Популярні рецепти з усього світу на сайті
«Всі Рецепти» від lifecell!


«Всі рецепти» – це корисні та смачні страви на кожен день та для особливих подій. Перші та другі страви, швидкі закуски та духмяна випічка, бургери, найкращі рецепти піци, різноманітні торти та десерти, корисні смузі, кавові та чайні напої, алкогольні коктейлі та добірка екзотичних страв зі всього світу!

Популярні рецепти з усього світу на сайті<br>«Всі Рецепти» від lifecell!

Не знаєте, що приготувати?

Просто введіть у нашому додатку назву продуктів, які вас цікавлять, та отримайте перелік страв, які можна приготувати вже зараз. Зробіть життя різноманітним та готуйте із задоволенням!


Даруємо вам приємний бонус – плата за мобільний інтернет не стягується!


Ласкаво просимо до смачної послуги!

 Не знаєте, що приготувати?

Замовлення та вартість

Щоб замовити послугу, наберіть *366#1.png або відправте SMS із цифрою «1» на номер 366.


Перші 3 дні користування послугою безкоштовні. Подальша плата – 3 грн за 7 днів або 0,5 грн за один день. Вартість вказана з усіма податками.

Замовлення та вартість


Повні умови
 

Щоб відключити послугу:

  • Наберіть *366#1.png та оберіть відповідний пункт меню.
  • Надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер 366 (не тарифікується).

Підписка на послугу «Всі Рецепти» автоматично подовжується кожні 7 днів користування послугою. З абонентського рахунку списується 3 грн за кожні 7 днів користування послугою, або 0,5 грн при умові тарифікації на щоденній основі. При тарифікації на щоденній основі підписка автоматично продовжується кожного дня.

Якщо ви використовуєте послугу в роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з вашим тарифом.

Після одноразового підключення послуги, плата стягується автоматично через кожні 7 днів. Якщо на рахунку недостатньо коштів для сплати послуги, то надання послуги призупиняється. У разі, якщо на рахунку після призупинення дії послуги недостатньо коштів для cплати вартості послуги після завершення 90-денного терміну, послуга буде автоматично відключена.

Послуга надається ТОВ «Автомодерн». Вся інформація, матеріали тощо, котрі зазначені на цій веб-сторінці розміщені ТОВ «Автомодерн».

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту