Samsung S6 edge & S6 edge+ + 3 місяці 3G+ Інтернету

Кожний, хто придбає акційну модель: смартфон SAMSUNG S6 edge або GalaxyS6 edge+  з 20 жовтня до 30 листопада 2015 року включно у магазинах на території України, отримує бонус 3 ГБ мобільного 3G+ інтернету протягом 3 місяців!


1. Встановіть свою SIM-карту lifecell або SIM-карту lifecell будь-якого нового початкового пакету у SIM-слот свого новенького SAMSUNG.

2. Якщо ви встановили активовану SIM-карту - протягом доби вам буде нарахований бонус.

3. Якщо ви встановили нову SIM-карту - протягом доби після установки SIM-карти відвідайте mobile.lifecell.com.ua або зробіть дзвінок на будь-який номер, і номер буде автоматично активований та буде нарахований бонус.

Додаткові умови:

  • Абонент буде отримувати щомісячно бонус 3 ГБ (на 30 днів) Інтернету (3G та/або 2G, залежно від території користування) разом зі своїм тарифним планом lifecell протягом 3 місяців з моменту активації.
  • Пакетні гігабайти можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних гігабайтів не накопичується та не переноситься на наступний строк.
  • В одному смартофоні є можливість отримати безкоштовні ГБ тільки на тому пакеті lifecell, з яким він був зареєстрований в акції.
  • При перевищенні користування бонусними 3 ГБ в місяць, тарифікація відбуватиметься згідно зі стандартними умовами вашого тарифного плану lifecell .
  • Після 3 місяців користування Інтернет буде продовжуватись на стандартних умовах.

*в акції беруть участь тільки акційні моделі офіційного представника торговельної марки «SAMSUNG». У випадку виникнення сумнівів щодо походження акційної моделі повідомте ІМЕІ такої моделі за тел. гарячої лінії 0 800 502000.


 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту