Прогноз погоди

Набридло витрачати час на перегляд десятків сайтів у пошуках актуального прогнозу погоди? lifecell потурбувався про вас — отримуйте щоденний прогноз погоди у вашому місті безпосередньо на ваш мобільний телефон.

1 грн

Замовити

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись

  • Для того, щоб разово замовити послугу, відправте SMS з номером вашого міста відповідно до наведеної таблиці на номер 5205.
  • Для того, щоб замовити місячну підписку на сервіс «Прогноз погоди», слід відправити SMS-повідомлення з номером вашого міста відповідно до наведеної таблиці на номер 5215.
Повні умови
 

Якщо ви бажаєте підписатися на сервіс «Прогноз погоди», слід відправити SMS-повідомлення з номером вашого міста відповідно до наведеної таблиціна на номер 5215.

Назва міста

Порядковий номер

Київ

Номер 1

Дніпропетровськ 

Номер 2

Донецьк

Номер 3

Одеса

Номер 4

Харків

Номер 5

Львів

Номер 6

Запоріжжя 

Номер 7


Вартість послуги

Вартість послуги становить 11,00 грн з ПДВ та ПФ на 30 днів, яка стягується автоматично з Вашого рахунку.
Якщо на момент замовлення послуги, залишку на основному чи бонусному рахунку недостатньо для активації, достатньо поповнити рахунок та здійснити замовлення повторно.

Якщо на Вашому рахунку буде менше 11,00 грн з ПДВ та ПФ для оплати послуги на наступний період, Вам буде наданий доступ до послуги на 7 днів за 3,00грн з ПДВ та ПФ або на 1 день за 1,00 грн з ПДВ та ПФ, які будуть сплачені з рахунку  Вашого номера.
Якщо на Вашому рахунку буде недостатньо коштів для оплати доступа до послуги на 30 днів, на 7 днів або на 1 день, то надання послуги буде призупинено до момента наявності необхідної суми на рахунку.

Якщо на рахунку не з’явиться достатньо коштів протягом 30 днів, надання послуги буде автоматично припинено.
 

Послуга надається ТОВ "Юніфан".

Запитання та відповіді
 

Як подовжити/призупинити підписку?

Підписку буде подовжено автоматично на 30 днів після закінчення строку дії поточної підписки. Інформаційне сповіщення про це буде надіслано за 3 дні до закінчення строку дії поточної підписки. Щоб призупинити підписку, слід відправити безкоштовне SMS з текстом «STOP» на номер 5215.

 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту