Акція «Хвилини для України»

Оплатіть свій тарифний план з 1 січня 2023 (включно) та отримайте до 300 хв на дзвінки додому у роумінгу у 8-ми країнах!

Дзвоніть рідним в Україну та приймайте дзвінки з дому!


Перелік країн: Польща, Молдова, Румунія, Словаччина, Бельгія, Люксембург, Франція, Іспанія.


Акція діє до 28.02.2023 включно.


Хвилини можна використовувати для вхідних дзвінків з України та вихідних дзвінків в Україну на всі номери (міські, мобільні, lifecell).

Підключати акцію не потрібно, хвилини нараховуються автоматично після оплати пакету послуг з 01.01.2023 (включно).

Перевірка залишку пакету послуг: *108*4#

Кількість хвилин нараховується відповідно до тарифу.


Тарифи та кількість хвилин у 8-ми країнах.

Повні умови
  • В акції беруть участь усі абоненти ТОВ «лайфселл», крім абонентів, які обслуговуються на умовах тарифних планів: «Єдиний», «Дзвінки додому», «Вільний максимум», «Амбасадор», «MultiSIM», «На звязку», «Віртуалтьний номер», «Вільний 2016», «Телеметрія 25 післяоплата», «Телеметрія 15 післяоплата», «4G IoT 15 післяоплата», «Єдина Мережа Преміум ІР», «3G IoT Оптимальний післяоплата, «4G IoT 40», «Єдина мережа FMC mobile», «Єдина Мережа 65», «Єдина мережа Преміум 30», «Бізнес лайфселл 30», «Єдина мережа післяплата Нова 50, «Єдина мережа FMC VoIP», «Телеметрія 15», «Телеметрія 25», «3G IoT Професійний післяоплата», «Віртуальна АТС», «4G IoT 15», «Орієнтир в роумінгу післяоплата», «Єдина Мережа Преміум», «3G IoT Професійний», «3G IoT Оптимальний», «Єдина мережа Преміум Передплата», «Бізнес лайфселл 30 післяоплата»,» Єдина мережа Нова 50», «Телеметрія 50 післяоплата», «Телеметрія 20 післяоплата», «4G IoT 20 післяоплата», «Телеметрія 20», «4G IoT 20», «4G IoT 40 післяоплата», «4G IoT 90, Телеметрія 100 післяоплата», «Оріентир 3», «Орієнтир в роумінгу», «4G IoT 120 післяоплата», «4G IoT 60», «M2M Спеціальний», «4G IoT 60 післяоплата», «Safety +», «Unified Network Premium 30 Prepaid», «Телеметрія 50», «Телеметрія 2», «M2M Спеціальний післяоплата», «М2М Бізнес», «Card Modem», «Телеметрія 15 післяоплата», «Орієнтир 1», «УЗ М2М – 1», «УЗ М2М -2», «УЗ М2М – 3», «УЗ М2М – 4», «УЗ М2М – 5», «УЗ М2М – 6», «Київгаз».
  • В рахунок плати за 4-тижневий, 30-денний або місячний пакет послуг за тарифним планом абонентам у період проведення акції (до 28.02.2023 включно) нараховуються хвилини відповідно з можливістю користування у роумінгу у 8 країнах. Оплата пакету послуг за тарифним планом може бути здійснена як на території України, так і поза її межами.
  • Надані хвилини можуть бути використані для вхідних дзвінків з українських номерів та дзвінків на всі українськи номери. Використання вихідних, вхідних та переадресованих дзвінків здійснюється в першу секунду кожної хвилини електронної комунікаційної послуги. Переадресований дзвінок буде вважатися як два дзвінка одночасно (як вхідний та вихідний).
  • Акція діє на території країн: Польща, Молдова, Румунія, Словаччина, Бельгія, Люксембург, Франція, Іспанія.
  • В акції також можуть приймати участь абоненти, які скористалися послугою «Тарифна підписка» в період проведення акції (з 01.01.2023 по 28.02.2023 включно) та обслуговуються на умовах тарифних планів, для яких застосовується акція.
  • При наявності в пакетах послуг тарифних планів обсягу хвилин для використання в роумінгу, в першу чергу будуть використовуватися хвилини доступні за цією акцією.
  • При вже підключеній послузі «Роумінг онлайн», «Роумінг Пазл» або придбаному пакеті послуг у роумінгу за базовими тарифами, спочатку використовуються хвилини за даною акцією.
  • Надання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе через обставини, що знаходяться поза впливом та контролем ТОВ «лайфселл».
  • ТОВ «лайфселл» має право змінювати умови, строки проведення, інші умови проведення Акції у спосіб встановлений законодавством України в односторонньому порядку.
  • Організатор не несе відповідальності за додаткові витрати учасника Акції.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту