкоштовно4

Безкоштовно4

Безкоштовно4

Месенджер BIP

Безкоштовно

Безкоштовно

Безкоштовно

Вартість, грн / 30 днів

75

125

200

Розрахункова вартість, грн/день*

2,50

4,17

6,67

Зміна пакету послуг

*999#1.png

Повторне замовлення9

*700#1.png

1Вартість підключення до «Контракт Свобода» - 75 грн (незалежно від обраного пакета). Перший 30-денний пакет послуг надає в розмірі пакета L і входить у вартість підключення.
2Перенесення пакета послуг здійснюється за умови оплати наступного пакета послуг на 30 днів, але не пізніше 7 днів з моменту закінчення дії попереднього. Перенесений пакет послуг використовується в першу чергу і діє 30 днів.
Якщо у Вас закінчився пакет послуг чи його частина раніше 30 днів, Ви можете замовити його самостійно, не чекаючи наступної дати оплати. Залишок попереднього пакету послуг зберігається та додається до нового.

* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

Повні умови

Якщо не сплачена плата на 30 днів, нараховуються щоденні Пакети послуг.


Плата за щоденні пакети послуг сплачується кожен календарний день незалежно від факту та обсягу отримання послуг.

Щоденний Пакет послуг

S

M

L

Інтернет

100 МБ

200 МБ

350 МБ

Дзвінки на lifecell, хв

25

25

25

Вартість, грн/день

3

5

8

Тарифи понад Пакет послуг

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн

5 грн за 20 хвилин на 5 днів5

Плата за з’єднання, грн

0

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

Доступ буде обмежено6

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

1 грн на 50 SMS в день користування7

MMS на номери українських мобільних операторів, грн

1,30

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу


У проміжок часу з 1-го по 20-е число кожного календарного місяця на основний рахунок повинен бути внесений обов'язковий щомісячний платіж (далі - ОЩП) в розмірі 0,01 грн. У разі відсутності ОЩП в заданий проміжок часу вихідні послуги будуть тимчасово припинені, починаючи з 21-го числа поточного календарного місяця. Вхідні послуги будуть доступні протягом перших 3-х календарних місяців з моменту припинення надання вихідних послуг, після закінчення зазначеного терміну, надання таких послуг також буде припинено. Для відновлення можливості здійснення вихідних послуг внести мінімум 0,01 грн на основний рахунок.

Відповідні пакети послуг тарифного плану передбачають надання безлімітного додаткового трафіку мобільного Інтернету для доступу до сервісів YouTube, MEGOGO, OLL.TV, DIVAN.TV вночі (00:00 — 07:59) та лімітований обсяг трафіку відповідно до обраного пакету послуг вдень. Вартість відповідного обсягу трафіку включено до вартості пакетів послуг тарифного плану на 30 днів.

Безкоштовне користування соціальними мережами надається в рахунок плати за обраний пакет послуг. Якщо плата за Пакет послуг / 30 днів з тарифного плану не оплачена, отримані / передані дані при користуванні соціальними мережами будуть коштувати згідно тарифного плану.

4Ви можете користуватися соціальною мережею Facebook без обмежень без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього, будь ласка, користуйтеся тільки офіційними додатками для планшетів і смартфонів або мобільними і веб-версіями сайтів соціальних мереж.

5Надані 20 хвилин можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 20 хвилин раніше, Вам будуть надані наступні 20 хвилин на аналогічних умовах. У випадку відсутності 5 грн на рахунку, тариф на дзвінки 0,5 грн/хв.

6Після використання Інтернету Пакета послуг до закінчення терміну його дії, доступ до мережі буде обмежений, якщо не підключені інші інтернет-послуги.

7Після використання 50 SMS в день, вартість кожного наступного відправленого SMS — 1 грн.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Дата введення тарифного плану в дію — 20.12.2017 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 20.12.2017 р.

Активувавши цю SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право призупиняти нарахування бонусів/анулювати бонусний рахунок в односторонньому порядку без узгодження з користувачем послуг у разі порушення таким користувачем законодавства України.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту