ПОСЛУГА «LIFEVIDEO БЕЗЛІМІТ»

 • Зустрічайте ще більше відео! Відтепер Netflix, SWEET.TV та Ланет.TV, а також YouTube, MЕGOGO, OLL.TV, Divan.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV – в одній послузі «LifeVideo безліміт».
 • Музика, відео, фільми ─ без турбот за трафік і залишок МБ.
 • Не відірватись від улюбленого серіалу – інтернет-трафіку вистачить на все.

30 грн / 4 тижні

Замовити

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Послуга «LifeVideo безліміт на 1 день»
Вартість – 10 грн у день користування
Замовити
Послуга «LifeVideo безліміт на 4 тижні»
Вартість – 30 грн/4 тижні
Замовити

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись


«LifeVideo безліміт»
на 1 день

«LifeVideo безліміт»
на 4 тижні

Обсяг інтернет-трафіку

Безлімітний трафік

Безлімітний трафік*

Період дії

1 день

4 тижні

Вартість, грн

10 грн в день використання

30 грн кожні 4 тижні

*В пакеті послуг на 4 тижні надається необмежений обсяг інтернет-трафіку для використання сервісів YouTube, Netflix, SWEET.TV, MЕGOGO, OLL.TV, Ланет.TV, Divan.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV на період дії пакету послуг. Після використання перших 30 ГБ на максимально можливій швидкості в мережі швидкість інтернет-трафіку буде становити до 1 Мбіт/сек до кінця дії оплаченого пакету послуг на 4 тижні. Послуга «LifeVideo безліміт» не включає в себе вартість підписки в сервісах YouTube, Netflix, SWEET.TV, MЕGOGO, OLL.TV, Ланет.TV, Divan.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV.


Підключайте послугу «LifeVideo безліміт» собі та іншим абонентам lifecell, щоб дивитися улюблені фільми, серіали чи відео на популярних сервісах: YouTube, Netflix, SWEET.TV, MЕGOGO, OLL.TV, Ланет.TV, Divan.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV!ЯК ПОДАРУВАТИ ПАКЕТ «LIFEVIDEO БЕЗЛІМІТ» ІНШОМУ АБОНЕНТУ

З послугою Мобільна турбота ви можете подарувати пакет «LifeVideo безліміт» іншим абонентам lifecell. Кошти будуть списані з вашого рахунку, а людина, якій ви зробите такий подарунок, безкоштовно отримає безлімітний обсяг інтернету для перегляду відео на популярних сервісах.

Наберіть *303# та оберіть Підключити послугу іншому абоненту lifecell.

Пакети послуг діятимуть 1 день або 4 тижні, згідно з обраним пакетом послуг, без продовження періоду їхньої дії.

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*303#
 
Зателефонуйте до call-центру

5433

з мобільного

 
 
 

Повні умови
 
 • Тарифи вказані з врахуванням всіх податків та зборів.
 • Після переходу абонента на інший тарифний план послуга залишиться підключеною.
 • Якщо пакет «LifeVideo безліміт» на 1 день підключений, то до моменту деактивації послуги, з рахунку абонента буде стягуватися 10 грн кожного дня у разі фактичного використання сервісами YouTube, Netflix, SWEET.TV, MЕGOGO, OLL.TV, Ланет.TV, Divan.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV через мобільний інтернет, якщо на рахунку буде достатньо коштів. Якщо сума на рахунку недостатня протягом 90 календарних днів - послуга буде автоматично деактивована.
 • Якщо пакет «LifeVideo безліміт» на 4 тижні підключений, то після закінчення 4 тижнів автоматично надається наступний пакет за 30 гривень, якщо на рахунку достатньо коштів. Якщо сума на рахунку недостатня протягом 90 календарних днів - послуга буде автоматично деактивована.
 • У разі, якщо абоненти тарифних планів «Інтернет БЕЗМЕЖ», «Вільний Лайф», «Вільний Лайф.Регіон», «Platinum Лайф», «Platinum Лайф.Регіон» використають обсяг інтернет-трафіку, визначений умовами відповідних тарифних планів, (наприклад, 50 ГБ для тарифного плану «Вільний Лайф»), в результаті чого, в межах пакету послуг на 4 тижні тарифного плану швидкість інтернет-трафіку буде встановлена на рівні до 1 Мбіт/сек без обмеження його обсягу, вказана умова буде застосовуватися й до інтернет-трафіку, який споживатиметься на умовах послуги «LifeVideo безліміт». При цьому для перегляду сервісів YouTube, Netflix, SWEET.TV, MЕGOGO, OLL.TV, Ланет.TV, Divan.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV при активованій послузі «LifeVideo безліміт» пріоритетно використовується інтернет-трафік, наданий в межах цієї послуги. Послуга доступна на території України. Безлімітним інтернет-трафіком, що надається у межах послуги, можна користуватися тільки у межах України.
 • Умови надання послуги дійсні з 20 серпня 2020 року.
 • Надання послуги на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе через обставини, що знаходяться поза впливом та контролем оператора.
 • Мінімальний строк дії послуги ─ 7 (сім) календарних днів з моменту введення послуги. Зміна умов надання послуги можлива виключно у випадках і в порядку, передбаченому чинним законодавством, про що ТОВ «лайфселл» повідомляє абонентам додатково в засобах масової інформації та/або на своєму веб-сайті та/або іншим способом, встановленим законодавством, за 7 (сім) календарних днів до моменту їх введення.
Запитання та відповіді
 

Які абоненти зможуть підключити послугу «LifeVideo безліміт»?

Послуга доступна для підключення індивідуальним абонентам передоплачених і контрактних тарифних планів.

Виключення складають тарифні плани: «4 Безліміти», «4 Безліміти 2019», «4 Безліміти +», «Абсолютна свобода, пакети M, L», «Зачьотний», «ХендМейд».

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Яка вартість підписки у сервісах?

Послуга «LifeVideo безліміт» не включає в себе вартість підписки всервісах: YouTube, Netflix, SWEET.TV, MЕGOGO, OLL.TV, Ланет.TV, Divan.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту