SIM Ukr
Хто та як може зі мною гратись?
Хто?
Як?
Абоненти lifecell які є
учасниками програми lifecell Campus
Просто оплатіть пакет послуг за вашим тарифним планом
Ви ще не в lifecell CAMPUS?
Як зі мною гратись?
“Годуйте” мене
щомісяця оплачуйте тарифний
пакет послуг, я принесу до 12%
бонусного кешбеку
Протягом 4х місяців, а я буду
виводити його на ваш бонусний
рахунок
а я буду приносити ще. Можу
навіть принести +50% і +100%* до бонусного кешбеку.
Отримуйте “плюшки”
Накопичуйте кешбек
Головне правило – слідкуйте, щоб я був ситий, бо втечу від вас
*Відсоток, що нараховується в 8 і 12 місяці на суму кешбеку, накопиченого протягом останніх 4 мiсяцiв.
Перевірте рівень вашого СІМагочі
Новaчок
з lifecell до 1 року
Бонусний кешбек
Досвiдчений
з lifecell вiд 1 до 7 рокiв
Бонусний кешбек
Майстер
з lifecell понад 7 рокiв
Бонусний кешбек
вiд 1 до 12%
вiд 5 до 12%
Клiкни, щоб дізнатись деталі
вiд 3 до 12%
Три причини завести собі СІМагочі
Кешбек бонусами, який росте щомісяця до 12%
Збільшений кешбек, +50% і +100%**
«Плюшки» на вибір! Які? Скоро дізнаєтесь!
А найголовніше – у вас буде свій діджитал-улюбленець, який приноситиме вам радість!
**Відсоток, який нараховується у 8 та 12 місяці на суму кешбеку, накопиченого протягом останніх 4-х місяців
Партнерські пропозиції
Покупон
Обирайте акційну пропозицію та отримайте знижку 30 грн. Знижка діє на акційні пропозиції з таких категорій: Їжа та ресторани, здоров'я, краса та SPA.

Скористатися знижкою можна до 31.12.2021 включно. Тільки для учасників програми лояльності «СІМагочі», які виконали всі необхідні умови для участі.

Переглянути акційні пропозиції: https://pokupon.ua

Деталі та умови отримання пропозицї читайте у правилах програми лояльності СІМагочі
Zakaz.ua
Зробіть замовлення від 700 грн та отримайте безкоштовну* доставку з супермаркетів: METRO, Ашан, Novus, МегаМаркет, Ультрамаркет, Таврия В, Восторг, Varus, Еко Маркет, Citi Market в зручний для вас час.

Скористатися знижкою можна до 31.12.2021 включно. Тільки для учасників програми лояльності «СІМагочі», які виконали всі необхідні умови для участі.

Зробити замовлення: https://zakaz.ua Онлайн замовлення приймаються цілодобово.

Сервіс доставки продуктів Zakaz.ua є офіційним партнером роздрібних торгівельних мереж з доставки замовлень продуктів харчування та інших товарів у містах Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Чернівці, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Рівне.

*під безкоштовною доставкою мається на увазі що вартість замовленої послуги доставки за звичайною ціною не перевищує 89 грн. з урахуванням ПДВ. У випадку, якщо вартість замовленої послуги доставки за звичайною ціною перевищує 89 грн. з урахуванням ПДВ, промокод дає право на отримання послуги доставки із знижкою у розмірі 89 грн. від звичайної ціни на таку послугу».
Планета Кіно
Отримайте знижку 20% на фільм у технології CINETECH+ (крім прем'єр та допрем'єр) в мережі кінотеатрів Планета Кіно.

Пропозиція діє до 31.12.2021 включно. Один промокод діє на один квиток. Тільки для учасників програми лояльності «СІМагочі», які виконали всі необхідні умови для отримання пропозиції.

Розклад сеансів: https://planetakino.ua/showtimes/

Як скористатися промокодом?

На сайті або в застосунку «Планета Кіно». Авторизуйтесь, оберіть фільм, сеанс та місце. Натисніть "у мене є промокод" та введіть промокод у поле. Якщо промокод вірний, то вартість квитка змінюється.

У кінотеатрі. Просто скажіть на касі, що у вас є промокод.
yakaboo
Це знак, що треба почитати те, що давно хотіли!

Замовляйте книги на суму від 350 грн та отримайте знижку 50 грн.

Пропозиція діє до 31.12.2021 включно та не сумується з іншими акціями на сайті. Тільки для учасників програми лояльності «СІМагочі», які виконали всі необхідні умови для отримання пропозиції.

Обрати книги: https://www.yakaboo.ua

Деталі та умови отримання пропозицї читайте у правилах програми лояльності СІМагочі
Answear
Одяг, взуття та аксесуари найвідоміших марок (понад 300 світових брендів) від Аnswear

Замовляйте речі улюблених брендів зі знижкою 12% та будьте впевнені, що це оригінал! Адже Answear офіційно працює з усіма виробниками та гарантує 100% оригінальність своєї продукції.

Знижка діє до 31.01.2022 включно на замовлення від 2000 грн на всі бренди, крім Mango. Тільки для учасників програми лояльності «СІМагочі».

Приємного шопінгу!
Lamoda
Одяг, взуття та аксесуари на холодний сезон на www.lamoda.ua зі знижкою 10%. Цієї осені неодмінно додайте в повсякденні луки грайливу пастель і неонові відтінки, а ділова сувора сумка буде актуальна до нарядів в будь-якому стилі. Lamoda – мода на кожен день!

Скористатися знижкою можливо до 31.01.2022 включно.

Тільки для учасників програми лояльності «СІМагочі».

Приємного шопінгу!
Як завести собі СІМагочі?
Якщо у вас виникли питання щодо програми лояльності СІМагочі, або ви хочете залишити побажання, як можна покращити умови програми – пишіть нам
FAQ
Що таке СІМагочі?
СІМагочі – це програма лояльності, учасникам якої нараховується кешбек бонусами від плати за пакет послуг тарифного плану та надається винагорода (так звані «плюшки») з певною періодичністю за виконання умов програми лояльності.
Хто може стати учасником програми лояльності «СІМагочі»?
Абоненти lifecell, які зареєстровані в студентському клубі lifecell CAMPUS та обслуговуються на умовах тарифних планів з пакетом послуг 4 тижні, 30 днів, 360 днів або 365 днів . Студенти, які ще не в CAMPUS, можуть зареєструватися за посиланням.
Як стати учасником програми лояльності «СІМагочі»?
Дуже просто! Оплатити пакет послуг тарифного плану. Якщо ви вже оплатили пакет послуг вашого тарифного плану в поточному місяці, тоді ви автоматично стаєте учасником цієї програми з наступної оплати. Нічого замовляти чи підключати не потрібно!
Як керувати програмою лояльності «СІМагочі»?
Дізнатися свій відсоток кешбеку, отримати «плюшки» чи вивести кешбек ви можете в мобільному додатку «Мій lifecell» в розділі СІМагочі або за допомогою комбінації *717#
Що таке кешбек?
Кешбек – це бонуси від плати за пакет послуг тарифного плану, які нараховуються на ваш бонусний рахунок. 1 бонус надає право отримати телекомунікаційні послуги загальною вартістю 1 гривня за рахунок сплачених абонентом коштів. Бонуси можна використовувати згідно умов використання бонусного рахунку. Базовий відсоток кешбека залежить від тривалості використання номера lifecell. Для номерів до 11 міс. базовий відсоток становить 1% та присвоюється рівень «Новачок», для номерів 12-83 міс. – 3% та рівень «Досвідчений», для номерів 84 міс. та більше – 5% та рівень «Майстер». З повними умовами програми лояльності можна ознайомитись тут.
Як збільшити кешбек?
Щомісяця оплачувати пакет послуг вашого тарифного плану. В такому разі, ваш відсоток кешбеку збільшуватиметься на 1% щомісяця (незалежно від кількості придбаних пакетів послуг за тарифним планом протягом одного місяця). Максимальний відсоток кешбеку становить 12%. Якщо ви в будь-який місяць (крім лютого) не оплатите пакет послуг за тарифним планом – ви повертаєтесь на базовий відсоток кешбеку. За умови оплати пакетів послуг тарифного плану протягом 8 або 12 місяців поспіль ви отримуєте збільшений кешбек 50% або +100% на суму кешбеку, накопиченого протягом останніх чотирьох місяців.
Коли можна вивести кешбек?
Накопичений кешбек стає доступним для виводу на бонусний рахунок по завершенню чотирьох місяців, за умови, що вартість пакету послуг сплачувалась підряд кожного місяця мінімум 1 раз.
Як вивести кешбек?
Вивести кешбек можна тільки в повному обсязі через мобільний додаток «Мій lifecell» в розділі програми лояльності або за допомогою комбінації *717#. Строк дії бонусів – 30 днів з дати переведення їх на бонусний рахунок. Кешбек доступний для виведення протягом 12 місяців з моменту, коли відповідна кількість бонусів, нарахованих за Програмою лояльності як кешбек, стали доступними для виведення на бонусний рахунок.
Що таке «плюшки»?
В нашому випадку, це не смаколики, а негрошова винагорода, яка надається кожного другого місяця протягом 4-місячного періоду безперервної оплати пакету послуг за тарифним планом. Це можуть бути і хвилини на інші номери, і гігабайти, і пропозиції від наших партнерів. Слідкуйте за своїми успіхами в додатку «Мій lifecell», тоді точно не прогавите свою плюшку ☺ Якщо ви отримали свою плюшку, то забрати її можна протягом 7 днів, інакше вона зникне.
Як припинити участь в програмі лояльності «СІМагочі»
Це можна зробити в мобільному додатку «Мій lifecell» в розділі СІМагочі, за допомогою коду *717# або за номером 5543.
Особливості участі в Програмі лояльності Учасників, які обслуговуються на умовах тарифних планів з пакетом послуг з періодом дії 365 днів
Учасникам, які обслуговуються на умовах тарифних планів з пакетом послуг 360 та 365 днів нараховується виключно базовий відсоток кешбеку по факту здійснення оплати пакету послуг. Відсоток кешбеку місяця буде відображатись лише в додатку «Мій lifecell» та додатково нараховуватись не буде. Такий Учасник матиме право на «плюшки» без додаткової плати. Учаснику не будуть нараховуватися підвищені відсотки (50% та 100%) кешбеку.
Показати ще