SIM Ukr
Хто та як може зі мною гратись?
Хто?
Як?
Абоненти lifecell які є
учасниками програми lifecell Campus
Просто оплатіть пакет послуг за вашим тарифним планом
Ви ще не в lifecell CAMPUS?
Як зі мною гратись?
“Годуйте” мене
щомісяця оплачуйте тарифний
пакет послуг, я принесу до 12%
бонусного кешбеку
Протягом 4х місяців, а я буду
виводити його на ваш бонусний
рахунок
а я буду приносити ще. Можу
навіть принести +50% і +100%* до бонусного кешбеку.
Отримуйте “плюшки”
Накопичуйте кешбек
Головне правило – слідкуйте, щоб я був ситий, бо втечу від вас
*Відсоток, що нараховується в 8 і 12 місяці на суму кешбеку, накопиченого протягом останніх 4 мiсяцiв.
Перевірте рівень вашого СІМагочі
Новaчок
з lifecell до 1 року
Бонусний кешбек
Досвiдчений
з lifecell вiд 1 до 7 рокiв
Бонусний кешбек
Майстер
з lifecell понад 7 рокiв
Бонусний кешбек
вiд 1 до 12%
вiд 5 до 12%
Клiкни, щоб дізнатись деталі
вiд 3 до 12%
Три причини завести собі СІМагочі
Кешбек бонусами, який росте щомісяця до 12%
Збільшений кешбек, +50% і +100%**
«Плюшки» на вибір! Які? Скоро дізнаєтесь!
А найголовніше – у вас буде свій діджитал-улюбленець, який приноситиме вам радість!
**Відсоток, який нараховується у 8 та 12 місяці на суму кешбеку, накопиченого протягом останніх 4-х місяців
Як завести собі СІМагочі?
Якщо у вас виникли питання щодо програми лояльності СІМагочі, або ви хочете залишити побажання, як можна покращити умови програми – пишіть нам
FAQ
Що таке СІМагочі?
СІМагочі – це програма лояльності, учасникам якої нараховується кешбек бонусами від плати за пакет послуг тарифного плану та надається винагорода (так звані «плюшки») з певною періодичністю за виконання умов програми лояльності.
Хто може стати учасником програми лояльності «СІМагочі»?
Абоненти lifecell, які зареєстровані в студентському клубі lifecell CAMPUS та обслуговуються на умовах тарифних планів з пакетом послуг 4 тижні, 30 днів, 360 днів або 365 днів . Студенти, які ще не в CAMPUS, можуть зареєструватися за посиланням.
Як стати учасником програми лояльності «СІМагочі»?
Дуже просто! Оплатити пакет послуг тарифного плану. Якщо ви вже оплатили пакет послуг вашого тарифного плану в поточному місяці, тоді ви автоматично стаєте учасником цієї програми з наступної оплати. Нічого замовляти чи підключати не потрібно!
Як керувати програмою лояльності «СІМагочі»?
Дізнатися свій відсоток кешбеку, отримати «плюшки» чи вивести кешбек ви можете в мобільному додатку «Мій lifecell» в розділі СІМагочі або за допомогою комбінації *717#
Що таке кешбек?
Кешбек – це бонуси від плати за пакет послуг тарифного плану, які нараховуються на ваш бонусний рахунок. 1 бонус надає право отримати телекомунікаційні послуги загальною вартістю 1 гривня за рахунок сплачених абонентом коштів. Бонуси можна використовувати згідно умов використання бонусного рахунку. Базовий відсоток кешбека залежить від тривалості використання номера lifecell. Для номерів до 11 міс. базовий відсоток становить 1% та присвоюється рівень «Новачок», для номерів 12-83 міс. – 3% та рівень «Досвідчений», для номерів 84 міс. та більше – 5% та рівень «Майстер». З повними умовами програми лояльності можна ознайомитись тут.
Як збільшити кешбек?
Щомісяця оплачувати пакет послуг вашого тарифного плану. В такому разі, ваш відсоток кешбеку збільшуватиметься на 1% щомісяця (незалежно від кількості придбаних пакетів послуг за тарифним планом протягом одного місяця). Максимальний відсоток кешбеку становить 12%. Якщо ви в будь-який місяць (крім лютого) не оплатите пакет послуг за тарифним планом – ви повертаєтесь на базовий відсоток кешбеку. За умови оплати пакетів послуг тарифного плану протягом 8 або 12 місяців поспіль ви отримуєте збільшений кешбек 50% або +100% на суму кешбеку, накопиченого протягом останніх чотирьох місяців.
Коли можна вивести кешбек?
Накопичений кешбек стає доступним для виводу на бонусний рахунок по завершенню чотирьох місяців, за умови, що вартість пакету послуг сплачувалась підряд кожного місяця мінімум 1 раз.
Як вивести кешбек?
Вивести кешбек можна тільки в повному обсязі через мобільний додаток «Мій lifecell» в розділі програми лояльності або за допомогою комбінації *717#. Строк дії бонусів – 30 днів з дати переведення їх на бонусний рахунок. Кешбек доступний для виведення протягом 12 місяців з моменту, коли відповідна кількість бонусів, нарахованих за Програмою лояльності як кешбек, стали доступними для виведення на бонусний рахунок.
Що таке «плюшки»?
В нашому випадку, це не смаколики, а негрошова винагорода, яка надається кожного другого місяця протягом 4-місячного періоду безперервної оплати пакету послуг за тарифним планом. Це можуть бути і хвилини на інші номери, і гігабайти, і пропозиції від наших партнерів. Слідкуйте за своїми успіхами в додатку «Мій lifecell», тоді точно не прогавите свою плюшку ☺ Якщо ви отримали свою плюшку, то забрати її можна протягом 30 днів, інакше вона зникне.
Як припинити участь в програмі лояльності «СІМагочі»
Це можна зробити в мобільному додатку «Мій lifecell» в розділі СІМагочі, за допомогою коду *717# або за номером 5543.
Особливості участі в Програмі лояльності Учасників, які обслуговуються на умовах тарифних планів з пакетом послуг з періодом дії 365 днів
Учасникам, які обслуговуються на умовах тарифних планів з пакетом послуг 360 та 365 днів нараховується виключно базовий відсоток кешбеку по факту здійснення оплати пакету послуг. Відсоток кешбеку місяця буде відображатись лише в додатку «Мій lifecell» та додатково нараховуватись не буде. Такий Учасник матиме право на «плюшки» без додаткової плати. Учаснику не будуть нараховуватися підвищені відсотки (50% та 100%) кешбеку.
Показати ще