Тарифний план «Лайфхак»

Переваги

 • 20 ГБ + використані ГБ в попередньому 4-тижневому пакеті послуг1
 • Додатковий 1 ГБ за кожні 30 хв з BiP Out2
 • 1500 хв на всі міські та мобільні номери по Україні в межах послуги «Слухняні хвилини»
 • Безліміт на Facebook, Instagram, Twitter3
 • 50 ГБ у хмарному сховищі lifebox
 • Участь у програмі лояльності Fishka

Активуйте підписку на lifebox тут

150 грн / 4 тижні

Розрахункова вартість – грн/день*

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Тариф «Лайфхак»: безліміт на lifecell плюс 150 хвилин на міські та інші мобільні номери по Україні
Замовити
Тариф «Лайфхак»: 1500 хвилин на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)
Замовити
Порівняти тарифи
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 

Послуга «Слухняні хвилини»

Унікальна послуга «Слухняні хвилини» дає вам можливість перемикати пакет хвилин, змінюючи його наповнення.

Управління послугою *850#1.png

Ви можете переходити на інше наповнення пакету хвилин щодня!

Наприклад: у вас залишилося 1200 хвилин на всі номери по Україні. Ви можете змінити їх на безліміт на lifecell плюс 120 хв на інші номери по Україні, тобто ваші хвилини на всі номери по Україні будуть поділені на 10. При переході в зворотному напрямку, залишок хвилин на інші номери по Україні буде помножено на 10.

Якщо у вас залишилися хвилини на lifecell та 0 хвилин на інші номери по Україні, то при переході ви отримаєте 0 хвилин на всі номери по Україні. В зворотній ситуації, якщо у вас залишилось 0 хвилин на всі номери по Україні, то при переході ви отримаєте безліміт на lifecell та 0 хвилин на інші номери по Україні.

**Два перших переходи – безкоштовно, далі – 10 грн/перехід. Протягом 1 дня доступно не більше одного переходу.


Пакет послуг на 4 тижні

Інтернет

20 ГБ + використані ГБ1
+1 ГБ за кожні 30 хв з BiP Out2

Дзвінки, хв

Безліміт на lifecell

150 хв на інші номери по Україні (міські та інші мобільні)

або

1500 хв на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)

Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)3

Безліміт

lifebox

50 ГБ

Повернення % від витрат на зв'язок

5%

Вартість, грн

150

Розрахункова вартість, грн/день*

5,36

Повторне замовлення пакету послуг/4 тижні

*700#1.png

Перехід з інших тарифних планів

*705#1.png

Музичний
додаток fizy
Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

Абоненти lifecell можуть користуватись вище вказаними Додатками без плати за трафік. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується відповідно до умов тарифного плану).


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.


Використовуйте лайфхаки від lifecell на повну!


1Інтернет

До вказаного в таблиці об’єму інтернет трафіку додається об’єм, що був використаний в попередньому 4-тижневому пакеті послуг. Чим більше користуєшся – тим більше отримуєш!
Наприклад:
В першому 4-тижневому пакеті послуг тарифу Лайфхак, Ви використали 15 ГБ Інтернет-трафіку, при нарахуванні наступного 4-тижневого пакету послуг, Вам буде надано 35 ГБ (15 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 20 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється). Після чого, якщо Ви використаєте,наприклад, 30 ГБ, то при нарахуванні наступного 4-тижневого пакету послуг, отримаєте вже 50 ГБ (30 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 20 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється).
Дані щодо обсягу інтернет трафіку, яку абонент використав в рамках попереднього 4-тижневого пакету послуг тарифу «Лайфхак», фіксуються та зберігаються протягом 7 днів. Тобто, у випадку, якщо з моменту закінчення останнього 4-тижневого пакету послуг пройшло більше ніж 7 днів, то при замовленні нового 4-тижневого пакету послуг буде нараховано інтернет трафік у розмірі 20 ГБ.

2Додатковий ГБ

Користуйтеся месенджером BiP! Це вигідно! За кожні 30 хвилин вихідних дзвінків, зроблених з додатку BiP через BiP Out, ви отримаєте 1 ГБ інтернету. Період дії додаткового гігабайта складає 4 тижні.

3Послуги без плати за інтернет-трафік

Ви можете безлімітно користуватися соцмережами Facebook, Instagram та Twitter за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг. Для цього користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів, або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

Пакет послуг на 1 день

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакету послуг на 4 тижні, ви можете замовити пакет послуг на один день, який буде нараховуватися щоденно за умови достатньої суми на рахунку. В іншому випадку застосовуються стандартні тарифи, а доступ до інтернету буде обмежено. Меню управління *103#.

Пакет послуг на 1 день

Інтернет, МБ

650

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell), хв

65

Вартість, грн

15

Замовлення повторного пакету послуг до закінчення періоду дії поточного

Якщо ви використали об’єм послуг у межах свого тарифного плану, можна замовити повторний пакет послуг, не чекаючи на закінчення періоду дії поточного пакету. Замовити повторний пакет послуг можна не частіше, ніж 1 раз на день. Для замовлення наберіть *700#.

«МелоРінг»

До вартості пакету послуг або при переході на даний тарифний план включено мелодію за умовами послуги «МелоРінг» на 15 днів (з днем активації або переходу включно). Після закінчення цього строку мелодія автоматично відключається. Якщо ви бажаєте продовжити користуватися мелодією, замовте послугу «МелоРінг» за 7 грн/30 днів. Для підключення послуги «МелоРінг» треба зателефонувати на короткий номер 5050 або набрати *150#.

Зберігайте фото, відео та інші файли у додатку lifebox!

У хмарному сховищі lifebox інформація буде зберігатися у безпеці, а доступ для вас відкрито з будь-якої точки світу, де є інтернет.

Встановіть додаток «Мій lifecell» та отримуйте подарунки за акцією Shake&Win!

Завантажте додаток «Мій lifecell» та отримайте доступ до всієї інформації про ваш номер. Легко змінюйте тариф, підключайте та відключайте послуги.

Новим абонентам

 
 1. Придбайте стартовий пакет «Лайфхак» або універсальний стартовий пакет у магазинах lifecell.

 2. Зателефонуйте за безкоштовним номером 111 для активації SIM-картки.

 3. Придбавши універсальний стартовий підключайте тарифний план «Лайфхак» за допомогою найбільш зручного для вас каналу самообслуговування:

  *705#1.png

  s.lifecell.ua/sp;

  особистого кабінету на my.lifecell.ua

Якщо ви придбали стартовий пакет, в якому на рахунку є «150 бонусів», вам немає необхідності поповнювати рахунок:

 • в рахунок вартості стартового пакету вам одноразово нараховується 150 бонусів. 1 бонус надає право додатково отримати послуги загальною вартістю 1 грн.
 • після обрання та підключення тарифу «Лайфхак» вам буде нараховано пакет послуг за тарифом на 4 тижні та списано з бонусного рахунку 150 бонусів, що дорівнює вартості пакету послуг за тарифом «Лайфхак».

Стартовий пакет за замовчуванням активується з пакетом хвилин: безліміт на lifecell плюс 150 хв на інші номери по Україні. Для зміни пакету хвилин скористайтеся послугою «Слухняні хвилини» за номером *850# (два перших переходи – безкоштовно, далі – 10 грн/перехід; протягом одного дня доступно не більше одного переходу).

Якщо ви придбали універсальний стартовий пакет, на якому відсутні бонуси на рахунку:

 • після обрання та підключення тарифу «Лайфхак» з переліку доступних, вам необхідно поповнити рахунок на суму, достатню для оплати пакету послуг на 4 тижні. Вартість пакету послуг становить 150 грн/4 тижні.
 

Існуючим абонентам

Наберіть зі свого мобільного телефону *705# або 8500 та слідуйте за підказками.

Або відвідайте будь який магазин lifecell.

Для тарифних планів з вищою вартістю пакету послуг – 50 грн (з урахуванням всіх податків та зборів).

Для тарифних планів з нижчою вартістю пакету послуг – безкоштовно.


Якщо при переході на тариф відсутній вибір пакету хвилин, то тарифний план за замовчуванням активується з пакетом хвилин: безліміт на lifecell плюс 150 хв на інші номери по Україні. Для зміни пакету хвилин скористайтеся послугою «Слухняні хвилини» за номером *850# (два перших переходи – безкоштовно, далі – 10 грн/перехід; протягом одного дня доступно не більше одного переходу).

При наявності заборгованості на рахунку, перехід на будь-який інший тарифний план недоступний до моменту повного погашення заборгованості.

При переході на тарифний план «Лайфхак» обсяг хмарного сховища lifebox 50 ГБ/500 ГБ (який включено в попередній тарифний план або замовлено окремо) буде замінено на обсяг хмарного сховища lifebox 50 ГБ, який включено до тарифу «Лайфхак». У випадку, якщо було використано більше 50 ГБ хмарного сховища lifebox (в межах попереднього тарифного плану або окремо замовленої послуги), перейти на тарифний план «Лайфхак» можна після деактивації послуги lifebox або після зменшення використовуваного обсягу сховища lifebox до 50 ГБ і менше.

 
Повні умови

Стандартна тарифікація


Стандартна тарифікація застосовується, якщо:

 • не сплачено вартість пакетів послуг на 4 тижні або на 1 день;
 • вичерпався обсяг окремої послуги в рамках пакету послуг на 4 тижні або на 1 день до закінчення періоду його дії.

Голосові послуги

10 хв на lifecell на 10 днів4, грн

0,10

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell), грн

0,60

Інтернет

Інтернет буде заблокований до моменту повної оплати пакету послуг або підключення додаткових інтернет-послуг

Послуги обміну повідомленнями

SMS по Україні, грн

100 SMS за 3 грн в день користування5

MMS по Україні, грн/шт

1,30

Міжнародні дзвінки

Міжнародні дзвінки

від 0,80 грн/хв
(деталі тут)

Тарифи в роумінгу

Дзвінки у роумінгу

від 25 грн/10 хв
(деталі тут)

Інтернет у роумінгу

від 30 грн/100 МБ
(деталі тут)

SMS у роумінгу

від 20 грн/15 SMS
(деталі тут)

4Абоненту нараховується пакет у розмірі 10 хвилин на lifecell на 10 днів. Після вичерпання вказаних 10 хвилин застосовується стандартна тарифікація. Після закінчення періоду дії пакету абоненту нараховується черговий пакет у розмірі 10 хвилин на lifecell.

5Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

Інші умови тарифного плану


Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Умови тарифного плану наведено станом на 05.06.2019 р.

Дата введення тарифного плану в дію — 05.06.2019 р.

Тарифний план із зазначеними умовами діє на всій території України. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Спеціальні пропозиції

Тарифний план<br>«Platinum»
Тарифний план
«Platinum»

Більше послуг та особливий сервіс

250 грн / 4 тижні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Тариф «Platinum»: безліміт на lifecell плюс 250 хвилин на міські та інші мобільні номери по Україні
Замовити
Тариф «Platinum»: 2500 хвилин на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)
Замовити
Послуга
Послуга "Економні дзвінки"

Дзвоніть на інші мережі, не думаючи про вартість 

20 грн / 30 днів

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Послуга “Економні дзвінки”. Пакет S: 40 хвилин для дзвінків на номери інших операторів
20 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет M: 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
40 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет L: 200 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
60 грн/30 днів
Замовити
Послуга «Хом’як»
Послуга «Хом’як»
Захом'ячте все, що не використали у попередньому періоді! 
Месенджер BiP
Месенджер BiP

Додаток нового покоління

Послуга
Послуга "50 SMS"

Відправляйте до 50 SMS на 4 тижні за 20 грн!

20 грн / 4 тижні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

50 SMS на 4 тижні за 20 грн на постійній основі
Замовити
50 SMS на 4 тижні за 20 грн разово
Замовити
послуга
послуга "Безкоштовний BiP у роумінгу"
Безкоштовні 100 МБ для додатку BiP у 34 країнах!
Показати всі Згорнути

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту