SIMagotchi NEW UA
FAQ
укр
eng
рус
FAQ
Якщо мене вчасно «годувати», я буду зростати і принесу вам такеее…
Привіт! Мене звати СІМагочі. Я приношу бонусний кешбек та «плюшки».
Завантажте «Мій lifecell» та давайте знайомитись!
Просто вчасно оплачуйте пакет послуг за вашим тарифом
Як мене «годувати»?
І от що я вам принесу
Ні, це не булочки! Це приємні сюрпризи та пропозиції від наших партнерів.
+25%, +50% та +100% на суму бонусного кешбеку за попередні чотири оплати.
Щоразу +0.5% до вашого поточного відсотку. Дізнайтесь свій % бонусного кешбеку в «Мій lifecell».
Бонусний кешбек до 6%
«Плюшки» на вибір
Збільшений кешбек для новеньких*
*Учасники програми лояльності, SIM-картку яких було активовано в мережі lifecell не більше, ніж 12 місяців до моменту реєстрації в програмі лояльності та які оплатили пакет послуг за тарифним планом після реєстрації в програмі лояльності та в межах зазначеного 12-місячного строку.
От як я росту з кожною оплатою
1
Бонуси
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Бонуси
Бонуси
Бонуси
Плюшка та Бонуси
Плюшка та Бонуси
Плюшка та Бонуси
Бонуси
Бонуси
Виводьте Бонуси
Виводьте Бонуси
Ви мій Переможець
Як завести собі СІМагочі?
Якщо у вас виникли питання щодо програми лояльності СІМагочі, або ви хочете залишити побажання, як можна покращити умови програми – пишіть нам
FAQ
Що таке СІМагочі?
СІМагочі – це програма лояльності, учасникам якої нараховується кешбек бонусами від плати за пакет послуг тарифного плану та надається винагорода (так звані «плюшки») з певною періодичністю за виконання умов програми лояльності.
Хто може стати учасником програми лояльності «СІМагочі»?
Абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах тарифних планів з пакетом послуг 4 тижні або 30 днів.
Як стати учасником програми лояльності «СІМагочі»?
Дуже просто! Підтвердіть реєстрацію в програмі лояльності через мобільний застосунок «Мій lifecell» (або за допомогою комбінації *717#) та вчасно оплачуйте пакет послуг за вашим тарифним планом.
Як керувати програмою лояльності «СІМагочі»?
Дізнатися свій відсоток кешбеку, отримувати «плюшки», виводити кешбек можливо в мобільному застосунку «Мій lifecell» в розділі СІМагочі (або за допомогою комбінації *717#).
Що таке вчасна оплата пакету послуг?
Під вчасною оплатою слід розуміти перезамовлення пакету послуг, тобто його придбання до закінчення періоду дії поточного пакету послуг за тарифним планом або замовлення пакету послуг за тарифним планом не пізніше 1 (одного) дня з моменту закінчення періоду дії попереднього пакету послуг за тарифним планом, в тому числі з використанням послуги «Мобільна турбота». Будь-яка інша оплата пакету послуг є невчасною.
Що таке бонусний кешбек?
Кешбек – це бонуси від плати за пакет послуг тарифного плану, які нараховуються на ваш бонусний рахунок. 1 бонус надає право отримати телекомунікаційні послуги загальною вартістю 1 гривня за рахунок сплачених абонентом коштів. Бонуси можна використовувати згідноумов використання бонусного рахунку.
Який мій відсоток кешбеку?
Дізнатися свій відсоток кешбеку можна в мобільному застосунку «Мій lifecell» (або за допомогою комбінації *717#). Стартовий відсоток кешбека становить 0.5%, а для абонентів lifecell учасників програми лояльності lifecell CAMPUS – 1%.
Як збільшити кешбек?
Вчасно оплачуйте пакет послуг за вашим тарифним планом і ваш відсоток кешбеку збільшуватиметься на 0.5% (1% для абонентів lifecell учасників програми лояльності lifecell Campus) після кожної оплати пакету послуг. Максимальний відсоток кешбеку становить 6% (12% для абонентів lifecell учасників програми лояльності lifecell Campus) . Учасники програми лояльності, SIM-картку яких було активовано в мережі lifecell не більше, ніж 12 місяців до моменту реєстрації в програмі лояльності та які оплатили пакет послуг за тарифним планом після реєстрації в програмі лояльності та в межах зазначеного 12-місячного строку, зможуть отримати додатковий кешбек на суму кешбеку, накопиченого протягом останніх 4 оплат: 25% після чотирьох вчасних оплат, 50% після вісьмох вчасних оплат та 100% після дванадцятьох вчасних оплат. Після тринадцятьох вчасних оплат ваш відсоток бонусного кешбеку повертається на стартовий.
Коли можна вивести кешбек?
Накопичений кешбек стає доступним для виводу на бонусний рахунок після четвертої оплати пакету послуг, за умови, що всі чотири пакети сплачувались вчасно.
Як вивести кешбек?
Вивести кешбек можна тільки в повному обсязі через мобільний додаток «Мій lifecell» в розділі СІМагочі (або за допомогою комбінації *717#). Строк дії бонусів – 7 днів з дати переведення їх на бонусний рахунок. Кешбек доступний для виведення протягом 12 місяців з моменту, коли відповідна кількість бонусів, нарахованих за програмою лояльності як кешбек, стали доступними для виведення на бонусний рахунок.
Що таке «плюшки»?
В нашому випадку, це не смаколики, а негрошова винагорода, яка надається після двох вчасних оплат протягом періоду, що складається з 4-х вчасно оплачених пакетів послуг за тарифним планом. Це можуть бути і хвилини, і гігабайти, і пропозиції від наших партнерів. Слідкуйте за своїми успіхами в «Мій lifecell», тоді точно не прогавите свою плюшку. Якщо ж ви отримали свою плюшку, то забрати її можна протягом 7 днів, інакше вона зникне.
Як припинити участь в програмі лояльності «СІМагочі»?
Це можна зробити в мобільному застосунку «Мій lifecell» в розділі СІМагочі, за допомогою комбінації *717# або за коротким номером 5543.
Де дізнатися повні умови програми лояльності «СІМагочі»?
З повними умовами програми лояльності «СІМагочі» ви можете ознайомитися за посиланням.