Акція «Вигідна сотка»

Під час карантину краще дзвонити, а не зустрічатися особисто. Щоб мати достатній запас хвилин без переплати у квітні, скористайтеся акційною пропозицією.

З 03.04.2020 замовляйте 100 хвилин дзвінків на міські та інші мобільні номери по Україні на 4 тижні за 15 грн.


З «Вигідною соткою» ви завжди будете на зв’язку!


Ось вам лайфхак, щоб отримати набагато більше!

Якщо вам не вистачає хвилин, і ви не хочете себе обмежувати у розмовах, пропонуємо вам перейти на тарифний план з вартістю пакету послуг від 100 грн та взяти участь в акції «Квітневий безліміт». Просто заплативши за свій новий пакет послуг, ви отримаєте безліміт на всі номери по Україні! Більше про акцію «Квітневий безліміт» дізнайтеся тут.


Як скористатись?


Дзвінки на міські та інші мобільні номери, хв 100
Вартість, грн/4 тижні 15
Код підключення *190#

Акція діє для всіх абонентів, які обслуговуються на умовах індивідуальних тарифних планів (передоплачених і контрактних), вартість пакетів послуг яких нижча 100 грн та які обслуговуються на умовах тарифних планів «Шалений рік», «Зроби Сам» та «Хендмейд».

  • Акція із зазначеними умовами діє з 03.04.2020 по 30.04.2020 (включно) на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.
  • Надання послуг на тимчасово окупованих і неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролем оператора.
  • Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, зупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».
 

Як замовити


 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*190#
 
Замовте через систему самообслуговування "Мій lifecell"
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту