Акція «Вдвічі більше хвилин»
Спілкуйтесь частіше, коли це так важливо!! Просто оплатіть свій тариф та отримайте вдвічі більше хвилин!


Акція діє до 30.06.2022 (включно).


Щоб отримати вдвічі більше хвилин достатньо просто оплатити пакет послуг за своїм тарифом або перезамовити його раніше у період проведення акції.

Нарахування акційних хвилин відбувається автоматично.

Перевірка залишку хвилин:*121# або в застосунку «Мій lifecell».


Повні умови

  • За умови участі в Акції, кожен раз при сплаті 4-тижневого або 30-денного пакету послуг за тарифним планом у період дії акції, ви отримуєте подвійний обсяг хвилин до кінця дії оплаченого пакету послуг.
    Наприклад, навіть якщо ви оплатите свій тариф у останній день акції (30.06.2022), вам будуть нараховані акційні хвилини на 4 тижні або 30 днів в залежності від вашого пакету послуг, та ви зможете користуватись ними ще в липні.
  • В акції беруть участь всі абоненти, які обслуговуються на умовах індивідуальних тарифних планів (передплачених і контрактних), крім тарифів: «Шалений рік», «Шалений день» та «Єдиний», «Гнучкий Лайф» та «Гнучкий Лайф. Регіон».
  • Абоненти з активованою послугою «Тарифна підписка» не беруть участь в акції.
  • Подвоюються всі хвилини в тарифному плані, крім хвилин з безлімітним обсягом та хвилин на міжнародні дзвінки та роумінг.
  • Акція із зазначеними умовами діє з 07.04.2022 до 31.05.2022 (включно) на всій території України. З технічних причин у тарифних планах: «Бомба», «Ґаджет» з пакетами послуг «Безпека» та «Смарт», «Ґаджет 2020 з пакетом послуг «Смарт 2020», «BiP Жара Плюс» акція почне діяти з 14.04.2022.
  • Надання послуг на тимчасово окупованих і неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролем оператора.
  • Беручи участь в Акції, кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з даними Правилами, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені у цих Правилах.
  • Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати умови, строки проведення акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту