Послуга "Голосовий SMS"

Що робити в ситуації, коли тобі необхідно повідомити про щось важливе та термінове, але немає можливості набрати і надіслати звичайне SMS?

Або ти хочеш привітати когось з днем народження своїм неповторним голосом, емоційно та й ще в якийсь надзвичайний спосіб?

Є рішення таких проблем! Це голосове SMS повідомлення з твоїм голосом!

За допомогою послуги "Голосовий SMS" ти можеш записати і відправити голосове повідомлення на номер будь якого мобільного оператора в межах України!

1,75 грн

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись

Набирай зірочку, номер адресата у форматі 380ХХ ХХХ ХХ ХХ, натискай кнопку виклику і відразу розпочинай запис повідомлення. Щоб завершити запис і відправити повідомлення, натискай кнопку завершення дзвінка. Готово!

Повні умови
 

Максимальна тривалість нового Голосового SMS складає 2 хвилини. Тривалість Голосового SMS, відправленого у відповідь, — 30 секунд.

Абоненти lifecell, які знаходяться у роумінгу, можуть прослуховувати нові та збережені голосові повідомлення та відповідати на них, телефонуючи на довгий номер послуги: +38 063 5086 000.

Послуга доступна для всіх абонентів lifecell. Скористатися послугою також можуть абоненти інших операторів мобільного та фіксованого зв'язку України, подзвонивши за номером +38 063 5086 000.


Вартість послуги

Для абонентів lifecell плата за дзвінки на номер послуги +38 063 5086 000 не стягується. Вартість відправлення одного голосового SMS становить 1,75 грн (з урахуванням всіх податків та зборів) за кожні відправлені 30 секунд повідомлення. Вартість пересилання одного голосового SMS становить 1,75 грн (з урахуванням всіх податків та зборів).

Для абонентів lifecell, які знаходяться у роумінгу, вартість вихідного дзвінка на номер +38063 5086 000 стягується згідно з вартістю вихідного дзвінка в Україну в роумінгу.

Запитання та відповіді
 

Як скористатися послугою?

Набирай зірочку, номер адресата у форматі 380ХХ ХХХ ХХ ХХ, натискай кнопку виклику і відразу розпочинай запис повідомлення. Щоб завершити запис і відправити повідомлення, натискай кнопку завершення дзвінка.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Яка тривалість голосового повідомлення?

Максимальна тривалість нового Голосового SMS складає 2 хвилини. Тривалість Голосового SMS, відправленого у відповідь — 30 секунд.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як користуватися послугою в роумінгу?

Абоненти lifecell, які знаходяться у роумінгу, можуть прослуховувати нові та збережені голосові повідомлення та відповідати на них телефонуючи на довгий номер послуги +38 063 5086 000.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Хто може скористатися послугою?

Послуга доступна всім абонентам lifecell.

 
Вартість послуги

Для абонентів lifecell плата за дзвінки на номер послуги +38 063 5086 000 не стягується. Вартість відправлення одного голосового SMS становить 1,75 грн за кожні відправлені 30 секунд повідомлення. Вартість пересилання одного голосового SMS становить 1,75 грн.

Для абонентів lifecell, які знаходяться у роумінгу, вартість вихідного дзвінка на номер +380635086000 стягується згідно вартості вихідного дзвінка в Україну в роумінгу.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту