Фітнес

Бажаєте удосконалити фізичну форму, поліпшити здоров'я та самопочуття? Немає нічого неможливого! Сервіс  "Фітнес"допоможе Вам у цьому!

Ви можете отримувати корисні поради, знайти відповіді на питання, що цікавлять Вас, побудувати графік занять, стежити за прогресом і ділитися результатами всього за 6 грн на тиждень (з ПДВ та ПФ). Крім того,портал  підкріплюватиме Ваше прагнення до здорового способу життя, відправляючи Вам нагадування і позитивні мотиватори.

Для користування сервісом  "Фітнес" пристрій має бути підключений до мережі Інтернет.

Термін дії послуги «Фітнес» закінчується 11.01.2017р. Послуга буде надана до закінчення оплаченого періоду, після чого буде відключена.

6 грн / 7 днів

Замовити

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись

Підключення:

- Зареєструйтеся на сайті fit.lifecell.ua. Щоб отримати доступ до техніки тренувань, графіку занять, калькулятору, Вам надається можливість підключитися до сервісу:

- За допомогою SMS: відправте SMS з цифрою "1" на короткий номер 2552. Ви отримаєте SMS з інформацією про активацію послуги і правилах відключення.

- За допомогою USSD: наберіть на своєму мобільному телефоні *252# і натисніть кнопку виклику. Далі виберіть "Aktivuvaty”.Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*252#
 
Надішліть SMS
На номер 2552
с текстом
1
 
Зателефонуйте до call-центру

0 800 20 5433

безкоштовно зі стаціонарних

5433

з мобільного

 
 
 

Повні умови
 

Для користування сервісом досить використати мобільний пристрій, що дозволяє виконувати  доступ до мережі Інтернет , і бути зареєстрованим на порталі. Щодня користувач отримуватиме статті на різні тематики, такі як: спорт, правильне харчування, зможе скористатися спортивним калькулятором, побудувати графік тренувань, отримувати нагадування, стежити за прогресом і ділитися результатами.

Плата за користування сервісом становить – 6,00 грн на 7 днів (з ПДВ та ПФ).

Якщо на рахунку буде менше 6,00 грн з ПДВ та ПФ для оплати підписки на наступний період, Вам буде наданий доступ до послуги на 1 день за 1,00 грн (з ПДВ та ПФ), які будуть сплачені з рахунку номера.

У разі відсутності достатньої суми коштів на основному рахунку номера для автоматичного продовження підписки на послугу, послуга чекатиме поповнення для продовження сервісу впродовж наступних 30 днів.

Деактивація сервісу :

- Відправте SMS зі словом “СТОП” або “STOP” на короткий номер 2552

- Скористайтеся USSD меню *252#, вибравши пункт "Deactivuvaty"

Технічна підтримка:

- Телефон: +38 044 2000430

- E-mail: support@infon.ru


 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту