Дисконт Інфо

Бажаєте завжди бути в курсі гарячих пропозицій та отримувати регулярно інформацію про знижки?

lifecell з партнерами надає таку можливість в межах програми «Дисконт Інфо».

 

Як скористатись

Необхідно лише відправити SMS-повідомлення на короткий номер 5007 (0 грн.) з текстом ТАК для активації вашої участі у програмі.

У відповідь вам надійде підтвердження активації участі у програмі, а також невелика анкета щодо уточнення ваших даних.

Щоб пропозиції партнерів максимально відповідали вашим потребами, надавайте, будь ласка, точні відповіді.

Якщо Ви вже отримати повідомлення від lifecell про участь у програмі «Дисконт Інфо» та згодні брати у ній участь, відправляти SMS-повідомлення на короткий номер 5007 не потрібно. Ви можете у будь-який час відмовитися від участі у програмі, відправивши USSD запит: *440*17#

Погоджуючись брати участь у програмі «Дисконт Інфо» ви надаєте згоду на отримання повідомлень рекламного характеру про товари та послуги партнерів ТОВ «лайфселл».

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*123*007#
 
Надішліть SMS
На номер 5007
с текстом
ТАК
 
 

Повні умови
 

Лише абоненти, що беруть участь у програмі «Дисконт Інфо» зможуть скористатися ексклюзивними пропозиціями від партнерів lifecell. Учасники програми будуть отримувати регулярно інформацію про розмір знижки та умови її надання, період дії акції та інше.

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право нараховувати абонентам додатковий обсяг електронних комунікаційних послуг за участь у програмі «Дисконт Інфо».


Вартість активації участі у програмі

Вартість відправки SMS-повідомлення на короткий номер 5007 — 0 грн.


Вартість відмови від участі у програмі

Відправлення USSD запиту *440*17# - 0 грн.

Запитання та відповіді
 

Як стати учасником програми?

Для активації участі у програмі «Дисконт Інфо» необхідно відправити SMS-повідомлення на короткий номер 5007 з текстом ТАК.

Ви можете отримати повідомлення від lifecell про участь у програмі «Дисконт Інфо». У разі вашої згоди з участю у програмі відправляти SMS-повідомлення на короткий номер 5007 для активації участі не потрібно.

 
Як відмовитися від програми?

Ви можете відмовитися від участі у програмі «Дисконт Інфо» у будь-який час. Для деактивації вашої участі у програмі «Дисконт Інфо» необхідно відправити USSD запит: *440*17#.

 
Які повідомлення я буду отримувати від «Дисконт Інфо»?

Ви отримуватимете інформацію, наприклад, щодо проведення розпродажу у Вашому улюбленому магазині одежі або щодо знижок на пальне на вашій АЗС.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту