Тарифний план "Футбол"

Переваги

  • Дзвінки абонентам lifecell та переадресація з прямого номера – без обмежень
  • 400 пакетних хвилин на всі напрямки по Україні
  • 25 ГБ інтернету + соцмережі1
  • 400 SMS по Україні

 
На 28 днів На 1 день
Пакетні хвилини в мережі lifecell Безліміт
Пакетні хвилини для дзвінків на номери мобільного та фіксованого зв'язку України, крім lifecell 400 -
Інтернет 25 ГБ 500 МБ
SMS 400 20
Вільний доступ до сайтів2
  • fcdynamo.kiev.ua – офіційний сайт ФК «Динамо»
  • fcdk.org – сайт фанклубу ФК «Динамо»
  • chernomorets.odessa.ua – офіційний сайт ФК «Чорноморець»
  • fckarpaty.lviv.ua - офіційний сайт ФК «Карпати»
  • football.ua – новини футболу
  • www.ffu.org.ua – Федерація Футболу України
-
Інтернет у роумінгу, грн/МБ від 0,37
Вартість послуг 120 10
Розрахункова вартість, грн/день* 4,29

* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

Повні умови

Якщо не сплачена плата на 28 днів, нараховуються щоденні Пакети послуг

Щоденний Пакет послуг

Вартість, грн/день

10

Дзвінки на lifecell

Безліміт

3G+ Інтернет

500 МБ

SMS по Україні

20

Тарифи понад Пакет послуг

Дзвінки на номери lifecell, грн/хв

0,50

Дзвінки на номери інших операторів України, грн/хв

1,00

Доступ до& інтернету

10,00 грн / 100 МБ3

SMS по Україні, за повідомлення

1,00

Міжнародні дзвінки
Дзвінки в Америку, Європу, Азію та росію, грн/хв від 4,30
Плата за з'єднання при міжнародних дзвінках, грн 2,00
Тарифи в роумінгу
Дзвінки у роумінгу, грн/хв від 3,00

Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.

1Ви маєте можливість користуватись соціальною мережею Facebook без обмежень, додаткової плати та не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього, будь ласка, користуйтесь лише офіційними додатком для планшетів та смартфонів або мобільними чи веб-версіями сайту соціальної мережі.

Безкоштовне користування соціальною мережею надається у рахунок плати за обраний Пакет послуг. Якщо плату за Пакет послуг/28 днів за тарифним планом не сплачено, отримані/передані дані при користуванні соціальною мережею будуть тарифікуватися згідно тарифного плану. Після використання Інтернету з 28-денного Пакету послуг до закінчення терміну його дії, користування соціальною мережею буде продовжено на швидкості 16 кбіт/сек.

Увага! При переході за зовнішніми посиланнями, такими як наприклад Youtube та інші передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану. Також передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану при використанні точки доступу WAP.

2Вільний доступ до зазначених сайтів надається без додаткової оплати за умови поповнення рахунку на будь-яку суму протягом 28 днів.

28-денний та щоденний Пакет послуг нараховується автоматично за наявності достатньої суми коштів на основному рахунку. Невикористаний залишок Пакету послуг на наступний період не переноситься.

Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується та не переноситься на наступний строк.

3Надані 50МБ можна використати протягом поточної доби. Щодня доступно до 15-ти додаткових пакетів Інтернету по 50 МБ, після вичерпання яких швидкість доступу до Інтернету буде знижена до 128 кбіт/сек до кінця доби. У випадку відсутності 5 грн на рахунку, тариф на Інтернет 0,25 грн/МБ.

4Міжнародні дзвінки тарифікуються згідно з умовами послуги «Дзвінки за кордон», тарифи в роумінгу відповідають умовам послуги «Легкий роумінг».

З метою запобігання використанню тарифу з комерційною метою дзвінки на номери операторів супутникового зв’язку (Thuraya, Emsat, Iridium, Inmarsat) тарифікуються згідно зі стандартними міжнародними тарифами. Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються згідно зі стандартними міжнародними тарифами після використання 60 хвилин протягом календарного місяця.

Тариф діє на всій території України.

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту