Акція
МЕГАВИГОДА

Мегавигідні дзвінки, інтернет-трафік, SMS, відео, соціальні мережі, BiP Out дзвінки стануть у нагоді, коли необхідно подзвонити близьким, включити дитині мультфільм або знайти в інтернеті потрібну річ.

Акція<br>МЕГАВИГОДА

Дзвінки

25 хвилин на інші номери (міські та мобільні) по Україні


Вартість: 4,50 грн на 7 днів

Замовити: *495#


Дзвінки

Інтернет-трафік

1 ГБ інтернету в межах України


Вартість: 5 грн на 7 днів

Замовити: *495#


Інтернет-трафік

SMS

100 SMS на мобільні номери по Україні


Вартість: 4,50 грн на 7 днів

Замовити: *495#


SMS

Відео

1 ГБ інтернету по Україні для перегляду відео на каналах: Netflix, YouTube, MЕGOGO, OLL.TV, Divan.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV, а також SWEET.TV та Ланет.TV


Вартість: 2 грн на 3 дні

Замовити: *495#


Відео

Соціальні мережі

1 ГБ інтернету для спілкування в соцмережах Viber, Instagram, Facebook, Facebook Messenger, WhatsApp, Signal, Skype, Telegram, Twitter


Вартість: 2 грн на 7 днів

Замовити: *495#


Соціальні мережі

BiP Out дзвінки

100 BiP Out хвилин для дзвінків по Україні з месенджера BiP


Вартість: 15 грн на 7днів

Замовити: *495#


BiP Out дзвінки

Повні умови


 • Акція «МегаВигода» (далі - «Акція») проводиться з «15» грудня 2018 року до «15» грудня 2023 року на всій території України (крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій, де ТОВ «лайфселл» не надає або не має технічної можливості надавати послуги).
 • Участь в Акції передбачається для індивідуальних абонентів всіх тарифних планів, що обслуговуються на умовах попередньої оплати та витрачають на послуги ТОВ «лайфселл» не менше 200 (двохсот) гривень кожного календарного місяця протягом (трьох) місяців поспіль. (При розрахунку витрачених коштів не враховуються витрати з бонусного рахунку). Далі - «Учасники».
 • Організатором Акції виступає ТОВ «лайфселл».
 • За умовами Акції учасники вправі придбати вищеперелічені пакети послуг за акцією «Мегавигода». Замовлення можливе на веб-сторінці та за коротким USSD-кодом *495#. Відключення не передбачається. Перевірка залишку об’ємів: *121#
 • Замовляючи будь-який з вищеперелічених пакетів послуг «Мегавигода» абонент підтвердив, що він ознайомлений та погодився з Умовами Акції.
 • Пакет послуг нараховується абоненту одразу після списання з основного особового рахунку плати за замовлення в повному обсязі.
 • Кошти за придбаний пакет послуг не підлягають поверненню незалежно від факту його використання.
 • Дія пакету послуг, що був придбаний за акцією «Мегавигода» після використання наданих об’ємів автоматично не продовжується на наступний період.
 • Можливе одночасне підключення двох та більше пакетів послуги «Мегавигода».
 • Використання хвилин для переадресації викликів, наданих в пакеті послуг за акцією «Мегавигода», неможливе.
 • При переході на інші тарифні плани пакети послуг залишаються активними, а надані об’єми будуть збережені.
 • Тарифи наведено з урахуванням всіх податків та зборів.
 • Умови можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку. Усі зміни/доповнення до цих Умов вносяться шляхом їх публікації на сайті www.lifecell.ua 3міни/доповнення набувають чинності з дня їх опублікування, якщо інше прямо не передбачено безпосередньо такими змінами.
 • Всі відносини, що стосуються проведення даної Акції, регулюються на основі чинного законодавства України. При цьому в ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення Умов і при неврегульованих Умовами спірних питаннях остаточне рішення приймається Організатором в межах чинного законодавства України. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаним з проведенням Акції, є остаточними і не підлягають перегляду.
 • Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою оператором, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність або належне проведення Акції, Організатор може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції.

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту