SMS Голи

Анонси матчів, забиті голи в режимі он-лайн, гарячі футбольні новини та багато іншого всього за 2 грн на тиждень (з ПДВ без ПФ)!

Підключайте послугу «SMS-Голи» і отримуйте інформацію про найцікавіші футбольні події Чемпіонату України, Ліги Чемпіонів, Ліги Європи, Кубка України, Суперкубку УЄФА, Суперкубку України і європейських чемпіонатів Англії, Німеччини, Італії та Іспанії.


Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

 

Як скористатись

Щоб підписатися, відправте SMS з текстом "1" на номер 2505.

Щоб відписатися, відправте текст "2" на номер 2505.

Плата за відправку повідомлень на номер 2505 не стягується.

Вартість послуги становить 2 грн на тиждень.

Вартість вказана у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.


Як замовити

 
Надішліть SMS
На номер 2505
с текстом
1
 
 

Повні умови
 

Передплата на «SMS-Голи» передбачає отримання контент-послуги «SMS-Голи» в дні проходження матчів, в дні трансляції матчів по ефірному телебаченню, в дні інформаційних подій у світі футболу протягом тижня за темами:

- Чемпіонат України

- Ліга Чемпіонів

- Ліга Європи

- Кубок України

- Суперкубок УЄФА

- Суперкубок України

- Чемпіонат Німеччини

- Чемпіонат Англії

- Чемпіонат Італії

- Чемпіонат Іспанії


Для активації послуги достатньо відправити SMS-повідомлення з текстом 1 на номер 2505.

Типи повідомлень за передплатою:

1. Анонси матчів у день трансляції.

2. Нотифікація перед початком матчу

3. Нотифікація після закінчення матчу з результатом гри (у разі початку матчу після 21:00, інформація про результати гри надається наступного дня)


Онлайн трансляція в рамках сервісу «SMS Голи»

Під час проведення матчів Абоненти отримують SMS-повідомлення інформаційного характеру, які містять найважливішу інформацію про матч, а саме:

1. Початок матчу: із зазначенням часу і інформації про команди-суперники

2. Гол: з вказівкою рахунку, хвилини матча та прізвища гравця

3. Результати: по завершенню матча (в т.ч. результати після серії пенальті)


Для відключення послуги достатньо відправити SMS -повідомлення з текстом «2» на номер 2505 .

Якщо Абонент при отриманні анонса матчів не бажає отримувати інформацію лише за запропонованими матчами , то абонент може відправити SMS -повідомлення на номер 2505 з текстом «NО» . Відправивши SMS з текстом «NO» , абонент не отримує новин про матчі , які проходять починаючи з моменту 00:00 поточного дня по 10:00 наступного .

Плата за відправку та / або отримання повідомлень з / на номер 2505 не стягується.

Вартість: 2 грн з ПДВ без ПФ на тиждень. (Повна вартість: 2,13 з урахуванням ПДВ та збором до Пенсійного фонду).

При кожному знятті грошей з рахунку, абонент повідомляється за допомогою вхідного повідомлення. У разі якщо у Абонента на рахунку недостатньо грошей для отримання повідомлення з послугою «SMS Голи», то Абонент не отримує СМС -повідомлення з Контент - послугою. Після поповнення рахунку Абонент отримує таку розсилку згідно графіка . При цьому повідомлення, що були відправленні на час блокування розсилки не доставляються.

У разі якщо абонент повторно здійснює підключення послуги після відключення, з абонентського рахунку знімається плата за отримання повідомлень в розмірі 2,13 грн, про що абонент інформується за допомогою SMS-повідомлення з номера послуги.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту