SIMagotchi NEW UA
FAQ
укр
eng
рус
FAQ
Якщо мене вчасно «годувати», я буду зростати і принесу вам такеее…
Привіт! Мене звати СІМагочі. Я приношу бонусний кешбек та «плюшки».
Завантажте «Мій lifecell» та давайте знайомитись!
Просто вчасно оплачуйте пакет послуг за вашим тарифом
Як мене «годувати»?
І от що я вам принесу
Ні, це не булочки! Це приємні сюрпризи та пропозиції від наших партнерів.
+25%, +50% та +100% на суму бонусного кешбеку за попередні чотири оплати.
Щоразу +0.5% до вашого поточного відсотку. Дізнайтесь свій % бонусного кешбеку в «Мій lifecell».
Бонусний кешбек до 6%
«Плюшки» на вибір
Збільшений кешбек для новеньких*
*Учасники програми лояльності, SIM-картку яких було активовано в мережі lifecell не більше, ніж 12 місяців до моменту реєстрації в програмі лояльності та які оплатили пакет послуг за тарифним планом після реєстрації в програмі лояльності та в межах зазначеного 12-місячного строку.
От як я росту з кожною оплатою
1
Бонуси
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Бонуси
Бонуси
Бонуси
Плюшка та Бонуси
Плюшка та Бонуси
Плюшка та Бонуси
Бонуси
Бонуси
Виводьте Бонуси
Виводьте Бонуси
Ви мій Переможець
Плюшки
100% знижка на один відеокурс ITVDN
Хочете стати програмістом? Навчайтеся безкоштовно за відеокурсами ITVDN! Замовте унікальний промокод та оберіть для себе один із 200+ курсів вартістю від 300 грн до 700 грн і отримай його безкоштовно. Обраний курс з повним пакетом навчальних матеріaлів, онлайн тестуванням та сертифікацією буде доступний протягом 30 днів. Промокод можна отримати лише 1 раз. Обрати відео курс ти можеш тут.

ITVDN ─ масштабний та зручний освітній онлайн ресурс для програмістів, створений в Україні. В каталозі ITVDN понад 230 відеокурсів. Акція діє до 1 червня 2023 року.
Три онлайн уроки з програмування БЕЗКОШТОВНО
Хочете вивчати програмування, але не впевнені, що це ваше? Тримайте круту пропозицію від ITVDN. Три безкоштовні онлайн заняття у групі з тренером за одним із найбільш популярних напрямків – FrontEnd, Java, Python, .NET.
Оберіть спеціальність, яка вас цікавить, заповніть заявку на курс та вкажіть промо-код у полі Коментар, щоб отримати можливість безкоштовно відвідати 3 заняття. Пропозицією можна скористатися лише 1 раз.

ITVDN ─ масштабний та зручний освітній онлайн ресурс для програмістів, створений в Україні.
Акція діє до 1 червня 2023 р.
Вивчайте програмування безкоштовно. Всі курси ITVDN на 30 днів
Шукаєте відеокурси з програмування? На ITVDN ви знайдете все, що забажаєте: JavaScript, C++, C#, Java, Python, PHP, SQL, Ruby – понад 230 курсів з програмування, інформаційних технологій, дизайну, тестуванню і управлінню проєктами в IT.
ЗОтримайте повний доступ до всіх відеокурсів на 30 днів безкоштовно!

ITVDN ─ масштабний та зручний освітній онлайн ресурс для програмістів, створений в Україні.
Акція діє до 1 червня 2023 року.
1000 грн - знижка на курси програмування у CyberBionic Systematics.
1000 грн на навчання програмуванню – такий подарунок ви можете отримати від навчального центру CyberBionic Systematics, якщо вирішите навчатися за однією із IT спеціальностей: FrontEnd Developer, Java Developer, Python Developer, C#/.NET Developer.
Оберіть спеціальність, яка вас цікавить, заповніть заявку на курс та вкажіть промокод у полі Коментар, щоб отримати додаткову знижку на навчання у розмірі 1000 грн.
CyberBionic Systematics - сертифікований навчальний центр, партнер Microsoft, входить в п’ятірку лідерів IT навчання в Україні (за даними DOU.ua).
Акція діє до 1 червня 2023 р.
Курс Основи Git БЕЗКОШТОВНО
Git — розподілена система керування версіями файлів та спільної роботи. Ця технологія є загальноприйнятою у сучасній командній розробці програмного забезпечення.
Реєструйтеся на курс і вивчайте основи роботи з Git безкоштовно! Навчання проходить у форматі «живих» онлайн вебінарів у Zoom. Тривалість курсу – 4 години (2 заняття по 2 години). Заповніть заявку на курс за посиланням і у коментарі вкажіть промокод, який отримаєте від СІМагочі.
CyberBionic Systematics - сертифікований навчальний центр, партнер Microsoft, входить в п’ятірку лідерів IT навчання в Україні (за даними DOU.ua).
Акція діє до 1 червня 2023 р.
Знижка 10% на курси програмування
Хочете вивчати програмування? Ловіть знижку на будь-який курс у CyberBionic Systematics. Ви можете вивчати FrontEnd, Python, Java, C#/.NET, SQL, JavaScript та інше. Обирайте потрібний курс і отримайте додаткову знижку 10%. Оформіть заявку і у полі коментар вкажіть промокод, який отримаєте від СІМагочі, або використайте його при оплаті навчання.

CyberBionic Systematics - сертифікований навчальний центр, партнер Microsoft, входить в п’ятірку лідерів IT навчання в Україні (за даними DOU.ua).
Акція діє до 1 червня 2023 р.
Знижка 30 грн на всі категорії
Покупон – це маркетплейс знижок в Україні, створений для того, щоб кожен міг отримувати більше за менші гроші. А вам ще й додаткова знижка 30 грн на всі категорії. Переглянути актуальні пропозиції від Pokupon можна тут.
Пропозиція діє до 26.01.2023 включно. Для учасників програми лояльності «СІМагочі».
Знижка 500 грн
Вивчайте англійську в АнтиШкола: інтерактивна платформа навчання, відрізки з фільмів, 12 видів тренажерів, 3 режими для запам’ятовування слів, живе спілкування з викладачами. Запишіться на пробний урок прямо зараз: https://bit.ly/AS-lifecell Знижка діє на будь-який курс до 20.07.2023 включно. Просто вкажіть промокод у чаті з менеджером. Тільки для учасників програми лояльності «СІМагочі».
Знижка 35 грн на попкорн
З попкорном фільм цікавіший, правда ж? Ось вам знижка 35 грн на попкорн 6 л зі смаком сиру або бекону у кінотеатрах Multiplex. Скористатися знижкою можна до 30.11.2022 включно у кінотеатрах, зазначених за посиланням нижче. Для учасників програми лояльності «СІМагочі». Що зараз у кіно: https://multiplex.ua У яких кінотеатрах та як отримати знижку
FAQ
Що таке СІМагочі?
СІМагочі – це програма лояльності, учасникам якої нараховується кешбек бонусами від плати за пакет послуг тарифного плану та надається винагорода (так звані «плюшки») з певною періодичністю за виконання умов програми лояльності.
Хто може стати учасником програми лояльності «СІМагочі»?
Абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах тарифних планів з пакетом послуг 4 тижні або 30 днів.
Як стати учасником програми лояльності «СІМагочі»?
Дуже просто! Підтвердіть реєстрацію в програмі лояльності через мобільний застосунок «Мій lifecell» (або за допомогою комбінації *717#) та вчасно оплачуйте пакет послуг за вашим тарифним планом.
Як керувати програмою лояльності «СІМагочі»?
Дізнатися свій відсоток кешбеку, отримувати «плюшки», виводити кешбек можливо в мобільному застосунку «Мій lifecell» в розділі СІМагочі (або за допомогою комбінації *717#).
Що таке вчасна оплата пакету послуг?
Під вчасною оплатою слід розуміти перезамовлення пакету послуг, тобто його придбання до закінчення періоду дії поточного пакету послуг за тарифним планом або замовлення пакету послуг за тарифним планом не пізніше 1 (одного) дня з моменту закінчення періоду дії попереднього пакету послуг за тарифним планом, в тому числі з використанням послуги «Мобільна турбота». Будь-яка інша оплата пакету послуг є невчасною.
Що таке бонусний кешбек?
Кешбек – це бонуси від плати за пакет послуг тарифного плану, які нараховуються на ваш бонусний рахунок. 1 бонус надає право отримати телекомунікаційні послуги загальною вартістю 1 гривня за рахунок сплачених абонентом коштів. Бонуси можна використовувати згідноумов використання бонусного рахунку.
Який мій відсоток кешбеку?
Дізнатися свій відсоток кешбеку можна в мобільному застосунку «Мій lifecell» (або за допомогою комбінації *717#). Стартовий відсоток кешбека становить 0.5%, а для абонентів lifecell учасників програми лояльності lifecell CAMPUS – 1%.
Як збільшити кешбек?
Вчасно оплачуйте пакет послуг за вашим тарифним планом і ваш відсоток кешбеку збільшуватиметься на 0.5% (1% для абонентів lifecell учасників програми лояльності lifecell Campus) після кожної оплати пакету послуг. Максимальний відсоток кешбеку становить 6% (12% для абонентів lifecell учасників програми лояльності lifecell Campus) . Учасники програми лояльності, SIM-картку яких було активовано в мережі lifecell не більше, ніж 12 місяців до моменту реєстрації в програмі лояльності та які оплатили пакет послуг за тарифним планом після реєстрації в програмі лояльності та в межах зазначеного 12-місячного строку, зможуть отримати додатковий кешбек на суму кешбеку, накопиченого протягом останніх 4 оплат: 25% після чотирьох вчасних оплат, 50% після вісьмох вчасних оплат та 100% після дванадцятьох вчасних оплат. Після тринадцятьох вчасних оплат ваш відсоток бонусного кешбеку повертається на стартовий.
Коли можна вивести кешбек?
Накопичений кешбек стає доступним для виводу на бонусний рахунок після четвертої оплати пакету послуг, за умови, що всі чотири пакети сплачувались вчасно.
Як вивести кешбек?
Вивести кешбек можна тільки в повному обсязі через мобільний додаток «Мій lifecell» в розділі СІМагочі (або за допомогою комбінації *717#). Строк дії бонусів – 7 днів з дати переведення їх на бонусний рахунок. Кешбек доступний для виведення протягом 12 місяців з моменту, коли відповідна кількість бонусів, нарахованих за програмою лояльності як кешбек, стали доступними для виведення на бонусний рахунок.
Що таке «плюшки»?
В нашому випадку, це не смаколики, а негрошова винагорода, яка надається після двох вчасних оплат протягом періоду, що складається з 4-х вчасно оплачених пакетів послуг за тарифним планом. Це можуть бути і хвилини, і гігабайти, і пропозиції від наших партнерів. Слідкуйте за своїми успіхами в «Мій lifecell», тоді точно не прогавите свою плюшку. Якщо ж ви отримали свою плюшку, то забрати її можна протягом 7 днів, інакше вона зникне.
Як припинити участь в програмі лояльності «СІМагочі»?
Це можна зробити в мобільному застосунку «Мій lifecell» в розділі СІМагочі, за допомогою комбінації *717# або за коротким номером 5543.
Де дізнатися повні умови програми лояльності «СІМагочі»?
З повними умовами програми лояльності «СІМагочі» ви можете ознайомитися за посиланням.