Послуга «Сплачу за тебе»

Трапляється, що ви телефонуєте абоненту lifecell у невідкладній справі, а у відповідь чуєте: «Для прийняття дзвінка у абонента недостатньо коштів на рахунку. Ви можете подарувати йому 10 хвилин за 30 грн (або за 50 грн), які будуть діяти до кінця доби. Якщо ви згодні, натисніть 1».


Натискаючи 1, ви надаєте можливість людині, якій ви дзвонили, прийняти ваш вхідний дзвінок або передзвонити вам до кінця доби за київським часом за ваш рахунок.

 

Як скористатись

Як працює послуга «Сплачу за тебе»


1. Після натискання 1 з вашого рахунку буде знята вартість 10 хвилин на вихідні та вхідні дзвінки.


2. Абоненту прийде SMS з повідомленням, що ви подарували йому 10 хвилин на вихідні і вхідні дзвінки до кінця доби за київським часом, а також прохання прийняти ваш вхідний дзвінок або передзвонити.


Якщо абонент не зніме трубку, відхилить дзвінок або не передзвонить вам до кінця доби, сплачені кошти за надані 10 хвилин не повертаються.

Вартість 10 хвилин може становити 30 грн або 50 грн, залежно від тарифу абонента, якому ви телефонуєте.

Скористатися послугою можна як в Україні, так і за кордоном!

Якщо абонент, якому ви подарували 10 хвилин, перебуває у роумінгу, то з цього абонента за такі хвилини додаткова плата не стягується.

Якщо ви перебуваєте у роумінгу і подарували абоненту 10 хвилин, то тарифікація дзвінків для вас здійснюється за базовими тарифами lifecell в роумінгу.

Послуга «Сплачу за тебе» доступні всім абонентам lifecell.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.

Умови послуги наведені станом на 22.07.2020 року.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту