Деталізований рахунок (абонентам передплати)

Деталізований рахунок – це можливість отримати інформацію про:

  • всі вихідні, сплачені вхідні події із зазначенням дати і часу події: обсяг використаних МБ Інтернет, відправлених SMS, здійснених дзвінків за обраний період
  • номери, на які Ви дзвонили і відправляли SMS

0,50 грн

Замовити

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись

Заходьте на Мій lifecell, в розділ «Платежі та витрати», обирайте послугу «Деталізований рахунок», активуйте за допомогою Персонального паролю та завантажуйте необхідну інформацію.

Для додаткової безпеки даних, будь ласка, встановіть Персональний пароль, який надалі буде використовуватись для входу на сторінку «Деталізований рахунок». Так ви будете впевнені, що ніхто крім вас не зможе отримати доступ до детальної інформації за вашим номером, тому що пароль відомий тільки вам. Якщо ви випадково забули свій пароль, ви завжди зможете його змінити, новий пароль прийде на e-mail.

Як замовити

 
Замовте через систему самообслуговування "Мій lifecell"
 
 

Повні умови
 

За допомогою послуги абонент має можливість отримати наступну інформацію:
• дані про всі вихідні, сплачені вхідні події із зазначенням дати і часу події: обсяг використаних МБ Інтернет, відправлених SMS, здійснених дзвінків за обраний період
• номери на які Ви дзвонили і відправляли SMS

Для додаткової безпеки даних, будь ласка, встановіть Персональний пароль, який надалі буде використовуватися для входу на сторінку «Деталізований рахунок». Так ви будете впевнені, що ніхто крім вас не зможе отримати доступ до детальної інформації за вашим номером, тому що пароль відомий тільки вам. Якщо ви випадково забули свій пароль, ви завжди зможе його змінити, новий пароль прийде на e-mail.

Деталізований рахунок може бути згенерований за попередні 2 місяці + поточний місяць, але не більше 90 днів. Дані за поточний день до звіту не входять (ці дані будуть готові для завантаження на наступний день).

Максимально можливий період за який можна завантажити дані в один звіт, – 31 день.

Завантажені звіти зберігаються в персональному кабінеті 10 днів, після чого видаляються автоматично.


Якщо Ви бажаєте  зберігати звіти з особистого кабінету на постійній основі, збережіть їх на робочий стіл свого пристрою.

У випадку відключення сервісу всі згенеровані звіти видаляються.


Вартість послуги

Активація послуги «Деталізований рахунок» – безкоштовна.

Вартість успішно завантаженого деталізованого рахунку за 1 день становить 0,50 грн. (З урахуванням ПДВ та збору до ПФ).
Запитання та відповіді
 

Хто може скористатися пропозицією і як довго вона буде дійсною?

Такою можливістю можуть скористатися абоненти індивідуальної форми підключення, які отримують електронні комунікаційні послуги на умовах передоплати.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як скористатися пропозицією?

Заходьте на Мій lifecell, в розділ «Платежі та витрати», обирайте послугу «Деталізований рахунок», активуйте за допомогою Персонального паролю і завантажуйте необхідну інформацію.
Для додаткової безпеки даних, будь ласка, встановіть Персональний пароль, який надалі буде використовуватись для входу на сторінку «Деталізований рахунок». Так Ви будете впевнені, що ніхто крім Вас не зможе отримати доступ до детальної інформації за Вашим номером, тому що пароль відомий тільки Вам. Якщо Ви випадково забули свій пароль, Ви завжди зможете його змінити, новий пароль прийде на e-mail.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як відмовитися від послуги «Деталізований рахунок (абонентам передплати)»?

Заходьте на Мій lifecell, в розділі «Платежі та витрати» обирайте послугу «Деталізований рахунок» - «Відключити послугу». Пропозицію буде деактивовано після підтвердження Персональним паролем.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту