Курс Валют

Займаєтесь бізнесом чи цікавитесь фінансами? Тоді сервіс «Курс Валют» — це те, що вам потрібно. Щоденна актуальна інформація, надана партнером "Кореспондент", дозволить вам тримати руку на пульсі курсу гривні до іноземних валют.

1 грн

Замовити

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись

  • Для того, щоб разово замовити послугу, відправте SMS з текстом «1» на номер 5206.
  • Для того, щоб замовити місячну підписку на сервіс "Курс Валют", слід відправити SMS-повідомлення з текстом «1» на номер 5216.
Повні умови
 

Вартість послуги


Вартість послуги становить 11,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів), яка стягується автоматично з вашого рахунку.

Якщо на момент замовлення послуги, залишку на основному чи бонусному рахунку недостатньо для активації, достатньо поповнити рахунок та здійснити замовлення повторно.

Якщо на вашому рахунку буде менше 11,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів) для оплати послуги на наступний період, Вам буде наданий доступ до послуги на 7 днів за 3,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів) або на 1 день за 1,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів), які будуть сплачені з рахунку вашого номера.

Якщо на вашому рахунку буде недостатньо коштів для оплати доступа до послуги на 30 днів, на 7 днів або на 1 день, то надання послуги буде призупинено до момента наявності необхідної суми на рахунку.

Якщо на рахунку не з’явиться достатньо коштів протягом 30 днів, надання послуги буде автоматично припинено.

Вартість разового замовлення — 1,00 грн (з урахуванням усіх податків та зборів) за одне SMS-повідомлення.

Послуга надається ТОВ "Юніфан".

Запитання та відповіді
 

Як подовжити / призупинити підписку?

Підписку буде подовжено автоматично на 30 днів після закінчення строку дії поточної підписки. Інформаційне сповіщення про це буде надіслано за 3 дні до закінчення строку дії поточної підписки. Щоб призупинити підписку, слід відправити безкоштовне SMS з текстом «STOP» на номер 5216.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту