Управління дзвінками

Абонентам lifecell надаються широкі можливості для управління дзвінками. Для того, щоб скористатися даними послугами в повному обсязі, необхідно, щоб ваш телефон підтримував усі відповідні функції.

безкоштовно

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

 

Як скористатись

КОНФЕРЕНЦ-ЗВ'ЯЗОК

Якщо ваш телефон підтримує функцію конференц-зв'язку, для того щоб дізнатися, як скористатися послугою в вашому мобільному телефоні, зверніться до інструкції до телефону.

Якщо ваш телефон не підтримує функцію, щоб об'єднати дзвінки, натисніть 3 і потім YES (або кнопку відправки виклику).

ЗАБОРОНА ВИКЛИКІВ

Для блокування викликів ви також можете використовувати такі спеціальні коди:

Заборона всіх вихідних викликів: *33*пароль#, для скасування #33*пароль#

Заборона вихідних міжнародних дзвінків: *331*пароль#, для скасування #331*пароль#

Заборона всіх міжнародних дзвінків, коли ви перебуваєте в роумінгу: *332*пароль#, для скасування #332*пароль#

Заборона всіх вхідних дзвінків: *35*пароль#, для скасування #35*пароль#

Заборона всіх вхідних дзвінків, коли ви перебуваєте в роумінгу: *351*пароль#, для скасування #351*пароль#

Скасування всіх заборон: #330*пароль#.

Початковий код для блокування викликів: 0000.

Ви можете його змінити у своєму мобільному телефоні, скориставшись інструкцією до нього.

ПЕРЕАДРЕСАЦІЯ

Щоб переадресовувати дзвінки, виберіть умову, за якої ви хочете, щоб ваші вхідні виклики переадресовувалися, і вкажіть номер, на який їх потрібно переадресувати.

Більш детальну інформацію про те, як скористатися послугою у вашому мобільному телефоні, ви знайдете в інструкції до нього.

Встановлювати переадресацію ви також можете, використовуючи такі коди:

**67*[номер]# — переадресовувати, якщо лінія зайнята

**61*[номер]# — переадресовувати, якщо ви не встигли відповісти

**62*[номер]# — переадресовувати, якщо ви поза зоною досяжності або телефон вимкнений

**21*[номер]# — переадресовувати всі дзвінки

[номер] — номер, на який ви хочете переадресовувати свої дзвінки. Введіть його у такому ж форматі, як і при здійсненні дзвінка. Ви також можете переадресовувати виклики на послугу "Автовідповідач"

Щоб скасувати всі типи переадресації, наберіть ##002# і натисни кнопку виклику.

Повні умови
 

Конференц-зв'язок

Для того, щоб домовитися про зустріч з друзями або обговорити термінове робоче питання з колегами, необов'язково телефонувати кожному з них окремо. Послуга "Конференц-зв'язок" допоможе скоротити час на розмови, дозволивши об'єднати декілька абонентів одночасно в один дзвінок так, щоб ви могли говорити зі всіма одразу.

"Конференц-зв'язок" дозволяє вам спілкуватися з декількома друзями (до 5 абонентів) одночасно або проводити наради з колегами за допомогою вашого мобільного телефону.

Учасниками конференц-дзвінка можуть бути як абоненти lifecell, так і абоненти інших операторів мобільного зв'язку і телефонних мереж загального користування в Україні та за кордоном.

Утримання, очікування виклику

Послуги Утримання, Очікування виклику дозволяють, не закінчуючи поточної розмови, зробити вихідний дзвінок, прийняти вхідний або розмовляти з двома абонентами почергово.

Під час надходження вхідного виклику в момент, коли ви вже розмовляєте по телефону, ви почуєте декілька звукових сигналів. Не перериваючи поточної розмови, переведіть її в неактивний режим. Після цього ви зможете відповісти на вхідний виклик і, закінчивши цю розмову, повернутися до попередньої. Під час утримання виклику, абонент, дзвінок якого утримано, буде чути мелодію lifecell та голосове повідомлення «Виклик утримано співрозмовником».

Більш детальну інформацію про те, як користуватися послугами у вашому мобільному телефоні, ви знайдете в інструкції до нього.

Заборона викликів

Послуга "Заборона викликів" дозволяє вам керувати викликами та встановлювати обмеження на вашому номері на дзвінки в певних напрямах.

Послуга "Заборона викликів" використовується для обмеження вхідних чи вихідних дзвінків. Цю послугу зручно використовувати

Переадресація

Використовуючи послугу "Переадресація", ви можете відповісти на всі вхідні дзвінки, навіть не маючи при собі мобільного телефону, оскільки ви можете переадресовувати вхідні виклики на будь-який інший номер мобільного або фіксованого оператора України. Зверніть увагу: якщо по номеру встановлено переадресацію, заборона викликів буде неможлива.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Плата за послугу «Переадресація» становить додатково 0,50 грн (з ПДВ та ПФ) за кожний дзвінок, що переадресовується на номери абонентів lifecell. Всі інші умови надання послуги «Переадресація» залишаються без змін.

Запитання та відповіді
 

Хто може скористатися послугою?

Послуга доступна всім абонентам lifecell.

 
Як користуватися послугою "Конференц-зв'язок"?

Якщо ваш телефон підтримує функцію конференц-зв'язку, для того щоб дізнатися, як скористатися послугою у вашому мобільному телефоні, зверніться до інструкції до телефону.

Якщо ваш телефон не підтримує функцію, щоб об'єднати дзвінки, натисніть 3 і потім YES (або кнопку відправки виклику).

Приклад 1. Якщо ви хочете поговорити з двома абонентами одночасно.

Подзвоніть на перший номер і перемкніть його в режим утримування виклику; потім зателефонуйте на другий номер і натисніть 3 і YES (або кнопку відправки виклику). На дисплеї вашого телефону з'явиться повідомлення про те, що виклики об'єднано в конференц-дзвінок, після чого ви можете почати спілкування.

Приклад 2. Якщо ви хочете поговорити з трьома абонентами одночасно.

Об'єднайте у конференцію два номери, як у прикладі вище, переведіть конференц-дзвінок на утримання, потім зателефонуйте на третій номер і натисніть 3 і YES (або кнопку відправки виклику). На дисплеї вашого телефону з'явиться повідомлення про те, що виклики об'єднано в конференц-зв'язок. Ви можете об'єднати до п'яти номерів у конференц-дзвінок, повторюючи кроки, описані вище.

 
Як скористатися послугою "Заборона викликів"?

Щоб дізнатися, як скористатися послугою у вашому мобільному телефоні, зверніться до інструкції до нього.

Для блокування викликів ви також можете використовувати такі спеціальні коди:

Заборона всіх вихідних викликів: *33*пароль#, для скасування #33*пароль#

Заборона вихідних міжнародних дзвінків: *331*пароль#, для скасування #331*пароль#

Заборона всіх міжнародних дзвінків, коли ви перебуваєте в роумінгу: *332*пароль#, для скасування #332*пароль#

Заборона всіх вхідних дзвінків: *35*пароль#, для скасування #35*пароль#

Заборона всіх вхідних дзвінків, коли ви перебуваєте в роумінгу: *351*пароль#, для скасування #351*пароль#

Скасування всіх заборон: #330*пароль#.

Будь ласка, зверніть увагу, початковий пароль для блокування викликів: 0000. Ви можете його змінити у своєму мобільному телефоні, скориставшись інструкцією до нього.

 
Вартість послуги

Послуги надаються безкоштовно всім абонентам lifecell

Під час конференц-дзвінка всі здійснені вами вихідні виклики оплачуються відповідно до напряму виклику і вашого тарифного плану.

Виклик, який ви утримуєте, оплачується відповідно до вашого тарифного плану.

Переадресований дзвінок оплачується як вихідний дзвінок у вказаному напрямі згідно з вашим тарифним планом.

Зверніть увагу! Починаючи з 18.12.2014, плата за послугу «Переадресація» становитиме додатково 0,20 грн (з ПДВ, без ПФ) за кожний дзвінок, що переадресовується на номери абонентів lifecell. Всі інші умови надання послуги «Переадресація» залишаються без змін.

 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту