Отримайте бали Fishka з lifecell!

Користуєтесь lifecell та маєте картку Fishka?

Тоді вам щомісяця нараховується 5% від використаних коштів* балами на рахунок Fishka. А накопичені бали можна використовувати на поповнення рахунку lifecell!

Як отримувати та використовувати накопичені бали:

1. Переконайтесь, що номер lifecell зазначений у профілі Fishka (у персональному кабінеті).

2. Користуйтесь впродовж місяця одним з тарифних планів та сплачуйте пакет послуг*

3. Отримуйте бали за користування послугами lifecell

Бали за спілкування у поточному місяці зараховуються, в період з 1 по 10 число наступного календарного місяця.

4. Використовуйте накопичені бали на поповнення рахунку

Просто оберіть ваучера потрібного номіналу та здійсність замовлення у каталозі винагород https://myfishka.com/awards на myfishka.com


З 19.06.2018 всі абоненти lifecell, що обслуговуються на відповідних тарифних планах*, які зареєстровані в програмі лояльності Fishka та вказали номер lifecell за профілем Fishka, щомісяця отримують балами 5% від витрачених коштів* на мобільний зв’язок за попередній місяць на рахунок Fishka.

*5% балами нараховується за номерами lifecell, які є учасниками програми Fishka та обслуговуються на тарифних планах: «Абсолютна свобода», «Лайфхак Плюс», «Лайфхак PLATINUM», «Platinum», «Premium».

Бали нараховуються до 15 числа наступного календарного місяця з суми витрачених коштів без врахування ПФ.

Якщо номер абонента lifecell обслуговується на умовах тарифного плану, який не входить до переліку вище, але абонент є учасником програми Fishka та номер lifecell вказаний в його особистому профілі Fishka, абонент може використовувати бали з рахунку Fishka для поповнення будь-якого номера lifecell. Для того, щоб отримувати абоненту отримувати 5% балами на карту Fishka, достатньо змінити тарифний план на один із вказаних тарифних планів, які приймають участь у програмі.

Бали не нараховуються за кошти, які були використані на роумінг-послуги, міжнародні дзвінки та послуги контент-провайдерів.

Організатором Програми лояльності «ФІШКА»/«FISHKA» та суб’єктом, що нараховую бали Fishka за використання телекомунікаційних послуг lifecell є товариство, що володіє винятковими правами управління і розвитку Програми: Публічне акціонерне товариство «Концерн Галнафтогаз» з місцезнаходженням за адресою: 04070, м.Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька, будинок 15-17/18. Деталі програми та правила участі на веб-сторінці myfishka.com або за телефоном 0 800 505 118.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту