Послуга «Безлімітна музика»

  • Слухайте улюблену музику без тарифікації трафіку в додатках Spotify, Deezer, Apple Music, SoundCloud та TuneIn Radio.
  • Мільйони музичних хітів, ексклюзивні треки, плейлісти, DJ сети й ремікси ─ стрімінг музики без турботи за трафік і залишок МБ.

 

Як скористатись


Музика завжди з вами! Встановлюйте топові музичні додатки та підключайте послугу «Безлімітна Музика» собі та іншим абонентам lifecell.

Хіти на любий смак, доступ до мільйонів пісень без тарифікації трафіку у додатках

«Безлімітна Музика»

Обсяг інтернет-трафіку

Безлімітний трафік*

Вартість, грн

20 грн/4 тижні

Замовлення послуги

• *304#, *123# (інтернет послуги)

• Додаток «Мій lifecell»

oplata.lifecell.ua в розділі Додаткові послуги. Інтернет

• Зателефонуйте 5433 з мобільного

Apple Music Spotify Deezer SoundCloud TuneIn Radio

*В пакеті послуг на 4 тижні надається необмежений обсяг інтернет-трафіку для прослуховування музики в додатках Spotify, Deezer, Apple Music, SoundCloud та TuneIn Radio на період дії пакету послуг. Після використання перших 30 ГБ на максимально можливій швидкості в мережі швидкість інтернет-трафіку буде становити до 1 Мбіт/сек до кінця дії оплаченого пакету послуг на 4 тижні.


ЯК ПОДАРУВАТИ ПАКЕТ «БЕЗЛІМІТНА МУЗИКА» ІНШОМУ АБОНЕНТУНаберіть зі свого мобільного телефону*304# або *123# у розділі замовити іншому абоненту

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*304#
 
Зателефонуйте до call-центру

5433

з мобільного

 
 
 

Повні умови
 
  • Тарифи вказані з врахуванням всіх податків та зборів.
  • Після переходу абонента на інший тарифний план послуга залишиться підключеною.
  • Якщо послуга «Безлімітна Музика» підключена, то після закінчення 4 тижнів автоматично надається наступний пакет за 20 гривень на 4 тижні, якщо на рахунку достатньо коштів. Якщо сума на рахунку недостатня протягом 90 календарних днів - послуга буде автоматично деактивована.
  • У разі, якщо абоненти тарифних планів «Інтернет БЕЗМЕЖ», «Вільний Лайф», «Вільний Лайф.Регіон», «Platinum Лайф», «Platinum Лайф.Регіон» використають обсяг інтернет-трафіку, визначений умовами відповідних тарифних планів, (наприклад, 50 ГБ для тарифного плану «Вільний Лайф»), в результаті чого, в межах пакету послуг на 4 тижні тарифного плану швидкість інтернет-трафіку буде встановлена на рівні до 1 Мбіт/сек без обмеження його обсягу, вказана умова буде застосовуватися й до інтернет-трафіку, який споживатиметься на умовах послуги «Безлімітна Музика».
  • Послуга доступна на території України. Безлімітним інтернет-трафіком, що надається у межах послуги, можна користуватися тільки у межах України.
  • Умови надання послуги дійсні з 16 грудня 2020 року.
  • Надання послуги на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе через обставини, що знаходяться поза впливом та контролем оператора.
  • Мінімальний строк дії послуги ─ 7 (сім) календарних днів з моменту введення послуги. Зміна умов надання послуги можлива виключно у випадках і в порядку, передбаченому чинним законодавством, про що ТОВ «лайфселл» повідомляє абонентам додатково в засобах масової інформації та/або на своєму веб-сайті та/або іншим способом, встановленим законодавством, за 7 (сім) календарних днів до моменту їх введення.
Запитання та відповіді
 

Чи обов’язково користуватись мобільними додатками музичних сервісів?

Так. Якщо ви слухатимете музику через веб-браузер на своєму телефоні, трафік буде тарифікуватись. Те ж саме стосується музики з додатків, які не включені в рамках послуги «Безлімітна Музика». Переконайтеся, що ви використовуєте офіційний додаток одного з музичних сервісів.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи входить у тариф плата за підписку?

Ні, підписка на додатки оплачується окремо.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи є можливість замовити послугу на 4 тижні одноразово?

Так, ви маєте можливість замовити послугу одноразово, тобто дія послуги не буде автоматично подовжена на наступні 4 тижні. Для цього на сайті oplata.lifecell.ua в розділі Додаткові послуги. Інтернет оберіть послугу «Безлімітна Музика».

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту