Резервна SIM-картка

«Резервна SIM-картка» - це запасна SIM-картка на додаток до основної, яку можна активувати дистанційно в будь-який час доби при пошкодженні або втраті основної SIM.

50 грн

 

Як скористатись


1. Зверніться в будь-який найближчий магазин lifecell* або до представника lifecell з корпоративного продажу.

2. Оплатіть вартість SIM-картки — 50 грн з ПДВ.

*якщо вам потрібно швидко знайти найближчий магазин lifecell, зателефонуйте за номером 545 і вам надійде повідомлення зі списком з найближчих магазинів (дзвінок безкоштовний для всіх абонентів lifecell).

Запитання та відповіді
 

Скільки коштує «Резервна SIM-картка»?

Абонент оплачує лише одноразово вартість «Резервної SIM-картки» в момент придбання – 50 грн, подальша активація її абонентом безкоштовна.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Де придбати «Резервну SIM-картку»?

Будь-який новий (в момент придбання стартового пакету) або існуючий Абонент може придбати «Резервну SIM-картку» в найближчому магазині lifecell або в представників lifecell з корпоративного продажу.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як скористатися «Резервною SIM-карткою»?

Абонент більше не залежить від графіку роботи магазинів lifecell при терміновій необхідності здійснення «Заміни SIM». Він може придбати «Резервну SIM-картку» заздалегідь та скористатися нею дистанційно в найнеобхідніший момент. Для активації «Резервної SIM-картки» абоненту достатньо лише скористатися Мій lifecell (web) або, за бажанням, звернутися в найближчий магазин lifecell. В момент активації «Резервна SIM-картка» стає основною, попередня втрачена або пошкоджена SIM деактивується.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту