Послуга "Безлімітний місяць"

Економте 120 грн – сплачуйте денну плату тарифного плану «Шалений день класичний 2016» одразу за 30 календарних днів!Гарантовано отримайте безліміт на номери lifecell, 1200 SMS по Україні та 15 ГБ Інтернету на 30 календарних днів!

Після сплати 90 грн ви протягом 30 календарних днів будете автоматично отримувати денний пакет (безліміт на lifecell, 50 SMS по всій Україні та 500 МБ Інтернету) без стягнення денної плати.

90 грн / 30 днів

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Повні умови
 

Послугу закрито для нових підключень.

При використанні послуги на постійній основі, після закінчення 30 календарних днів та у разі відсутності на основному рахунку 90 грн з усіма податками та зборами надається денний пакет тарифного плану «Шалений день класичний 2016» в рахунок денної плати 7,00 грн (з ПДВ та Пенсійним збором).

Послуга Інтернет (пакетні МБ) надається за технологією 4.5G, 3G за умови наявності покриття на відповідній території, технічних властивостей телефону та відповідних налаштувань. За умови відсутності виконання хоча б однієї з умов, послуги Інтернет надаватимуться за технологією EDGE (2G мережі).

Запитання та відповіді
 

Як перевірити, які послуги вже підключено?

Для цього необхідно набрати на своєму телефоні короткий номер *112# та кнопку виклику.

 
Як відключити послугу «Безлімітний місяць»?

Для відключення послуги необхідно набрати короткий номер *141*045# та кнопку виклику.


 
Що я буду отримувати та сплачувати після підключення послуги «Безлімітний місяць»?

Після підключення послуги та сплати платежу 45 грн з усіма податками та зборами Ви з наступного дня після підключення будете отримувати пакети (безліміт на life:), 40 SMS по Україні та 100 МБ Інтернету) щодня протягом 30 календарнихднів без стягнення денної плати.

Якщо Ви підключили послугу одноразово, то після закінчення 30-денного строку  у Вас знову буде стягуватись денна плата тарифного плану «Шалений день класичний» та нараховуватись денні пакети послуг.

Якщо Ви підключили послугу на постійній основі, то послуга буде продовжуватись кожні 30 календарних днів при наявності необхідної суми на Вашому рахунку.

Якщо після закінчення 30-денного строку  у Вас на рахунку менше 45 грн, буде стягуватись денна плата тарифного плану «Шалений день класичний» 2,00 грн. Як тільки Ви поповните рахунок на суму 45 грн або більше одним платежем, послугу буде подовжено на наступні 30 календарних днів.

Якщо після закінчення 30-денного строку  у Вас на рахунку менше 2,00 грн, то пакети послуг не будуть нараховуватись до наступного поповнення рахунку на необхідну суму.


 
Як дізнатись залишок пакету послуг на сьогодні?

Для цього необхідно набрати на своєму телефоні короткий номер *121# та кнопку виклику. Там Ви зможете побачити безлімітні дзвінки на life:), залишок до кінця поточного дня SMS та МБ Інтернету. Залишок хвилин на номери мереж інших мобільних операторів відображається до кінця 30-денного строку після останнього поповнення на суму більше 35 грн одним платежем.

 
Як дізнатись, до якої дати сплачений пакет тарифного плану з послугою «Безлімітний місяць»?

Для цього необхідно набрати на своєму телефоні короткий номер *121# та кнопку виклику.


 
Що відбудеться після відключення послуги «Безлімітний місяць»?

Після відключення послуги «Безлімітний місяць» денні пакети послуг будуть нараховуватись до кінця сплаченого періоду. Після закінчення 30-денного строку  буде стягуватись денна плата тарифного плану «Шалений день класичний».

Наприклад, якщо ви підключили послугу 01.06.2015, то денні пакети послуг будуть нараховуватись з 02.06.2015 по 01.07.2015 включно. Якщо ви відключили послугу 20.06.2015, то денні пакети тарифного плану будуть нараховуватись до 01.07.2015 включно, а з 02.07.2015 з вас буде стягуватись денна плата тарифного плану у розмірі 2,00 грн.

 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту