АКЦІЯ ПОДВІЙНІ ГІГАБАЙТИЦіна одна, а гігабайтів вдвічі більше!

Замовляйте додаткові гігабайти на oplata.lifecell.ua та отримайте вдвічі більше за ту саму ціну!

Акція діє з 25.03.2021 по 25.08.2023 включно.Замовити

Акційні пакети

1 ГБ

5 ГБ

50 ГБ

Обсяг

1 ГБ +1 ГБ

5 ГБ +5 ГБ

50 ГБ + 50 ГБ

Період дії

4 тижні

Вартість*, грн

30

90

200

* Вартість наведено у гривнях, враховуючи всі податки та збори


Повні умови:

  • Акція діє з 25.03.2021 по 25.08.2023 року включно на всій території України (крім тимчасово окупованих територій).
  • Акція «Подвійні Гігабайти» доступна усім індивідуальним абонентам lifecell та корпоративним абонентам, що обслуговуються на умовах попередньої оплати.
  • Акція діє для пакетів послуг 1 ГБ, 5 ГБ та 50 ГБ.
  • Період дії акційних пакетів послуг складає 4 тижні та не продовжується автоматично.
  • Пакети послуг можливо замовити лише за відсутності заборгованості за номером, на який замовляється відповідний пакет послуг.
  • При переході на інші тарифні плани надані акційні об’єми пакетів послуг будуть збережені до кінця періоду їх дії чи до вичерпання обсягу залежно від того, яка з подій відбудеться раніше.
  • Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою оператором, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність або належне проведення Акції, Організатор може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції.
  • ТОВ «лайфселл» має право змінювати умови та період дії Акції за умови повідомлення про це до впровадження на сайті за адресою: www.lifecell.ua та/або у інший спосіб, встановлений законодавством України.
  • У випадку наявності обґрунтованої підозри у Оператора, що абонент, який бере участь у Акції вдається до шахрайських дій або використовує наданий інтернет-трафік в комерційних цілях, Організатор має право припинити дію наданого в рамках цієї Акції інтернет-трафіку, допоки Учасник акції не надасть підтвердження безпідставності підозри.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту