Plume UKR
Новий вдосконалений інтернет за межами вашої уяви
Це більше, ніж просто WiFi.
Розширюйте можливості свого будинку з інноваційною хмарною технологією WiFi.
Субтитри доступні в налаштуваннях відео
lifecell Smart WiFi, на базі Plume Home Pass, забезпечить стабільну швидкість, надійність, безпеку кожного пристрою і члена вашої родини в кожному куточку вашого будинку. Налаштування займає лічені хвилини, а зручний у використанні застосунок дозволяє контролювати та управляти мережею WiFi в режимі 24/7.
Функціональні можливості lifecell Smart WiFi
Контролюйте роботу, вмикайте батьківський контроль та захищайте свою мережу, і все це зі свого телефону
Швидкий, надійний, стабільний Інтернет всюди, завжди, для кожного.
Ви будете згадувати попереднє завантаження як страшний сон! Сервіс Adapt від HomePass забезпечує надшвидкісне стабільне з'єднання у всіх кімнатах. На відміну від інших Mesh-мереж, він постійно вивчає ваші потреби в Інтернеті та самооптимізується. Adapt автоматично визначає марку та модель підключених пристроїв і виділяє обробну здатність пристроям, які потребують цього найбільше.
Ви можете додати додаткові модулі SuperPods або LifePods в залежності від розміру вашого будинку.
Інтуїтивні інструменти для управління користувачами, пристроями і доступом в Інтернет
Батьківський контроль
Створюйте профілі для членів сім'ї. Налаштуйте фільтри контенту, що відповідають віку. Крім того, для безпеки своєї сім'ї ви можете дозволяти або блокувати окремі сайти для пристрою або профілю.

Блокування Інтернету
Іноді добре побути офлайн! Ви можете налаштувати миттєве блокування Інтернету або встановити графік блокування. Тож коли час робити уроки, провести час з сім'єю або лягати спати, у вас все під контролем.

Контроль доступу
Створюйте користувацькі паролі, щоб ваші гості знали, до якого пристрою вони можуть підключитися. Або створіть паролі WiFi тільки для доступу в Інтернет.
Безпека та захист пристроїв, без реклами
Захист онлайн
Відфільтруйте підозрілий контент при підключенні ваших пристроїв до Інтернету завдяки захисту в режимі реального часу від майнінгу криптовалют, програм-вимагачів, шкідливих програм, вірусів, бот-мереж, фішинг-атак та іншого.

Розширений захист Інтернету речей
В наші дні майже всі пристрої, від телевізорів до тостерів, мають можливість доступу до мережі Інтернет. lifecell Smart WiFi здійснює постійний моніторинг ваших підключених пристроїв на предмет підозрілої активності. У разі незвичайної поведінки пристрою він автоматично ізолюється для запобігання поширенню загрози на інші підключені пристрої.

Блокування реклами
lifecell Smart WiFi блокується рекламний контент з відомих серверів контекстної реклами, що дозволяє зменшити ризики та дратуючі спливаючі вікна.
Ваші пристрої стають детекторами руху
Мобільний застосунок відображає ваше переміщення поблизу кожного підключеного пристрою або кімнати у вашій мережі. Налаштуйте сповіщення на випадок виявлення руху, коли вас немає вдома. Застосунок не реагує на рухи домашніх тварин, що дозволить запобігти помилковим сигналам тривоги. Система автоматично реєструє ваше повернення коли основний пристрій фіксується вдома, а тому функція не потребує відключення.
Підключайтесь до послуги lifecell Smart WiFi
129 грн/місяць
99 грн/місяць
Перші 3 місяці за спеціальною ціною
Передзамовляйте зараз!
+2750 грн при купівлі SuperPod або +1500 грн при купівлі DeskPod
Насолоджуйтесь бездоганною взаємодією із зручним Застосунком
Виберіть модуль WiFi, який підходить саме вам
Модуль підключається безпосередньо до Інтернет-лінії або до вашого WiFi роутера. Ви можете додати більше модулів в залежності від розміру будинку, використовуючи підказки щодо розміщення з мобільного застосунка. HomePass® App допомагає керувати налаштуваннями за допомогою декількох швидких натискань та щодня надає звіти про потужність сигналу WiFi і активність мережі у вашому будинку.
SuperPod
Трьохдіапазонний
AC3000
2750 грн
DeskPod (WF-808)
Дводіапазонний
AC2200
1500 грн
ПЕРШІ ТРИ МІСЯЦІ ЗА СПЕЦІАЛЬНОЮ ЦІНОЮ!
Зробіть попереднє замовлення lifecell Smart WiFi прямо зараз!
Оберіть модуль
Tочна дата початку надання послуг буде повідомлена додатково. Заявка на передзамовлення послуги виражає Ваш намір здійснити замовлення послуги у майбутньому та не покладає зобов'язань щодо її замовлення та оплати у момент подання заявки.
Згода на обробку персональних данних
Надсилаючи цю форму, я відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надаю Товариству з обмеженою відповідальністю «лайфселл», код ЄДРПОУ 22 859 846, місцезнаходження: 03110, м. Київ, вул. Солом'янська, 11а (надалі - «Володілець») згоду на:
  • обробку персональних даних (які зазначені в даній анкеті) з метою комунікацій щодо послуги lifecell Smart WiFi;
  • здійснення Володільцем з персональними даними наступних дій: поширення (в тому числі транскордонну передачу будь-яким розпорядникам чи третім особами на розсуд Володільця), знеособлення, блокування, знищення персональних даних, зберігання в паперовому та електронному вигляді, а також будь-які інші дії пов'язані з обробкою персональних даних відповідно до мети їх обробки;
  • внесення персональних даних до бази персональних даних Володільця.
Підтверджую, що мене проінформовано про права згідно ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме: мету обробки, володільця персональних даних, склад та зміст персональних даних, передачу персональних даних іншим особам, тощо.
FAQ
Що таке lifecell Smart WiFi?
lifecell Smart WiFi на базі Plume HomePass - це послуга, що надається з використанням хмарного середовища та забезпечується за допомогою чудових SuperPods або Deskpod, та яку ви можете контролювати за допомогою мобільного застосунку. Послуга розроблена з метою покращення WiFi-з'єднання, забезпечення онлайн-безпеки, управління доступом і пристроями з одного центрального застосунку, для більш простого управління мережею. Вам потрібно просто включити пристрої, завантажити застосунок і здійснити налаштування.
Що входить у вартість послуг?
Вартість послуг становить 129 грн. (з урахуванням всіх податків та зборів) на місяць та включає функціональні можливості Адаптації, Захисту, Доступу та Виявлення, які постійно вдосконалюються. Замовивши послугу, ви отримаєте доступ до всіх майбутніх функціональних можливостей та доповнень. Варість модулей не входить до вартості послуг.
Скільки коштує модуль?
Модуль SuperPod коштує 2450 грн., а DeskPod -1550 грн.
Хто може використовувати lifecell Smart WiFi?
lifecell Smart WiFi доступний всім. Щоб насолоджуватися послугою lifecell Smart WiFi не потрібно бути абонентом lifecell.
Що таке попереднє замовлення?
Завдяки оформленню попереднього замовлення у вас з'явиться можливість потрапити в список осіб, які першими отримають послугу. Після запуску Smart WiFi від lifecell наші представники зв'яжуться з вами для організації підключення послуги і доставки пристрою за вашою адресою. Для попереднього замовлення будь-яка оплата не потрібна.
Чи замінить lifecell Smart WiFI мій роутер?
Система lifecell smart WiFi може замінити ваш роутер, але вона досить гнучка для роботи з поточними налаштуваннями вашого роутера. Для функціонування вам потрібно підключити один з наших роутерів (SuperPod або DeskPod) через Ethernet до вашого роутера. Якщо ви залишите свій роутер, переконайтеся, що ви відключили свій старий WiFi-роутер. Перед заміною поточного роутера на SuperPod або DeskPod зв'яжіться зі своїм інтернет-провайдером з метою з'ясування технічної можливості підключення.
Яка різниця між SuperPod і DeskPod?
Всі функціональні можливості послуги будуть доступні з будь-якого з цих пристроїв. Детальніше читайте у розділі "Модулі". Ви можете комбінувати SuperPod і DeskPod та використовувати їх разом.
Що таке Plume?
Plume - це американська міжнародна компанія, заснована в 2016 році в Силіконовій долині з метою створення першої в світі системи Адаптивного WiFi. Її новаторська технологія з використанням штучного інтелекту була прийнята одними з кращих телекомунікаційних операторів в світі та отримала нагороди від міжнародних організацій Broadband Awards та Wi-Fi NOW Award. Завдяки співпраці з Plume, компанія lifecell впроваджує цю інновацію на ринку України, щоб дати своїм клієнтам можливість використовувати найкращий WiFi, який набагато випереджає все, що є доступним сьогодні.
Скільки модулів потрібно для мого будинку?
На кількість модулів, які вам знадобляться, впливають багато факторів (площа будинку, матеріал стін, тощо), але за загальним правилом для будинів з:
1-2 спальнями – 1 модуль
2-3 спальнями – 2 модуля
3-4 спальнями – 3 модуля
Ви можете комбінувати SuperPod і DeskPod та використовувати їх разом.
Чи потрібно оновлювати програмне забезпечення для підтримки послуги?
Ні, послуга оновлюється автоматично, щоб йти в ногу як з технологією, так і з потребами вашої домашньої мережі.
Технічні характеристики модулів

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту