Тарифний план «Бізнес Стандарт»

Переваги

 • Безліміт на lifecell
 • 600 хв на всі напрямки по Україні (крім lifecell)
 • Безлімітний інтернет1
 • 600 SMS по Україні
 • 180 грн / місяць
 • 115 грн / місяць2 + IP-телефонія (Послуга «Єдина Мережа Преміум (093)») - для учасників Акції від -50% для юридичних осіб та ФОП

від 115 грн / місяць

Розрахункова вартість – грн/день*

 

Пакет послуг на місяць


Дзвінки на lifecell

Безліміт

Дзвінки на всі напрямки по Україні (крім lifecell)

600 хв

Інтернет

Безліміт1

SMS

600

Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)

Безліміт4

BiP

Безкоштовний інтернет-трафік по Україні

Початковий платіж

180 грн

Щомісячна плата за пакет послуг

180 грн

Розрахункова вартість, грн/день3

6 грн/день

Початковий платіж для учасників Акції2

230 грн

Щомісячна плата за пакет послуг для учасників Акції2

115 грн

Розрахункова вартість, грн/день3

3,83 грн/день

1Безлімітний Інтернет

За умовами тарифного плану надається необмежений обсяг інтернет-трафіку на період дії пакету послуг. Після використання перших 50 ГБ на максимально можливій швидкості в мережі, швидкість інтернет-трафіку буде становити до 256 Кбит/сек до кінця дії оплаченого пакету послуг.

2Акція діє лише для нових абонентів, які раніше не користувалися послугами lifecell:

 • знижка надається з першого по шостий місяць (включно) при підключенні через офіційного представника компанії lifecell;
 • знижка не надається при підключенні через ексклюзивні магазини lifecell та корпоративних дилерів.

3Розрахункова вартість пакету послуг за день

Розрахункова вартість пакету послуг за день – це орієнтовна вартість, розрахована шляхом ділення вартості такого пакету послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість пакету послуг за день наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакету послуг здійснюється лише у повному обсязі.

4Послуги без плати за інтернет-трафік

Ви можете безлімітно користуватися соцмережами Facebook, Instagram, Twitter, а також Facebook Messenger за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг (в бізнес тарифах період дії пакету 1 місяць). Користуйтесь лише офіційними застосунками для планшетів та смартфонів, мобільними або веб-версіями сайтів соціальних мереж. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується згідно з умовами тарифного плану).

Повні умови

Стандартна тарифікація


Стандартна тарифікація застосовується, якщо:

 • не оплачено пакет послуг на місяць;
 • вичерпався обсяг окремої послуги у межах пакету послуг на місяць до закінчення періоду його дії;
 • використовуються послуги, не включені до пакетів послуг на місяць.

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell

0,60 грн/хв

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, крім lifecell)

1,50 грн/хв

Інтернет (МБ надаються до кінця дня)

Інтернет

10 грн за 100 МБ або 5 грн за 50 МБ5

Послуги обміну повідомленнями

SMS по Україні, грн/шт

1,00

SMS за межі України, грн/шт

5,00

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу

5Тарифікація доступу до Інтернету 10 грн за кожні 100 МБ aбо 5 грн за кожні 50 МБ у разі відсутності 10 грн на рахунку. Надані МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 5 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,25 грн/МБ.

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.


Інші умови тарифного плану

Усі податки та збори враховано. Тарифний план діє по всій території України, при цьому інтернет на швидкості 4.5G доступний лише у містах, де є покриття 4.5G.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови. Списання (облік) кожної окремої хвилини, що входить у не тарифікований обсяг Пакету послуг і надається в рахунок щомісячної плати, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакету послуг.

Щомісячна плата за послуги сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати щомісячної плати за пакет послуг 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, пакетні SMS та мегабайти не нараховуються, і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Щомісячна плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов необхідно оплатити суму щомісячної плати у повному обсязі.

Тарифи вказано станом на 01.05.2021.

Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «лайфселл» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про електронні комунікації», змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 
Послуга: Тарифний план «Бізнес Стандарт» УВАГА! Тільки для юридичних осіб або ФОП. Перелік документів для підключення.
Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту