Cinema

Результати акції Cinema: квитки на фільм “ДОКТОР СТРЕНДЖ”

Якщо ви справжній кіноман, влаштовуйте перегляд найкращих кінофільмів на cinema.lifecell.ua

Послуга «Cinema» надає багато можливостей для зручного перегляду фільмів он-лайн. Завантажуйте найцікавіші моменти відео та картинки з кінофільмів! Також на порталі є розділ з анонсами, розкладом та трейлерами прем'єр в кінотеатрах вашого міста.

Крім того, на порталі ви можете ознайомитися з анонсами фільмів та подивитися розклад прем'єр в кінотеатрах вашого міста.

Заходь на cinema.lifecell.ua та дізнавайся більше про кіно! Активуй доступ до порталу та отримай весь кіно-контент без додаткової плати!

Термін дії послуги «Cinema» закінчується 11.01.2017р. Послуга буде надана до закінчення оплаченого періоду, після чого буде відключена.

10 грн / 7 днів

Замовити

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись

Для того, щоб отримати доступ до порталу, потрібно активувати підписку на 7 днів. Для активації потрібно надіслати SMS на 5350 з цифрою "1" або зайти на cinema.lifecell.ua та обрати розділ "Особистий кабінет" та в ньому активувати підписку.

Як замовити

 
Надішліть SMS
На номер 5350
с текстом
1
 
 

Повні умови
 

Cinema — портал ексклюзивного відео-контенту, що адаптований для швидкого та зручного перегляду як на мобільних телефонах, так і на звичайних комп'ютерах. Без сплати за кожне відео*!

Плата за користування сервісом складає 10 грн. на 7 днів (з ПДВ та ПФ).

Якщо на момент замовлення послуги залишку на вашому головному або бонусному рахунку не достатньо для активації, ваш запит буде збережено на 30 днів.

Якщо протягом 30 днів ви поповните рахунок на суму, необхідну для налаштування послуги, послугу буде активовано автоматично.

*Трафік під час завантаження контенту з "Cinema" сплачується згідно з тарифами послуги  Internet.

Запитання та відповіді
 

Як завантажити контент на порталі?

Для завантаження контенту можна використовувати точку доступу Internet. Далі потрібно обрати бажаний контент з каталогу кінофільмів та вибрати опцію "завантажити" або натиснути кнопку Play у віконці плєера.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як подовжити/закінчити підписку?

Підписку буде автоматично подовжено на 7 днів після закінчення строку дії поточної підписки. Щоб відмовитися від підписки, надішліть безкоштовне SMS з цифрою "2" на номер 5350.

Якщо під час автоматичного подовження підписки у тебе недостатній баланс на рахунку, протягом 90 наступних днів автоматичне подовження буде дійсним.Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту