Щоденні новини

Сервіс «Щоденні новини» – це швидкий та зручний спосіб бути в епіцентрі подій та в курсі актуальних новин. Одне з найвідоміших українських видань «Кореспондент» пропонує вам отримувати щоденні свіжі порції гарячої інформації прямо на ваш& мобільний.

1 грн

Замовити

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись

  • Для того, щоб разово замовити послугу, відправ SMS з текстом «1» на номер 5204.
  • Для того, щоб замовити місячну підписку на сервіс "Щоденні новини", слід відправити SMS-повідомлення з текстом «1» на номер 5214.
Повні умови
 

Хочете разово замовити послугу? Відправте SMS-повідомлення з номером категорії, що вас цікавить, відповідно до наведеної таблиці на номер 5204.

Якщо ви бажаєте підписатися на сервіс «Щоденні новини», слід відправити SMS-повідомлення з номером категорії, що вас цікавить, відповідно до наведеної таблиці на номер 5214.

Категорія

Порядковий номер

Гарячі Новини

Номер 1

Україна 

Номер 2

Світ 

Номер 3

Економіка

Номер 4

Політика 

Номер 5

Спорт

Номер 6

Hi-tech

Номер 7

Show-biz

Номер 8


Вартість послуги

Вартість послуги становить 11,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів) на 30 днів, яка стягується автоматично з вашого рахунку.

Якщо на момент замовлення послуги, залишку на основному чи бонусному рахунку недостатньо для активації, достатньо поповнити рахунок та здійснити замовлення повторно.

Якщо на вашому рахунку буде менше 11,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів) для оплати послуги на наступний період, вам буде наданий доступ до послуги на 7 днів за 3,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів) або на 1 день за 1,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів), які будуть сплачені з рахунку вашого номера.

Якщо на вашому рахунку буде недостатньо коштів для оплати доступа до послуги на 30 днів, на 7 днів або на 1 день, то надання послуги буде призупинено до момента наявності необхідної суми на рахунку.

Якщо на рахунку не з’явиться достатньо коштів протягом 30 днів, надання послуги буде автоматично припинено.

Вартість разового замовлення — 1,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів) за одне SMS-повідомлення.

Послуга надається ТОВ "Юніфан".

Запитання та відповіді
 

Як подовжити / призупинити підписку?

Підписку буде подовжено автоматично на 30 днів після закінчення строку дії поточної підписки. Інформаційне сповіщення про це буде надіслано за 3 дні до закінчення строку дії поточної підписки. Щоб призупинити підписку, слід відправити безкоштовне SMS з текстом "STOPX", де X — номер обраної категорії, на номер 5214.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту