Послуга "Голосовий SMS"

Що робити в ситуації, коли тобі необхідно повідомити про щось важливе та термінове, але немає можливості набрати і надіслати звичайне SMS?

Або ти хочеш привітати когось з днем народження своїм неповторним голосом, емоційно та й ще в якийсь надзвичайний спосіб?

Є рішення таких проблем! Це голосове SMS повідомлення з твоїм голосом!

За допомогою послуги "Голосовий SMS" ти можеш записати і відправити голосове повідомлення на номер будь якого мобільного оператора в межах України!

0,59 грн

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

 

Як скористатись

Набирай зірочку, номер адресата у форматі 380ХХ ХХХ ХХ ХХ, натискай кнопку виклику і відразу розпочинай запис повідомлення. Щоб завершити запис і відправити повідомлення, натискай кнопку завершення дзвінка. Готово!

Повні умови
 

Максимальна тривалість нового Голосового SMS складає 2 хвилини. Тривалість Голосового SMS, відправленого у відповідь, — 30 секунд.

Абоненти lifecell, які знаходяться у роумінгу, можуть прослуховувати нові та збережені голосові повідомлення та відповідати на них, телефонуючи на довгий номер послуги: +38 063 5086 000.

Послуга доступна для всіх абонентів lifecell. Скористатися послугою також можуть абоненти інших операторів мобільного та фіксованого зв'язку України, подзвонивши за номером +38 063 5086 000.


Вартість послуги

Для абонентів lifecell плата за дзвінки на номер послуги +38 063 5086 000 не стягується. Вартість відправлення одного Голосового SMS становить 0,59 грн (з урахуванням ПДВ і без збору до ПФ) за кожні відправлені 30 секунд повідомлення. Вартість пересилання одного Голосового SMS становить 0,59 грн (з урахуванням ПДВ і без збору до ПФ).

Для абонентів lifecell, які знаходяться у роумінгу, вартість вихідного дзвінка на номер +38063 5086 000 стягується згідно з вартістю вихідного дзвінка в Україну в роумінгу.

Запитання та відповіді
 

Як скористатися послугою?

Набирай зірочку, номер адресата у форматі 380ХХ ХХХ ХХ ХХ, натискай кнопку виклику і відразу розпочинай запис повідомлення. Щоб завершити запис і відправити повідомлення, натискай кнопку завершення дзвінка.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Яка тривалість голосового повідомлення?

Максимальна тривалість нового Голосового SMS складає 2 хвилини. Тривалість Голосового SMS, відправленого у відповідь — 30 секунд.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як користуватися послугою в роумінгу?

Абоненти lifecell, які знаходяться у роумінгу, можуть прослуховувати нові та збережені голосові повідомлення та відповідати на них телефонуючи на довгий номер послуги +38 063 5086 000.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Хто може скористатися послугою?

Послуга доступна всім абонентам lifecell.

 
Вартість послуги

Для абонентів lifecell плата за дзвінки на номер послуги +38 063 5086 000 не стягується. Вартість відправлення одного Голосового SMS становить 0,59 грн. (з урахуванням ПДВ і без збору до ПФ) за кожні відправлені 30 секунд повідомлення. Вартість пересилання одного Голосового SMS становить 0,59 грн. (з урахуванням ПДВ і без збору до ПФ).

Для абонентів lifecell, які знаходяться у роумінгу, вартість вихідного дзвінка на номер +380635086000 стягується згідно вартості вихідного дзвінка в Україну в роумінгу.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту