Platinum Services UA
Команда досвідчених консультантів та спеціальна група підтримки готова прийти на допомогу у найнестандартніших ситуаціях. Приємні знижки у ваших улюблених закладах, закриті вечірки, майстер-класи, кіно, розіграші подарунків та ще багато всього.


Турботу можна виявляти по-різному!
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Умови Послуги діють на всій території України. Отримання Послуги на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв'язку з обставинами, що знаходяться по за межами впливу та контролю ТОВ «лайфселл».
Питання і відповіді
Хто може підключити послугу PLATINUM сервіс?
Послуга доступна до підключення для абонентів ТОВ «лайфселл», які обслуговуються на умовах індивідуальних тарифних планів.
Як підключити послугу?
Наберіть *801# та оберіть відповідний пакет. Послуга надається відразу після списанням плати за замовлення відповідного пакету послуги в повному обсязі. По закінченню періоду дії нарахованого пакету послуги надається наступний пакет, за умови наявності коштів на рахунку для оплати.
Як відключити послугу?
Наберіть *801#. Кошти за користування послугою поверненню не підлягають.
Куди звертатись, якщо виникли запитання про послугу PLATINUM сервіс?
Пишіть у Facebook Платону Клубенку. Якщо ви абонент lifecell, зателефонуйте на номер 5433 (безкоштовно).
Як замінити SIM-картку та/або отримати резервну SIM без додаткової плати?
Для того, щоб замінити SIM-картку та/або отримати резервну SIM зверніться у будь-який магазин, що працює під торговельною маркою lifecell. Замінити SIM-картку та/або отримати резервну SIM без додаткової плати можуть абоненти, які подключили пакет «PLATINUM Plus сервіс». Абонент може скористатися цією можливістю один раз протягом календарного року.

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту