Поповнення Badoo з мобільного


Badoo https://badoo.com/uk/ - сервіс онлайн знайомств, що допомагає знайти свою половинку. А поповнення Badoo кредитів – опція, що дає змогу знайомитися без обмежень. Купуйте Badoo кредити з мобільного та піднімайте свій профіль, частіше з’являйтесь у Знайомствах та відправляйте особливі подарунки своїй половинці.


Знайомтеся без обмежень на https://badoo.com/uk/

 

Як скористатись


1) Перейти за посиланням https://badoo.com/uk/, зареєструватися та в особистому профілі натиснути на кнопку «Кредити поповнити»

2) Обираєте кількість кредитів, яку бажаєте придбати

3) Далі натискаємо на кнопку «Телефон» у лівій частині екрану

4) Обираєте оператора lifecell та вводите номер телефону, з рахунку якого буде здійснюватися оплата. Нажимаєте ОК

5) У поле «Введіть ПІН» вводите пін код з повідомлення, що надійшло на ваш мобільний телефон

6) Вітаємо, ви здійснили поповнення свого Badoo акаунту з мобільного!

Повні умови
 

Для оплати Badoo кредитів використовуються кошти з основного рахунку абонента;


Послуга доступна абонентам lifecell, що обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах усного та письмового договору.


Послуга «Поповнення Badoo з мобільного» надається шляхом повернення споживачу оператором електронних комунікацій невикористаних коштів за попередньо оплачені електронні комунікаційні послуги, які споживач не отримав, з використанням фінансових послуг, що надаються згідно з вимогами законодавства про платіжні системи та переказ коштів.

Для абонентів ТОВ "лайфселл" (№ 428 в реєстрі постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг) замовлення абонентом повернення коштів згідно публічного договору про надання послуг, пов’язаних з переказом коштів, та про умови отримання розпоряджень про повернення коштів (абонент, ТОВ «лайфселл», ТОВ «ФК «АБЕКОР») та договору про надання послуг (ТОВ «лайфселл», ТОВ «ФК «АБЕКОР»); а також використання ТОВ «лайфселл» фінансових послуг з переказу коштів, які здійснюються ТОВ «лайфселл» в рахунок повернення абонентам невикористаних на електронні комунікаційні послуги коштів та відшкодування збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, за договором про надання фінансових послуг з переказу коштів (ТОВ «лайфселл», ТОВ «ФК «АБЕКОР» - ліцензія НБУ № 28 від 22.06.2015).

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту