Акція «Вигідна сотка»

Під час карантину краще дзвонити, а не зустрічатися особисто. Щоб мати достатній запас хвилин без переплати у квітні, скористайтеся акційною пропозицією «Вигідна сотка».

З 03.04.2020 замовляйте 100 хвилин дзвінків на міські та інші мобільні номери1 по Україні на 4 тижні за 15 грн.


З «Вигідною соткою» ви завжди будете на зв’язку!

Як скористатись?


Дзвінки на міські та інші мобільні номери1, хв 100
Вартість, грн/4 тижні 15
Код підключення *190#

1крім абонентських номерів мережі lifecell


Акція діє для всіх абонентів, які обслуговуються на умовах індивідуальних тарифних планів (передоплачених і контрактних), вартість 4-тижневого, 30-денного та 1-місячного пакету послуг яких нижча 100 грн, або які обслуговуються на умовах тарифних планів «Шалений рік», «Зроби Сам» та «Хендмейд».

  • Акція із зазначеними умовами діє з 03.04.2020 по 30.04.2020 (включно) на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.
  • Надання послуг на тимчасово окупованих і неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролем оператора.
  • Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, зупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Ось вам лайфхак, щоб отримати набагато більше!

Якщо вам не вистачає хвилин і ви не хочете себе обмежувати у розмовах, пропонуємо вам перейти на тарифний план з 4-тижневим, 30-денним або 1-місячним пакетом послуг вартістю 100 грн і більше (окрім тарифних планів «Шалений рік», «Зроби Сам» та «Хендмейд») та взяти участь в акції «Квітневий безліміт». Просто заплативши за свій новий пакет послуг, ви отримаєте безліміт на всі номери по Україні! Більше про акцію «Квітневий безліміт» дізнайтеся тут.


 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту