Сервіс "Футбол з lifecell"

Бажаєте дивитися матчі онлайн в своєму телефоні та переглядати найкращі моменти улюблених ігор? Немає нічого неможливого! Сервіс «Футбол з lifecell» допоможе вам у цьому!

Ви можете дивитися онлайн-трансляції матчів та коли завгодно переглядати найкращі моменти найпопулярніших ігор без плати за Інтернет!

Шановні абоненти! З 13.09.2017 припиняється можливість активації та автоматичного подовження послуги «Футбол з lifecell», а з 20.09.2017 року послуга буде автоматично деактивована для всіх абонентів. Абоненти, які замовили послугу до 13.09.2017 року включно, мають можливість використати послугу до кінця сплаченого періоду.

15 грн / 7 днів

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись


Для користування сервісом «Футбол з lifecell» пристрій має бути підключений до мобільного Інтернету.

Підключення:

Щоб отримати доступ до перегляду відео-контенту, вам достатньо перейти за посиланням http://lifecell.oll.tv, ознайомитися з деталями надання доступу до контенту та його вартістю. Для підключення дотримуйтесь інструкцій на порталі. Після активації вам надійде SMS-повідомлення з підтвердженням про успішну реєстрацію.

Деактивація сервісу :

  • Відправте SMS зі словом «STOP» на короткий номер 2504(безкоштовно).

ВАРТІСТЬ


Пакет послуг

Тижневий

Місячний

Вартість

15 грн

49 грн

Період тарифікації

7 днів

30 днів

Інтернет, Мб

Не тарифікується

Не тарифікується

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Повні умови
 

Для користування сервісом достатньо використовувати мобільний пристрій, підключений до мобільного Інтернету, і бути зареєстрованим на порталі. Щодня користувач отримуватиме доступ до перегляду інформації про футбольні ігри, а також до прямих трансляцій матчів у своєму телефоні.
Плата за користування сервісом становить 15 грн. за 7 днів (з ПДВ та ПФ) або 49 грн. за 30 днів (з ПДВ та ПФ). Щоб змінити тип підписки з тижневої на місячну або навпаки, необхідно відключити послугу, обрати бажаний тип підписки (тижневий чи місячний) та активувати послугу повторно.

Користування Інтернетом входить у вартість послуги та окремо не тарифікується.
У разі відсутності достатньої для автоматичного продовження підписки суми коштів на рахунку абонента послуга чекатиме поповнення для продовження дії сервісу протягом наступних 30 днів.

Інформація: 5433 — безкоштовно для абонентів lifecell та 0 800 20 5433 — безкоштовно зі стаціонарних.

 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту