День Києва з life:) 3G+

lifecell робить грандіозний подарунок до Дня Києва!

Усім абонентам lifecell у м.Києві надано доступ до 3G+ мережі. Учасники акції безкоштовно отримують 1 ГБ Інтернету в мережі 3G+, дійсний до 01.06.2015 включно!

Тож кияни можуть безкоштовно випробувати космічну швидкість 3G+ Інтернету від lifecell на своїх смартфонах. Варто лише налаштувати та перезавантажити!безкоштовно

Як замовити

ДЕТАЛІ АКЦІЇ


Акція діє з 30 травня 00:00 по 1 червня 23:59. Учасники акції - абоненти lifecell, що проживають у м. Києві та отримали відповідне SMS-повідомлення.

Для початку корстування потрібно налаштувати смартфон та перезавантажити його. Перевірити залишок безкоштовних мегабайт на рахунку можна дзвінком на номер *121#

Після закінчення акції, доступ до мережі 3G+ буде закрито.


НАЛАШТУЙТЕ СВІЙ СМАРТФОН ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО 3G+

Все дуже просто. Для цього достатньо виконати наступні кроки:

1. Переконайтеся, що Ваш пристрій (телефон, смартфон чи планшет) підтримує технологію 3G (інформація доступна в інструкції до телефону або на сайті виробника).

2. Переконайтеся, що на Вашому пристрої ввімкнена передача даних.

3. Увімкніть опцію «3G» в налаштуваннях телефону. Рекомендовано ввімкнути одночасний режим «WCDMA / GSM» аби перехід між GSM- і 3G-мережами здійснювався автоматично, як тільки Ви потрапляєте в зону покриття 3G.

4. Встановіть точку доступу (APN): internet або просто збережіть налаштування, що автоматично будуть надіслані Вам у вигляді SMS.

5. Перезавантажте свій смартфон.

Детальніше для телефонів на базі iOS: «Налаштування» –> «Стільникова мережа» –> «Голос та дані» –> ввімкнути «3G»

Детальніше для телефонів на базі Android: «Налаштування» –> «Мобільні мережі» (у меню «Інші мережі») –> ввімкнути «Мобільні дані» –> «Режим мережі» ввімкнути «WCDMA / GSM» або «Dual mode» або «UMTS / GSM» або «HSDPA / GSM».

Як тільки Ви будете знаходитися в зоні покриття 3G, пристрій буде підключено до 3G-мережі. У рядку індикатора рівня сигналу мережі з’явиться значок 3G, H або H+ (в залежності від виробника та моделі телефону).

Зверніть увагу!

У багатьох випадках в телефонах на дві SIM-карти (Dual-SIM пристроях) 3G Інтернет може підтримуватися тільки одним із двох слотів, тому для корректної роботи 3G рекомендовано встановити SIM-карткуlife:)у перший слот.


 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту